آموزش تجارت به روش احساساتی در بازار سهام

ساخت وبلاگ

خوشحالم که اینجا هستم! برای اطمینان از اینکه از بازدید از ما لذت می برید ، ما از کوکی ها و فن آوری های مرتبط استفاده می کنیم تا وب سایت خود را کاربر پسند ، مؤثر و ایمن برای شما بسازیم. این شامل کوکی هایی است که برای بهره برداری از وب سایت (کوکی های مورد نیاز) و مواردی که برای اهداف تجزیه و تحلیل یا برای راحتی شما استفاده می شود ، ضروری هستند. استفاده از کوکی های تجزیه و تحلیل و بازاریابی اختیاری است ، اما آنها ما را قادر می سازد تا محتوای فردی را نمایش دهیم. می توانید برای خود تصمیم بگیرید که آیا با استفاده از این کوکی ها موافق هستید یا خیر. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع در اعلامیه حفاظت از داده های ما پیدا کنید. با کلیک بر روی "انتخاب و ذخیره همه" شما با استفاده از همه کوکی ها موافقت می کنید ، با کلیک بر روی دکمه "تنظیمات کوکی" می توانید استفاده را به صورت جداگانه تنظیم کنید.

این کوکی ها از نظر فنی برای ایجاد وب سایت ما کاربر پسند و مؤثر هستند ، تا اطمینان حاصل شود که می توانید به راحتی حرکت کنید و ما را قادر می سازد تا وضعیت فعلی انتخاب کوکی خود را ذخیره کنیم.

این کوکی ها به ما این امکان را می دهند تا درک بهتری از استفاده و تبلیغات وب سایت خود کسب کنیم. این به ما امکان می دهد تجربه کاربر و عملکرد و محتوای وب سایت را اندازه گیری و بهینه کنیم.

این کوکی ها برای اندازه گیری موفقیت و شخصی سازی کمپین ها ، به ویژه برای نشان دادن تبلیغات مربوط به منافع شما استفاده می شوند.

این کوکی ها توسط YouTube تهیه شده است. برای تماشای محتوای ما که در YouTube منتشر شده است ، کوکی های ردیابی آنها ممکن است در مرورگر شما نصب شود.

سیاست حفظ حریم خصوصی

Boerse Stuttgart Group ششمین گروه بزرگ مبادله در اروپا با ستون های استراتژیک در تجارت بازارهای سرمایه و همچنین در تجارت دیجیتال و رمزنگاری است.

ما از بازدید شما در وب سایت های ما و علاقه شما به گروه Boese Stuttgart خوشحالیم. محافظت از داده های شخصی شما یک نگرانی اساسی است. به همین دلیل ، فرآیندهای تجاری ما مطابق با مقررات مربوط به حریم خصوصی داده های قابل اجرا انجام می شود. از این پس ، ما می خواهیم در مورد چگونگی استفاده از داده های شخصی ارائه شده توسط شما ، کدام داده ها را جمع آوری کنیم ، چگونه با آن برخورد می کنیم و با چه کسی ممکن است آن را به اشتراک بگذاریم ، به شما اطلاع دهیم.

1. نام و آدرس کنترلر

کنترلر برای پردازش داده های شخصی: Boerse Stuttgart Gmbh Börsenstraße 4 70174 Stuttgart تلفن: +49 711 222985-0 وب سایت: www.boerse-stuttgart. e ایمیل: info@boerse-stuttgart. de

2. نام و آدرس افسر حفاظت از داده ها

مأمور حفاظت از داده های کنترلر: Fabian Berck Börsenstraße 4 70174 ایمیل استوتگارت: Datenschutzbeauftragter@boerse-stutgart. de

3. هدف و اساس قانونی پردازش داده های شخصی

الف) جمع آوری اطلاعات عمومی

هنگامی که به سایت www.boerse-stuttgart. de مراجعه می کنید ، ما به طور پیش فرض ، آدرس IP را که توسط ارائه دهنده اینترنت خود به شما اختصاص داده شده است ، وب سایتی که با استفاده از آن به وب سایت ما (URL ارجاع) ، وب سایت های ما که به آنها دسترسی پیدا می کنید ، تاریخ و مدت زمان آن را ذخیره می کنیم. بازدید شما ، نوع مرورگر مورد استفاده و نسخه آن - یا به عبارت بهتر ، در مورد استفاده از برنامه - ، سیستم عملیاتی مورد استفاده و همچنین اطلاعات و داده های مشابه. از یک طرف ، ذخیره این اطلاعات در صورت حمله به سیستم های فناوری اطلاعات ، برای جلوگیری از خطر در خدمت است. از طرف دیگر ، این به ما کمک می کند تا وب سایت های خود را بهبود بخشیم و آنها را تا حد امکان کاربر پسند ایجاد کنیم.

مطابق مقررات قانونی ، ما پروفایل های استفاده را با نام مستعار ایجاد می کنیم. ما ممکن است این پروفایل ها را برای اهداف تحقیقاتی تجاری و بازار ارزیابی کنیم. با انجام این کار ، استنباط مستقیم برای شما امکان پذیر نیست.

اطلاعات فوق الذکر با هیچ داده شخصی دیگری که درباره شما جمع آوری شده است ، ترکیب نمی شود.

