مزایای مالیاتی وضعیت معامله گر حرفه ای

ساخت وبلاگ

از آنجا که اوراق بهادار دارایی سرمایه در نظر گرفته می شود ، سود و زیان در فروش آن اوراق بهادار به عنوان سود و زیان سرمایه رفتار می شود. با این حال ، برخی از معامله گران می توانند با طبقه بندی معاملات خود به عنوان یک تجارت و استفاده از روش علامت گذاری به بازار حسابداری ، در صورت برآورده کردن قوانین مالیاتی قابل استفاده ، وضعیت معامله گر حرفه ای را انتخاب کنند.

یک معامله گر حرفه ای (با نام مستعار در اوراق بهادار) کسی است که به عنوان یک تجارت در سرمایه گذاری شرکت می کند. در نتیجه ، تمام هزینه های عادی یا لازم کسر می شود ، و معامله گر حرفه ای می تواند حساب های بازنشستگی واجد شرایط را برای استفاده از مزایای مالیاتی ارائه شده توسط چنین حساب ها تنظیم کند. معامله گر حرفه ای همچنین می تواند سمینارهای آموزشی مربوطه ، از جمله هزینه های مسافرتی و اقامتگاه را کسر کند ، هزینه هایی که یک سرمایه گذار گاه به گاه نمی تواند به هیچ وجه کسر کند. بیشترین سود برای انتخاب وضعیت معامله گر حرفه ای ممکن است این باشد که هیچ مالیات تأمین اجتماعی یا مدیکر نباید بر درآمد پرداخت شود ، برابر با حدود 14. 1 ٪ از درآمد خود اشتغالی ، تا کلاه درآمد تأمین اجتماعی. پس انداز هر درآمدی بالاتر از این حد فقط 2. 9 ٪ مالیات Medicare خواهد بود که به حدود 2. 68 ٪ می رسد ، زیرا مالیات خود اشتغالی فقط در مورد 92. 35 ٪ از درآمد خود اشتغالی اعمال می شود.

نمای کلی از بازرگانان حرفه ای

 • ضرر و زیان را می توان از درآمد دیگر جبران کرد ، نه اینکه محدود به قانون ضرر سرمایه 3000 دلاری باشد.
 • معاملات مشمول قوانین فروش شستشو نیستند ، زیرا حسابداری MTM نیاز به چنین قوانینی را از بین می برد.
 • فروش اوراق بهادار فردی لازم نیست گزارش شود. در عوض ، یک معامله گر حرفه ای ارزش حساب را در ابتدا و پایان سال مالیات برای تعیین سود یا ضرر گزارش می دهد.

معامله گران حرفه ای همچنین می توانند حسابهای سرمایه گذاری داشته باشند که طبق قوانین مالیاتی معمول که در مورد سرمایه گذاری اعمال می شود ، رفتار می شوند ، اما باید در روزی که امنیت به دست می آید ، شناسایی شوند ، که اغلب با نگه داشتن سرمایه گذاری در یک حساب کارگزاری جداگانه انجام می شود.

معامله گر حرفه ای می تواند انواع بیشتری از هزینه ها را نسبت به یک معامله گر گاه به گاه و بدون محدودیت کسر کند. پیش از قانون کاهش مالیات و مشاغل 2017 (TCJA) ، هزینه های کسر شده توسط یک سرمایه گذار گاه به گاه بسیار محدودتر از کسر کسر شده با توجه به کف درآمد ناخالص 2 ٪ تنظیم شده بود. با این حال ، TCJA این کسر را از بین برد.

به عنوان مثال ، معامله گران حرفه ای می توانند هزینه کامل هر دوره آموزشی را کسر کنند ، تا زمانی که دوره ها را نگرفتند تا در واقع وارد حرفه شوند. از آنجا که وضعیت معامله گر حرفه ای نیازی به مجوز ندارد ، اثبات این که دوره ها برای ورود به یک حرفه جدید انجام شده دشوار است. از این رو ، بیشتر دوره هایی که پس از دستیابی به وضعیت معامله گر حرفه ای انجام می شود ، در صورتی که به وضوح از تجارت سود می برد ، کسر می شود. از طرف دیگر ، یک سرمایه گذار گاه به گاه نمی تواند چنین دوره هایی را کسر کند. به همین ترتیب ، سرمایه گذار گاه به گاه نمی تواند وعده های غذایی و سرگرمی ، مسافت پیموده شده ، هزینه های دفتر خانه ، تلفن های همراه و هزینه اتاق چت معامله گر را کسر کند. با این حال ، هرگونه ضرر سرمایه گذاری پیش از دستیابی به وضعیت معامله گر حرفه ای نمی تواند برای جبران درآمد معامله گر حرفه ای استفاده شود.

