یادآوری یک اپراتور سهام

ساخت وبلاگ

ما هنوز یک راهنمای مطالعه کامل برای این کتاب نداریم. اگر دوست دارید ما این خلاصه طرح را در یک راهنمای مطالعه گسترش دهیم ، روی دکمه Upvote در زیر کلیک کنید.

یادآوری خلاصه اپراتور سهام

با تشکر از شما برای بررسی این خلاصه طرح فوق العاده "یادآوری یک اپراتور سهام" توسط ادوین لفور. یک جایگزین مدرن برای Sparknotes و Cliffsnotes ، Supersummary راهنماهای مطالعه با کیفیت بالا را ارائه می دهد که خلاصه های مفصل فصل و تجزیه و تحلیل مضامین اصلی ، شخصیت ها ، نقل قول ها و موضوعات مقاله را ارائه می دهد.

یادآوری کتاب Edwin Lefevre از یک اپراتور سهام بر جری لیوینگستون ، تصویری که بر اساس معامله گر سهام واقعی زندگی جسی لیورمور است ، تمرکز دارد. لیورمور یکی از بدنام ترین معامله گران در تمام دوران بود. روایت ، تنظیم شده در اوایل قرن بیستم ، از دیدگاه نسبتاً منحصر به فرد لیوینگستون است. از پسری از نقل قول در یک فروشگاه سطل گرفته تا یکی از بهترین قیمت سهام ، Lefevre خواننده را از طریق سفر لیوینگستون راهنمایی می کند ، زیرا او از کار خود در تجارت کالاهای تجاری استفاده می کند ، فرایندی که باعث می شود بیش از یک بار او را شکست و نزدیک. با وجود این مشکلات ، لیوینگستون مصمم است که موفق باشد. در حالی که لیوینگستون به دلیل انجام معاملات دلخواه ، صندلی های شلوار مشهور است ، هنوز هم خواننده می تواند از تجربیات خود بیاموزد.

لیوینگستون برای نگه داشتن حرکات قیمت در نوار تیک ، یک هدیه طبیعی دارد. علاوه بر این ، او یک ضربه خاص برای دانستن اینکه چه زمانی قیمت سهام افزایش می یابد و سقوط می کند ، و تاکتیک های خود را تنظیم می کند تا تغییرات در بازار را به خود اختصاص دهد. او با اولین تجارت خود صحت سیستم خود را اثبات می کند. او با سیستم اثبات شده خود چنان موفقیت موفقیت آمیز دارد که در مغازه های سراسر کشور در لیست سیاه قرار دارد. سوءاستفاده های او به خوبی شناخته شده است که وی لقب "پسر پیستون" است.

سرانجام ، لیوینگستون با جذابیت فروشگاه سطل خود ناامید می شود و تصمیم می گیرد دست خود را امتحان کند که ماهی های بسیار بزرگتر را در وال استریت صید کند. با این حال ، مقیاس قیمت که نان و کره او در مغازه بوده است ، کمتر از موثر در وال استریت است. در اوایل ، لیوینگستون سقوط های زیادی در خیابان دارد. اگرچه پیش بینی های قیمت گذاری وی اغلب مورد توجه قرار می گیرد ، اما آنها به موقع نیستند و در نتیجه خسارات عمده ای به همراه دارد. با این حال ، از طریق آزمایش و خطا ، لیوینگستون از اشتباهات خود به مرور زمان یاد می گیرد. او کشف می کند که پیش بینی روند بازار بیشتر از آن است که یکی از نویسنده ها آن را [TT1] می گوید ، "ضبط سریع و کم قیمت."

در طول کتاب ، لیوینگستون به دلیل تعامل خود با بازرگانان دیگر ، حقیقت های کمی را دریافت می کند. یکی شامل آقای Partridge ، همکار با محبت با نام مستعار "بوقلمون قدیمی" توسط بازرگانان خود است. Partridge از روش متفاوتی نسبت به Livingston استفاده می کند. به جای این که نکاتی را در مورد نوسانات بازار کوچک و سپس تجارت در داخل و خارج از سهام بر اساس اطلاعات جدید انجام دهید ، Partridge اغلب موقعیتی را انتخاب می کند و طولانی مدت را حفظ می کند. در ذهن او ، سود بزرگتر از حرکات بازار کلان به دست آمده بسیار بیشتر از سود کوتاه مدت رویکرد آمادگی آتش سوزی لیوینگستون است. بینش های Partridge برای لیوینگستون بسیار ارزشمند است زیرا او در تلاش برای حرکت در زمین های غالباً بی نظیر فرهنگ وال استریت است. لیوینگستون از طریق تعامل خود با Partridge و دیگران ، به زودی متوجه می شود که مشکل وی روشی نیست که او تجارت می کند ، بلکه این که او صبر کافی ندارد تا منتظر پتانسیل کسب درآمد کامل حرکات سهام خود باشد.