ب) جمع آوری داده های شخصی هنگام ثبت نام یا ورود به سیستم

ما فقط داده های شخصی مانند نام شما را هنگام تهیه چنین داده هایی به طور داوطلبانه جمع آوری و پردازش می کنیم ، به عنوان مثال هنگام ورود به یک پیشنهاد خدمات بورس اشتوتگارت مانند "باشگاه سرمایه گذار" یا "لیست تماشای/نمونه کارها" یا درموردی که با ما تماس می گیریدعلاوه بر این ، در زمینه ثبت نام یا ورود به سیستم به پیشنهادات خدمات ، تاریخ و زمان ثبت نام و همچنین آدرس IP که در طی مراحل ثبت نام به شما اختصاص داده می شود ، ذخیره می شود. با انجام این کار ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که از پیشنهادات ما سوءاستفاده نمی شود. علاوه بر این ، کنترل کننده ، طبق بند 1 این خط مشی رازداری ، موظف است رضایت شما را با این سیاست حفظ حریم خصوصی نشان دهد.

با تکمیل ثبت نام یا فرآیند ورود به سیستم ، به منظور دستیابی به پیشنهاد خدمات مربوطه ، با پردازش و ذخیره داده های خود موافقت می کنید.

گزینه های ثبت نام و ورود به سیستم زیر در این وب سایت موجود است:

i) لیست/نمونه کارها

برای ثبت نام موفقیت آمیز در "لیست تماشای/نمونه کارها" و بنابراین برای نتیجه گیری قرارداد در مورد استفاده از آن ، باید یک نام کاربری ، یک آدرس ایمیل معتبر ، رمز عبور ، کاشی ، نام اول و نام خانوادگی خود ارائه دهید. این داده های شخصی برای نتیجه گیری قرارداد در مورد استفاده از "لیست تماشای/نمونه کارها" ضروری است ، و از آن برای شناسایی شما در هر بار که برای ورود به سیستم "Watchlist/Portfolio" استفاده می شود ، استفاده می شود. علاوه بر این ، Boerse Stuttgart GMBH ممکن است از آدرس ایمیل مشخص شده برای تماس با شما و ارسال خبرنامه (به عنوان مثال بازار جدید) که توسط شما مشترک است استفاده کند.

علاوه بر این ، می توانید داده های شخصی داوطلبانه بیشتری را در نمایه خود وارد کنید ، به عنوان مثال آدرس پستی و عناوین ممکن. همچنین می توانید خبرنامه هایی را که می خواهید دریافت کنید انتخاب کنید. علاوه بر این ، شما می توانید محدودیت هایی را برای سفارشات خاص تعیین کنید. با رسیدن به این محدودیت ها ، شما یا یک اعلان فشار (در صورت استفاده از برنامه) یا یک ایمیل (در صورت استفاده از دسک تاپ) دریافت می کنید. سرانجام ، می توانید تاریخ های خاصی را که دوست دارید در مورد آنها مطلع شوید ، ذخیره کنید (این فقط در هنگام استفاده از برنامه امکان پذیر است). به منظور تهیه خیاط تر ساخته شده "لیست نگهبان/نمونه کارها" برای شما از این داده های شخصی داوطلبانه استفاده می کنیم. لطفاً توجه داشته باشید که گزینه دریافت اعلان های فشار به تاریخ های مالی فقط با ورود به برنامه بورس سهام اشتوتگارت در دسترس است.

پس از رضایت شما ، داده های شخصی جمع آوری شده ممکن است در زمینه روابط تجاری ما ، برای ایجاد آمار و بهبود و شخصی سازی خدمات و اطلاعات ارائه شده توسط ما استفاده شود.

اگر از شما برای "لیست نگهبان/نمونه کارها" ثبت نام کرده اید ، ما حساب رایگان شما را حذف خواهیم کرد ، در صورتی که بیش از 12 ماه وارد سیستم نشده اید. این به ویژه برای اجرای اصل اقتصاد داده ها خدمت می کند. با این حال ، ما در مورد حذف قریب الوقوع حساب خود از طریق ایمیل و در مدت زمان معقول به شما اطلاع خواهیم داد. با انجام این کار ، ما می خواهیم این فرصت را به شما ارائه دهیم تا با ورود به سیستم از حذف جلوگیری کنید.

ii) ثبت نام برای دریافت خبرنامه ها و Marktmacher-Magazin

به منظور ثبت نام برای دریافت Marktmacher-Magazin و Newsletters ، و در نتیجه نتیجه گیری از قرارداد مربوط به اشتراک در Marktmacher-Magazin و Newsletters ، لازم است داده های شخصی خاصی ارائه شود. این شامل یک آدرس ایمیل معتبر ، عنوان ، نام و نام خانوادگی شما ، خیابان ، شماره خانه ، کد پستی ، محل زندگی و کشور است. همچنین باید خبرنامه (های) مورد نظر را انتخاب کنید. این داده های شخصی برای نتیجه گیری از قرارداد در مورد اشتراک در خبرنامه های Marktmacher-Magazin و/یا خبرنامه لازم است. به صورت اختیاری و کاملاً داوطلبانه ، ممکن است عنوان خود را در زمینه ثبت نام خود نیز نشان دهید. Marktmacher-Magazin به آدرس پستی ارائه شده ارسال می شود ، خبرنامه (های) انتخاب شده توسط شما به آدرس ایمیل ارائه شده ارسال می شود.

iii) ثبت نام در میز تجارت

برای ثبت نام موفقیت آمیز در میز تجارت و بنابراین برای نتیجه گیری قرارداد در مورد استفاده از آن ، باید یک آدرس ایمیل معتبر و همچنین رمز عبور ارائه دهید. این داده های شخصی برای نتیجه گیری قرارداد در مورد استفاده از میز تجارت ضروری است. از طریق این داده های شخصی هنگام ورود به میز تجارت ، شناسایی می شوید.