معامله گران حرفه ای همچنین باید مالیات برآورد شده سه ماهه را بپردازند. از آنجا که درآمد می تواند در طول سال متفاوت باشد ، پرداخت های سه ماهه ممکن است بسیار بیشتر یا بسیار کمتر از آنچه می توان با توجه به درآمد نهایی سال مالیات پرداخت کرد. البته مبلغ پرداختی پس از پایان سال مالیات ، بازپرداخت مالیات خود را بازپرداخت می کند. با این حال ، از آنجا که مجازات هزینه های پرداخت در پرداخت مالیات برآورد شده = مبلغ زیر پرداخت × نرخ سود کوتاه مدت IRS ، ممکن است پرداخت سود سودمندتر باشد.

الزامات برای وضعیت معامله گر حرفه ای

براساس قانون امداد مالیات دهندگان در سال 1997 ، معامله گران اوراق بهادار درگیر تجارت یا مشاغل مربوط به فروش فعال یا مبادلات اوراق بهادار در بازار هستند ، نه با تجارت با مشتریان. با این حال ، وضعیت معامله گر حرفه ای با قانون مالیات تعریف نمی شود - این توسط دستورالعمل های IRS و دادرسی تعریف می شود. از این رو ، در انتخاب وضعیت معامله گر حرفه ای ، به ویژه که هیچ خط روشن در دستورالعمل های IRS یا سوابق دادگاه وجود ندارد ، معامله گر حرفه ای را از سرمایه گذار گاه به گاه متمایز می کند.

برای درمان تجارت به عنوان یک تجارت ، شرایط زیر باید برآورده شود:

 • معامله گر باید به دنبال سود از تغییرات در قیمت های امنیتی باشد - نه از سود سهام ، بهره یا قدردانی سرمایه.
 • فعالیت باید قابل توجه ، مداوم و منظم باشد. وت
 • معامله گر باید انتخابات را برای استفاده از روش حسابداری مارک به بازار تحت IRC §475 (F) انجام دهد.

عواملی که توسط IRS در نظر گرفته شده برای تعیین اینکه آیا تجارت به عنوان یک تجارت انجام می شود شامل موارد زیر است:

 • دوره های برگزاری معمولی برای اوراق بهادار-دوره های برگزاری کوتاه تر نشان دهنده تجارت به سود حاصل از تغییرات قیمت کوتاه مدت ،
 • فرکانس و مقدار دلار معاملات ، با فرکانس و مبلغ بیشتر نشان دهنده یک تجارت ،
 • آیا تجارت برای کسب درآمد برای معیشت دنبال می شود ، و
 • مقدار زمان صرف تجارت.

مهم نیست که آیا معامله گر خود را معامله گر یا یک روز معامله گر می نامد.

تجارت اوراق بهادار فقط برای آن اوراق بهادار که نیاز به تجارت را برآورده می کنند ، یک تجارت در نظر گرفته می شود. هر اوراق بهادار دیگری که توسط سرمایه گذار نگهداری می شود ، سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود نه یک تجارت ، و بنابراین ، منوط به قوانین مالیاتی معمول در مورد سرمایه گذاری. سوابق باید برای تمایز بین اوراق بهادار معامله شده به عنوان یک تجارت و کسانی که به عنوان یک سرمایه گذاری معامله می شوند ، باشد ، زیرا آنها مشمول قوانین مختلف مالیاتی هستند ، که معمولاً با نگه داشتن آنها در حساب های جداگانه انجام می شود. اگر سرمایه گذاری های بلند مدت با سرمایه گذاری های کوتاه مدت در همان حساب کاربری انجام شود ، ممکن است وضعیت معاملات حرفه ای مالک در معرض خطر باشد ، زیرا IRS به طور مرتب معامله گران حرفه ای را ممیزی می کند.