برای برخی از خدمات اضافی در میز معاملات ، مانند شرکت در مسابقات یا بازی ها در بورس اوراق بهادار ، لازم است داده های شخصی بیشتری را برای استفاده از این سرویس ارائه دهید. این مربوط به نام و آدرس پستی شما است. این داده های شخصی برای حمل جوایز به دست آمده در نهایت استفاده می شود.

IV) سرویس مطبوعات

به منظور ثبت نام برای دریافت اطلاعیه های مطبوعاتی ، و در نتیجه نتیجه گیری از قرارداد در مورد دریافت این نسخه ها ، لازم است یک آدرس ایمیل معتبر ارائه شود. اطلاعات مطبوعاتی به این آدرس ایمیل ارسال می شود.

علاوه بر این ، شما می توانید داده های شخصی داوطلبانه دیگری را در زمینه ثبت نام برای دریافت انتشار مطبوعات ارائه دهید. این مربوط به نام و نام خانوادگی شما ، متوسط/انتشار/ناشر شما برای آن کار می کنید و می خواهید انتشار مطبوعاتی و شماره تلفن خود را برای چه کسی دریافت کنید. این داده های شخصی ما را قادر می سازد تا یک تماس مستقیم با شما برقرار کنیم.

ج) جمع آوری داده های شخصی در محدوده برقراری تماس از طریق ایمیل یا فرم تماس

به منظور ارسال درخواست کلی ، نام خانوادگی و آدرس ایمیل معتبر لازم است. این داده های شخصی برای تماس با شما برای پاسخ به درخواست شما ضروری است.

علاوه بر این ، توضیحی از تحقیق شما لازم است. این اطلاعات برای درک و تأیید درخواست شما و پاسخگویی به آن لازم است. در محدوده ارسال درخواست کلی ، تاریخ و زمان درخواست و همچنین آدرس IP اختصاص داده شده در آن ذخیره می شود. با انجام این کار ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که امکان ارسال درخواست های عمومی مورد سوء استفاده قرار نمی گیرد. علاوه بر این ، کنترل کننده ، طبق بند 1 این خط مشی رازداری ، موظف است رضایت شما را با این خط مشی رازداری مستند کند.

علاوه بر این ، می توانید داده های شخصی داوطلبانه بیشتری را در محدوده درخواست کلی خود ارائه دهید. این مربوط به نام شما و همچنین شماره تلفن است. علاوه بر این ، می توانید داوطلبانه سه پرونده را به درخواست خود اضافه کنید. این اطلاعات اضافی ما را قادر می سازد تا سؤال خود را حتی از نزدیک بررسی کنیم و تماس مستقیم برقرار کنیم. با ارسال فرم تماس ، شما با پردازش و ذخیره اطلاعات شخصی خود موافقت می کنید با هدف اینکه بتوانیم براساس درخواست شما کار کنیم.

د) جمع آوری داده های شخصی در محدوده استفاده از سرویس WhatsApp

هنگام استفاده از وب سایت ما ، فرصتی برای ثبت نام در یک سرویس خبری WhatsApp دریافت می کنید و از طریق WhatsApp سؤال می کنید. برای ثبت نام در این سرویس ، شما باید با پردازش داده های ما و WhatsApp موافقت کنید. می توانید رضایت خود را در هر زمان پس بگیرید. اطلاعاتی که شما بعد از ثبت نام به طور خودکار به ما ارائه می دهید ممکن است شامل داده های کاربر WhatsApp شما باشد (این داده های شخصی ممکن است نام و نام خانوادگی شما را به خطر بیاندازد) ، شماره تلفن ، دستگاه شما و همچنین پیام های ارسال شده توسط شما و دریافت شده توسط ما. در زمینه ارائه خدمات ، ما داده های شخصی شما (شماره تلفن شما) را با ارائه دهنده خدمات خود به اشتراک می گذاریم. پیام ها پس از 70 روز حذف می شوند.

لطفاً توجه داشته باشید که با نصب WhatsApp ، شرایط استفاده و مقررات محافظت از داده های WhatsApp را می پذیرید ، که بر آن هیچ تاثیری نداریم و برای آنها نمی توانیم مسئولیت را بر عهده بگیریم.

4. کوکی ها

ما یا شرکای خود از کوکی ها یا فناوری های مشابه استفاده می کنیم ، به عنوان مثالاشیاء مشترک محلی (در زیر به طور جمعی با نام "کوکی ها"). این کوکی ها برای جمع آوری و ذخیره اطلاعات هنگام بازدید از وب سایت های ما در رایانه شما قرار می گیرند و ذخیره می شوند.

کوکی ها قادر به اجرای برنامه ها یا انتقال ویروس به رایانه شما نیستند. کوکی ها فایلهای متنی کوچکی هستند که به مرورگر به کار رفته توسط شما اختصاص داده شده و روی دیسک سخت شما ذخیره می شوند. با استفاده از این کوکی ها ، ما اطلاعات خاصی را دریافت می کنیم که برای طراحی اینترنت ما به شما کمک می کند تا کاربر پسند تر و مؤثرتر باشد. با امتناع از پذیرش کوکی ها می توانید تنظیمات مرورگر خود را مطابق خواسته خود پیکربندی کنید. در این حالت ، ممکن است رخ دهد که دیگر نمی توانید از تمام کارکردهای این وب سایت استفاده کنید. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به خط مشی کوکی های ما مراجعه کنید.

5. مبنای قانونی برای پردازش

الف) تا آنجا که رضایت خود را برای پردازش داده های شخصی خود به ما داده اید ، که رضایت مبنای قانونی برای چنین پردازش است (هنر 6 پاراگراف 1 Lit. GDPR).

ب) برای پردازش داده های شخصی به منظور شروع یا تحقق قرارداد با شما ، هنر. 6 para. 1 lit. B GDPR مبنای قانونی است.

ج) تا آنجا که پردازش داده های شخصی شما برای تحقق تعهدات قانونی ما (به عنوان مثال برای حفظ داده ها) ضروری است ، ما مجاز به انجام این کار طبق هنر هستیم. 6 para. 1 lit. C GDPR.

د) علاوه بر این ، ما داده های شخصی را به منظور محافظت ایمن از منافع قانونی خود و منافع قانونی اشخاص ثالث مطابق با هنر پردازش می کنیم. 6 para. 1 lit. f gdpr. حفظ عملکرد سیستم های IT ما ، بازاریابی محصولات و خدمات خودمان و همچنین بازاریابی محصولات و خدمات شرکتهای گروه Boerse Stuttgart و مستندسازی تماس های تجاری طبق قانون ، چنین علایق قانونی است.

6. انتقال به اشخاص ثالث

الف) تهیه فنی

با توجه به ارائه فنی وب سایت های ما و محتوای آن و همچنین برای ارائه خدمات اضافی ، به عنوان مثالبرای توزیع خبرنامه ها ، ما تا حدودی اشخاص ثالث را به عنوان ارائه دهنده خدمات استخدام می کنیم. این اشخاص ثالث پردازنده هایی هستند که به نمایندگی از کنترلر عمل می کنند ، همانطور که در بند 1 این خط مشی رازداری ذکر شده است. پردازنده ها فقط با توجه به دستورالعمل های مربوطه و فقط در هدف خاص که توسط کنترل کننده ارائه شده است ، داده های شخصی را پردازش می کنند. Boerse Stuttgart GmbH کنترل کننده مسئول پردازش است.

ب) افشای کارگزاران

اگر از سرویس "یک کلیک تجارت" استفاده می کنید ، و در صورت لزوم ، داده های ارائه شده توسط شما می توانند به کارگزار انتخاب شده توسط شما منتقل شوند. اگر این گزینه را انتخاب کنید ، تنظیمات شما در مورد کارگزار با یک کوکی ذخیره می شود. با انتخاب گزینه "تغییر تنظیم" ، می توانید در هر زمان این عملکرد را غیرفعال کنید.

ج) افشای سازمان های دولتی و شرکت های وابسته

انتقال داده های شخصی به سازمان های دولتی و مقامات فقط در صورت لزوم به عنوان بخشی از تعهدات قانونی اجباری صورت می گیرد.

تا آنجا که لازم است خدمات مورد نظر را به شما ارائه دهیم ، ما این حق را داریم که به شرکت های وابسته گروه Boerse Stuttgart ، به عنوان مثال ، انتقال دهیم. Baden-Württembergische Wertpapierbörse GmbH ، Sowa Labs GmbH ، Euwax Aktiengesellschaft و Boerse Stuttgart Securities GmbH.

7. مدت زمان احتباس داده ها

چه مدت ما داده های شخصی شما را ذخیره می کنیم ، تا حد زیادی به خدمات و هدف مربوطه بستگی دارد که داده ها را جمع آوری و پردازش کرده ایم. داده های شخصی لازم برای ثبت نام و استفاده از یک سرویس اساساً تا زمانی که قرارداد مربوط به استفاده شما از سرویس مربوطه اجرا شود ، ذخیره می شود.

شما می توانید در هر زمان در مشخصات خود ، داده های شخصی اضافی را که به طور داوطلبانه ارائه کرده اید ، به طور داوطلبانه در جریان ثبت نام در "Club Investor's Club" یا "Watchlist/Portfolio" تغییر داده یا حذف کنید.

8. پیوند به وب سایت ها و خدمات ارائه دهندگان دیگر

الف) وب سایت های ما ممکن است حاوی پیوندهایی به وب سایت های اشخاص ثالث باشند. اگر روی چنین پیشنهادی کلیک کنید ، داده ها را به میزان مورد نیاز به چنین ارائه دهنده منتقل می کنیم. ما هیچ تاثیری در مورد اینکه آیا وب سایت های اشخاص ثالث داده های شخصی شما را پردازش می کنند ، هیچ تاثیری نداریم. ما وب سایت های اشخاص ثالث را بررسی نمی کنیم و مسئولیت آنها یا نحوه انجام حفاظت از داده ها را بر عهده نداریم. لطفاً با استفاده از وب سایت ها و خدمات ما ، خط مشی رازداری وب سایت های آن شخص ثالث را که به آنها دسترسی پیدا می کنید بخوانید.

ب) اگر از به اصطلاح "افزونه های اجتماعی" شبکه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک استفاده کنیم ، آنها را به شرح زیر ادغام می کنیم:

افزونه های اجتماعی هنگام بازدید از وب سایت ما غیرفعال می شوند ، یعنی هیچ گونه انتقال داده ای به اپراتورهای این شبکه ها وجود ندارد. اگر می خواهید از یکی از شبکه ها استفاده کنید ، برای ایجاد یک اتصال مستقیم به سرور شبکه مربوطه باید روی افزونه اجتماعی مربوطه کلیک کنید.