تجارت به عنوان یک تجارت به عنوان هر تجاری گزارش می شود که با ارائه فرم 1040 ، برنامه C ، سود یا ضرر از تجارت ، درآمد و هزینه خود را گزارش می کند. از دیگر مزایای تجارت به عنوان یک تجارت با استفاده از روش حسابداری مارک به بازار این است که هیچ محدودیتی در کسر هزینه های سرمایه گذاری وجود ندارد. سود حاصل از فروش اوراق بهادار مشمول مالیات خود اشتغالی نیست ، زیرا هرگونه سود و زیان در قسمت 2 فرم 4797 ، فروش املاک تجاری گزارش شده است.

انتخاب به بازار به بازار

یک نقطه ضعف بارز برای وضعیت معامله گر حرفه ای این است که معامله گر باید از حسابداری مارک به بازار استفاده کند ، که پیچیده تر از ضبط فروش و سود یا ضرر است. علاوه بر این ، کلیه سودهای سرمایه و ضرر ناشی از اوراق بهادار معاملات به عنوان کوتاه مدت رفتار می شود ، بنابراین هیچ یک از این معاملات در حساب معاملات حرفه ای واجد شرایط پایین آمدن سود سرمایه بلند مدت نیست. با این حال ، سود یا ضرر ناشی از معاملات معاملات معاملات آتی 60 ٪ بلند مدت و 40 ٪ کوتاه مدت ، صرف نظر از دوره برگزاری ، درمان می شود.

انتخابات مارک به بازار با پیوستن به بیانیه با اطلاعات زیر انجام می شود:

 • انتخابات تحت IRC §475 (f) انجام می شود.
 • نام تجارت یا برخی از نام های دیگر که تجارت تجارت را از سایر فعالیت های مالیات دهندگان متمایز می کند. وت
 • سال مالیات 1 ST که در آن انتخابات اعمال می شود.

انتخابات باید قبل از تاریخ موعد غیرقانونی سال مالیاتی قبلی انجام شود. بنابراین مهلت انتخابات برای سال 2019 روز مالیات در آوریل 2020 است.

از آنجا که انتخابات مارک به بازار نیاز به تغییر روش حسابداری برای گزارش سود و زیان دارد ، مالیات دهندگان باید فرم 3115 را تشکیل دهند ، درخواست تغییر در روش حسابداری. اگر درخواست مطابق با رویه درآمد 2011-14 باشد ، مجوز به طور خودکار اعطا می شود. این انتخابات فقط با دریافت مجوز از IRS ، با تنظیم مجدد فرم 3115 برای تغییر روش حسابداری و پرداخت هزینه برای تغییر ، ممکن است ابطال شود.

هشداروضعیت معامله گر حرفه ای ممکن است ابطال شود

با قضاوت برخی از پرونده های دادگاه ، به نظر می رسد IRS نیاز به تجارت روزانه یا حداقل معاملات بسیار کوتاه مدت دارد. معاملات همچنین باید در بیشتر روزهای معاملات در طول سال مالیات انجام شود. علاوه بر این ، بیشتر درآمد باید از سود سرمایه بدست آید ، نه از بهره و سود سهام. در غیر این صورت ، IRS ممکن است تصمیم بگیرد که معامله گر حرفه ای در واقع یک سرمایه گذار است و از این طریق وضعیت معامله گر حرفه ای را باطل می کند ، که مسئولیت سنگین مالیات ، مجازات ها و جریمه ها را متحمل می شود. اگر معامله گر بخواهد سرمایه گذاری های طولانی مدت یا سرمایه گذاری هایی را که سود یا سود سهام خود را پرداخت می کند ، پس از آن سرمایه گذاری ها باید در یک حساب جداگانه و خارج از تجارت انجام شود. بدون خطوط روشن برای متمایز کردن معامله گر حرفه ای از یک سرمایه گذار ، IRS ممکن است وضعیت معامله گر حرفه ای را مورد اختلاف قرار دهد و انتخاب تجارت حرفه ای استوس را خطرناک کند. ممکن است پیروزی در چنین موردی دشوار باشد ، به خصوص اگر مالیات دهندگان در یک منطقه خاکستری فعالیت کنند.

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 40 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:02