اگر یک حساب کاربری در شبکه دارید و هنگام فعال کردن افزونه اجتماعی وارد سیستم می شوید ، شبکه می تواند بازدید شما از وب سایت ما را با حساب کاربری خود مرتبط کند. اگر می خواهید از این کار جلوگیری کنید ، لطفاً قبل از فعال کردن افزونه اجتماعی از این شبکه خارج شوید.

ج) اگر روی پیوند روی یک پیشنهاد کلیک کنید یا یک افزونه اجتماعی را فعال کنید ، ممکن است داده های شخصی به ارائه دهندگان در کشورهایی خارج از منطقه اقتصادی اروپا منتقل شود که از نظر اتحادیه اروپا ("اتحادیه اروپا") انجام نمی دهند"سطح حفاظت کافی" را برای پردازش داده های شخصی مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا تضمین کنید. لطفاً قبل از کلیک بر روی پیوند یا فعال کردن یک افزونه اجتماعی و در نتیجه انتقال داده های خود ، این موضوع را در نظر بگیرید.

9. ادغام خدمات اشخاص ثالث

ما فیلم های YouTube را در بخش هایی از پیشنهاد آنلاین خود یکپارچه کرده ایم. این فیلم ها در http://www.youtube.com ذخیره می شوند و می توانند مستقیماً از وب سایت ما پخش شوند. این فیلم ها در "حالت محافظت از داده های گسترده" یکپارچه شده اند ، یعنی هیچ داده ای درباره شما نیست زیرا کاربر در صورت عدم پخش فیلم به یوتیوب منتقل می شود. فقط فراخوانی این صفحات منجر به ارتباط با YouTube می شود. هنگامی که فیلم را شروع می کنید ، داده های ذکر شده در بند 2 در زیر منتقل می شوند. ما هیچ تاثیری در این انتقال داده نداریم.

هنگام بازدید از وب سایت ، YouTube اطلاعاتی را که به زیر صفحه مربوط به وب سایت ما دسترسی پیدا کرده اید ، دریافت می کند. علاوه بر این ، آدرس IP ، تاریخ و زمان بازدید شما منتقل می شود. این امر بدون در نظر گرفتن اینکه YouTube یک حساب کاربری را برای شما فراهم می کند که به آن وارد شوید یا اینکه هیچ حساب کاربری وجود ندارد ، وجود دارد.

اگر به Google وارد شوید ، داده های شما مستقیماً به حساب شما اختصاص می یابد. اگر نمی خواهید نمایه YouTube خود اختصاص یابد ، باید قبل از فعال کردن دکمه از سیستم خارج شوید. YouTube داده های شما را به عنوان پروفایل استفاده ذخیره می کند و از آن برای اهداف تبلیغات ، تحقیقات بازار و / یا طراحی نیازهای وب سایت خود استفاده می کند. چنین ارزیابی به ویژه (حتی برای کاربرانی که وارد سیستم نشده اند) انجام می شود تا تبلیغات مبتنی بر نیازها را ارائه دهند و به سایر کاربران از شبکه های اجتماعی در مورد فعالیت های شما در وب سایت ما اطلاع دهند. شما حق دارید نسبت به ایجاد این پروفایل های کاربر اعتراض کنید ، اگرچه برای استفاده از آنها باید با YouTube تماس بگیرید.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد هدف و دامنه جمع آوری داده ها و پردازش توسط YouTube در اعلامیه حفاظت از داده های YouTube پیدا کنید. در آنجا همچنین می توانید اطلاعات بیشتری در مورد حقوق و گزینه های تنظیم خود برای محافظت از حریم خصوصی خود پیدا کنید: https://www.google. de/intl/de/policies/privacy. Google همچنین داده های شخصی شما را در ایالات متحده پردازش می کند و به سپر حریم خصوصی EU-US ، https://www.privacyshield. gov/eu-us-framework ارسال کرده است.

10. اصلاح این خط مشی رازداری

ما این حق را داریم که در صورت تغییر در چارچوب قانونی یا وب سایت یا خدمات ارائه شده ، این خط مشی رازداری را تنظیم کنیم.

11. حقوق موضوع داده

هر موضوع داده مربوطه حق دسترسی را دارد (هنر 15 GDPR).

در مورد پردازش داده های شخصی نادرست ، شما حق تصحیح را دارید (Art. 16 GDPR).

اگر الزامات قانونی برآورده شود ، ممکن است درخواست پاک کردن داده های شخصی (حق پاک کردن) یا محدودیت پردازش داده های شخصی (حق محدود کردن فرآیند G) را داشته باشید ، ممکن است شما پردازش داده های شخصی (حق شیء) را اعتراض کنید (درستهنر 17 ، 18 و 21 GDPR) ، و شما ممکن است ادعا کنید که داده های شخصی (حق قابل حمل داده) را دریافت می کنید (هنر 20 GDPR).

اگر از حقوق خود که در بالا ذکر شد استفاده کنید ، ما بررسی خواهیم کرد که آیا الزامات قانونی مربوطه برآورده شده و برآورده می شود یا خیر.

شما می توانید رضایت خود را برای پردازش داده های شخصی توسط ما که در هر زمان با اثر به آینده پردازش می شود ، لغو کنید. با این حال ، در این حالت ممکن است دیگر نتوانیم خدمات خاصی را ارائه دهیم ، بنابراین باید خاتمه یابد.

اگر می خواهید حقوق خود را که در بالا توضیح داده شده است استفاده کنید ، می توانید همانطور که در بالا ذکر شد ، درخواست را به مخاطب ارسال کنید. اگر برای یکی از خدمات ما ثبت نام کرده اید (به عنوان مثال برای "لیست تماشای/نمونه کارها" یا "کلوپ سرمایه گذاران") ، ممکن است تا حدی به داده های شخصی ذخیره شده در مورد شما در منطقه حفاظت شده دسترسی ، مکمل ، تنظیم ، به روزرسانی یا حذف داده های شخصی خود داشته باشید. اگر در یک خبرنامه مشترک شده اید ، می توانید آن را با استفاده از گزینه لغو اشتراک ارائه شده در خبرنامه لغو کنید.

علاوه بر این ، شما حق دارید مطابق با هنر شکایت خود را به یک مقام نظارت ارائه دهید. 77 GDPR. با توجه به Boerse Stuttgart GmbH ، این اقتدار نظارتی است:

der landesbeauftragte für datenschutz und dishationsfreiheit baden-würtemberg postfach 10 29 32 ، 70025 stuttgart königstraße 10a ، 70173 stuttgart تلفن: 0711/61 55 41-0. 11. 11. 11-15 –65: 0711/65وب سایت: http://www.baden-wuerttemberg. datenschutz. de

خط مشی کوکی

ما از کوکی ها یا فن آوری های مشابه استفاده می کنیم ، به عنوان مثالاشیاء مشترک محلی (در زیر به طور جمعی با عنوان "کوکی ها") ، برای تشخیص ترجیحات کاربران و ایجاد وب سایت های ما به صورت بهینه. این امر ناوبری را تسهیل می کند و به طور مداوم قابلیت استفاده از وب سایت های ما را بهبود می بخشد. کوکی ها قادر به اجرای برنامه ها یا انتقال ویروس به رایانه شما نیستند. کوکی ها فایلهای متنی کوچکی هستند که در دیسک سخت دستگاه ترمینال شما ذخیره می شوند. از آنها می توان برای تعیین اینکه آیا ارتباط با وب سایت ما قبلاً از دستگاه ترمینال شما انجام شده است ، استفاده شود. اگر رضایت داده اید ، داده های شخصی را می توان در یک کوکی ذخیره کرد یا اینکه از نظر فنی کاملاً ضروری است ، به عنوان مثال. در مورد ورود به سیستم.

شما می توانید تنظیمات مرورگر خود را با توجه به خواسته های خود پیکربندی کنید و با امتناع از پذیرش کوکی ها به طور کلی یا فقط در موارد خاص ، در مورد قرارگیری کوکی ها مطلع شوید. در این حالت ، شما دیگر ممکن است نتوانید از تمام کارکردهای این وب سایت استفاده کنید. شما می توانید کوکی هایی را که قبلاً در هر زمان در دستگاه ترمینال خود قرار داده اند حذف کنید ، اطلاعاتی است که توسط مرورگر یا تولید کننده دستگاه ترمینال شما ارائه می شود.

در وب سایت های ما از کوکی های زیر استفاده می کنیم:

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

در وب سایت های ما ، ما از "Google Analytics" برای تجزیه و تحلیل داده های کاربر ، خدماتی که توسط Google LLC ("Google") ، 1600 آمفی تئاتر پارکوی ، Mountain View ، CA 94043 ، USA استفاده می کنیم ، استفاده می کنیم.

بدین ترتیب ، Google Analytics از کوکی ها استفاده می کند. کوکی ها فایلهای متنی کوچکی هستند که در رایانه شما ذخیره می شوند. اطلاعات ذخیره شده در کوکی در مورد استفاده شما از این وب سایت توسط Google در ایالات متحده به سرور منتقل و ذخیره می شود. با این حال ، ما تنظیم "Anonymizeip" را فعال کرده ایم. این یک ناشناس سازی IP است که استفاده از آن آدرس IP را که در آخرین اکتبر یا بلوک های عقب استفاده می کنید ، ماسک می کند. این بدان معنی است که آخرین شماره آدرس IP شما قبل از انتقال به ایالات متحده جایگزین "0" می شود. بنابراین یک مرجع شخصی مستقیم از این امر مستثنی است. علاوه بر این ، داده های جمع آوری شده با Google Analytics نمی توانند با داده های دیگر مرتبط شوند. ما از داده های استفاده جمع آوری شده توسط Google Analytics برای ارزیابی و تجزیه و تحلیل آماری استفاده از وب سایت خود توسط بازدید کنندگان آن استفاده می کنیم. داده های جمع آوری شده از این طریق پس از 14 ماه حذف می شوند.

داده های شخصی بر اساس هنر جمع آوری و پردازش می شود. 6 پاراگراف1 لیترf از مقررات حفاظت از داده های عمومی اتحادیه اروپا (EU-GDPR) ("علاقه قانونی"). علاقه مشروع ما شامل بهینه سازی وب سایت ما ، از جمله ارزیابی و تحلیل آن است.

شما می توانید در هر زمان به استفاده از و در نتیجه جمع آوری داده ها توسط Google Analytics اعتراض کنید. در این زمینه ، شما دو فرصت دارید:

1استفاده از افزودنی مرورگر Google (http://tools. google.com/dlpage/gaoptout) برای غیرفعال کردن Google Analytics. افزودنی مرورگر مانع از انتقال اطلاعات Google Analytics می شود.

2از طرف دیگر برای افزودنی مرورگر یا در داخل مرورگرها در دستگاه های تلفن همراه ، لطفاً روی لینک زیر کلیک کنید:

با کلیک بر روی پیوند ، جلوگیری از هرگونه ضبط توسط Google Analytics در این وب سایت در آینده خواهد بود (این انتخاب فقط در مرورگر کار می کند که در آن پیوند کلیک شده و فقط برای این دامنه). با این کار ، یک کوکی امتناع در دستگاه شما ذخیره می شود. اگر کوکی ها را در مرورگر مورد استفاده خود حذف کنید ، باید دوباره روی پیوند کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به Google LLC ، Google Analytics و همچنین "Anonymizeip" ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید:

خط مشی رازداری Google را در زیر مشاهده خواهید کرد:

تبدیل تبلیغات Google

در وب سایت ما ، ما از Google Ads Conversion برای جلب توجه به پیشنهادات خود با استفاده از وسایل تبلیغاتی (به اصطلاح تبلیغات Google) در وب سایت های خارجی استفاده می کنیم. این یک سرویس تجزیه و تحلیل وب است که توسط Google LLC ، 1600 آمفی تئاتر پارکوی ، Mountain View ، CA 94043 ، ایالات متحده ارائه شده است (از این پس به عنوان "Google" گفته می شود).

در رابطه با داده های تبلیغات تبلیغاتی ، می توانیم تعیین کنیم که اقدامات تبلیغاتی فردی چقدر موفق است. بنابراین ما علاقه خود را برای نمایش تبلیغاتی برای شما که مطابق با علایق شما است ، دنبال می کنیم تا وب سایت ما برای شما جذاب تر شود.

این وسایل تبلیغاتی توسط Google از طریق به اصطلاح "سرورهای تبلیغاتی" تحویل داده می شود. برای این منظور ، ما از کوکی های سرور AD استفاده می کنیم که می توانند برای اندازه گیری پارامترهای خاص برای موفقیت مانند نمایش تبلیغات یا کلیک توسط کاربران استفاده شوند. اگر از طریق تبلیغات Google به وب سایت ما دسترسی پیدا کنید ، Google Ads یک کوکی را در دستگاه ترمینال خود ذخیره می کند. این کوکی ها معمولاً پس از 30 روز اعتبار خود را از دست می دهند و در نظر گرفته نشده است که شما را شخصاً شناسایی کنند.

شناسه کوکی منحصر به فرد ، تعداد برداشت های تبلیغاتی در هر مکان (فرکانس) ، آخرین برداشت (مربوط به تبدیل پست ارسال) و اطلاعات انتخاب (نشانه ای که کاربر دیگر مایل به پرداختن به آن نیست) معمولاً به عنوان تجزیه و تحلیل ذخیره می شوندمقادیر این کوکی. این کوکی ها Google را قادر می سازند مرورگر وب شما را تشخیص دهند. اگر کاربر از صفحات خاصی در وب سایت مشتری ADS بازدید کند و کوکی که در رایانه وی ذخیره شده است منقضی نشده است ، گوگل و مشتری می توانند ببینند که کاربر روی تبلیغ کلیک کرده و به این صفحه هدایت شده است. به هر مشتری ADS یک کوکی متفاوت اختصاص داده می شود. بنابراین ، کوکی ها را نمی توان از طریق وب سایت های مشتریان ADS ردیابی کرد.

در زمینه اقدامات تبلیغاتی فوق الذکر ، ما خودمان هیچ اطلاعات شخصی را جمع آوری و پردازش نمی کنیم. ما فقط ارزیابی های آماری را از Google دریافت می کنیم. این ارزیابی ها ما را قادر می سازد تا مشخص کنیم کدام یک از اقدامات تبلیغاتی مورد استفاده به ویژه مؤثر است. ما با استفاده از چنین وسایل تبلیغاتی ، اطلاعات دیگری دریافت نمی کنیم. به طور خاص ، این اطلاعات ما را قادر نمی سازد تا کاربران را شناسایی کنیم.

با توجه به ابزارهای بازاریابی مورد استفاده ، مرورگر شما به طور خودکار ارتباط مستقیمی با سرور Google برقرار می کند. ما هیچ تاثیری در میزان و استفاده بیشتر از داده های جمع آوری شده توسط Google به دلیل استفاده از این ابزار نداریم. بنابراین ، ما شما را با توجه به وضعیت دانش خود به شما اطلاع می دهیم: با ادغام تبدیل تبلیغات ، Google اطلاعاتی را که شما قسمت مربوط به وب سایت ما را خوانده اید دریافت می کند یا روی تبلیغات ما کلیک کرده است. اگر در یک سرویس Google ثبت نام کرده اید ، Google می تواند بازدید را به حساب شما اختصاص دهد. حتی اگر در Google ثبت نام نکرده اید یا وارد سیستم نشده اید ، ممکن است ارائه دهنده آدرس IP خود را پیدا کرده و ذخیره کند.

Google AdWords Mearteringing

وب سایت ما از کمپین های بازاریابی Google AdWords استفاده می کند. این یک سرویس تجزیه و تحلیل وب است که توسط Google Inc. ، 1600 Amphitheater Parkway Mountain View CA 94043 ، ایالات متحده (از این پس به عنوان "Google" گفته می شود) ، که در رابطه با Google AdWords کنترل می شود. برای قرار دادن تبلیغات در وب سایت های اینترنتی ، Google از کوکی هایی که در رایانه شما ذخیره می شوند استفاده می کند. این کوکی ها برای ضبط بازدیدهای کاربر و شناسایی مرورگر وب در یک رایانه خاص خدمت می کنند. آنها برای شناسایی یک شخص خدمت نمی کنند. بازاریابی به طور خاص برای دستیابی به بازدیدکنندگانی که قبلاً از وب سایت فراخوانده شده اند ، انجام می شود. در حالی که شما در وب سایت هایی هستید که بخشی از شبکه Google Display هستند ، یا وقتی Google را برای اصطلاحات مربوط به محصولات ما جستجو می کنید ، تبلیغات مربوط به علاقه قرار می گیرد. برای فعال کردن این امر ، اطلاعات تولید شده توسط کوکی معمولاً به سرور Google در ایالات متحده ارسال می شود و در آنجا ذخیره می شود. می توانید در هر زمان به جمع آوری و ذخیره داده ها برای آینده اعتراض کنید. برای این منظور ، می توانید استفاده از کوکی ها توسط Google را غیرفعال کنید. با غیرفعال کردن تبلیغات مربوط به علاقه در Google می توانید این کار را تحت لینک زیر (http://www.google.com/settings/ads) انجام دهید. به اصطلاح "انتخاب" با ذخیره یک کوکی روی رایانه شخصی شما مانع از بازاریابی مجدد می شود. توجه داشته باشید ، با این حال ، اگر گزینه "حذف کوکی ها" را در تنظیمات مرورگر خود انتخاب کنید ، "کوکی انتخاب شده" نیز برداشته می شود و دوباره بازاریابی اعمال می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Google و محدودیت استفاده از داده ها ، لطفاً به (پیوند) مراجعه کنید. با استفاده از این وب سایت ، شما با اقدام Google و نتایج بازاریابی موافقت می کنید.

مدیر برچسب گوگل

این وب سایت از Google Tag Manager استفاده می کند. Google Tag Manager راه حلی است که به بازاریابان امکان می دهد برچسب های وب سایت را از طریق رابط مدیریت کنند. خود ابزار (که برچسب ها را پیاده سازی می کند) دامنه ای است که از کوکی ها استفاده نمی کند و هیچ اطلاعات شخصی را جمع نمی کند. این ابزار برچسب های دیگری را ایجاد می کند که به نوبه خود ممکن است داده ها را جمع آوری کند. Google Tag Manager به این داده ها دسترسی ندارد. اگر غیرفعال سازی در سطح دامنه یا کوکی انجام شود ، این امر برای همه برچسب های ردیابی اجرا شده با Google Tag Manager ادامه خواهد یافت.

MAPP آلمان GMBH

در برخی از خبرنامه ها ، ما پیوندهایی را درج می کنیم که به ما امکان می دهد رفتار کاربر شما را ارزیابی کنیم. اطلاعات جمع آوری شده از این طریق توسط ارائه دهنده نرم افزار خبرنامه در سرور آن در آلمان ذخیره می شود. ما از این داده ها منحصراً برای اهداف مدیریت فنی وب سایت ها ، برای مدیریت مشتری ، تحقیقات بازار و فقط تا حد لازم برای چنین اهداف استفاده می کنیم. اگر آرزوی ردیابی را ندارید ، این امکان را دارید که از خبرنامه ما مشترک شوید. برای انجام این کار می توانید از لینک ارائه شده در هر خبرنامه استفاده کنید یا به آدرس info@boerse-stuttgart. de ایمیل ارسال کنید.

فیس بوک

در وب سایت های ما ، ما از وب سایت-Custom-Audience-پیکسل Facebook Inc. 1601 S. Califoia Ave ، Palo Alto ، CA 94304 ، USA ("Facebook") استفاده می کنیم. فیس بوک تحت عنوان حریم خصوصی اتحادیه اروپا تأیید شده است.

این فرآیند به ما امکان می دهد پس از مشاهده یا کلیک در یک آگهی فیس بوک ، رفتار کاربران خود را دنبال کنیم. از این طریق ، ما قادر به ارزیابی اثربخشی تبلیغات فیس بوک برای اهداف آماری و تحقیقات بازار هستیم و از این رو می توانیم اقدامات تبلیغاتی خود را بهینه کنیم. وقتی به وب سایت ما مراجعه می کنید ، این اطلاعات به فیس بوک منتقل می شود.

داده های جمع آوری شده توسط ما ناشناس است و هیچ نشانه ای از هویت کاربر به ما نمی دهد. با این حال ، داده ها توسط فیس بوک ذخیره و پردازش می شوند تا اتصال به مشخصات کاربر مربوطه امکان پذیر باشد و فیس بوک قادر به استفاده از داده ها برای اهداف تبلیغاتی خود مطابق با خط مشی استفاده از داده های فیس بوک است. شما می توانید به فیس بوک و شرکای آن اجازه دهید تبلیغات را در Facebook و Off Facebook نمایش دهند. علاوه بر این ، برای این منظور می توان یک کوکی را در هارد شما ذخیره کرد.

خط مشی استفاده از داده های فیس بوک اطلاعاتی در مورد هدف و وسعت داده هایی که جمع آوری می کنند ، نحوه پردازش و استفاده از این داده ها ، حقوق در دسترس شما و تنظیماتی که می توانید برای محافظت از حریم خصوصی خود استفاده کنید ، ارائه می دهد.

لطفاً برای غیرفعال کردن وب سایت-custom-sudience-pixel اینجا را کلیک کنید. نسخه از 5 ژوئیه 2019

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 531 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 13:07