لیوینگستون یادگیری خود را با خواننده از طریق یکی از بسیاری از حقیقت های بیان شده در کتاب به اشتراک می گذارد: "مردانی که هم می توانند درست باشند و هم محکم بنشینند ، غیر معمول هستند."لیوینگستون در مورد این حماسه بیشتر توضیح می دهد و اقدامات خود را بررسی می کند و مشخص می کند که در کجا کوتاه می آید: "بی اعتنایی به نوسان بزرگ و تلاش برای پرش به داخل و بیرون برای من کشنده بود. هیچ کس نمی تواند همه نوسانات را بدست آورد. در یک بازار گاو نر ، بازی شما این است که بخرید و نگه دارید تا زمانی که باور نکنید که بازار گاو نر نزدیک پایان آن است .... یکی از مفیدترین چیزهایی که هر کسی می تواند یاد بگیرد این است که از تلاش برای گرفتن آخرین هشتم یا اولین استفاده کنید. این دو گرانترین هشتم جهان هستند. "

این لحظه "آه هه" برای لیوینگستون و مفهومی است که به او کمک می کند تا سرانجام خود را از رشته معاملات ناموفق که باعث سقوط اولیه وی شده است ، بیرون بکشد. او حتی کشف می کند که چگونه می تواند به طور مؤثر نسبت به نکات مربوط به معاملات دیگر واکنش نشان دهد.

برخلاف آنچه ممکن است فکر کند ، توصیه های او به همان اندازه غیر متعارف است که در اوایل دهه 1900 بود. لیوینگستون به بازی "دست تنهایی" اعتقاد داشت. اغلب اوقات ، او تعجب می کرد که بهتر است به اسلحه های خود بچسبد تا اینکه بلافاصله روی هر نوک عمل کند. در حقیقت ، او اغلب می فهمید که رفتن در برابر نکات مؤثرترین راه برای بیرون آمدن در صدر است. در زمانی که مقررات تجاری آنقدر به اندازه امروز اجرا نشده بود ، بسیاری از معامله گران به نکاتی از خودی ها واکنش نشان می دهند ، فقط وقتی که نوک به همان اندازه که مقاله ای که روی آن نوشته شده بود بی فایده است ، خود را ناراضی می دانند.

در حالی که جسی لیورمور ، جسی لیونگ ، لری لیوینگستون یکی از مشهورترین معامله گران بود که به وال استریت برخورد کرد ، بدون شک روش های وی امروز با شک و تردید بسیار روبرو خواهد شد. با این حال ، هدف Lefevre با این کتاب لزوماً ارائه راهنمایی برای دانشکده تجارت خوب و ثروتمند نیست. در عوض - و شاید مهمتر از همه - این یک داستان هشدار دهنده در مورد نزولی نزدیک شدن به بازار (و زندگی برای آن موضوع) با ابتکار عمل بیش از حد و صبر بسیار کمی است. لری لیوینگستون مطمئناً این درس را به سختی آموخت. شاید نظر لفور این باشد که یک مثال واقعی را به زندگی ارائه دهد تا خوانندگان وی مجبور نباشند.< SPAN> در حالی که جسی لیورمور ، جسی لیوینستون ، جسی لیورمور یکی از مشهورترین معامله گران بود که به وال استریت برخورد کرد ، بدون شک روش های وی امروز با شک و تردید بسیار روبرو خواهد شد. با این حال ، هدف Lefevre با این کتاب لزوماً ارائه راهنمایی برای دانشکده تجارت خوب و ثروتمند نیست. در عوض - و شاید مهمتر از همه - این یک داستان هشدار دهنده در مورد نزولی نزدیک شدن به بازار (و زندگی برای آن موضوع) با ابتکار عمل بیش از حد و صبر بسیار کمی است. لری لیوینگستون مطمئناً این درس را به سختی آموخت. شاید نکته لفور این باشد که یک مثال واقعی را به زندگی ارائه دهد تا خوانندگان وی مجبور نباشند. در حالی که جسی لیورمور لری لیوینگستون یکی از مشهورترین بازرگانان بود که به وال استریت برخورد کرد ، روش های او بدون شک امروز با شک و تردید بسیار روبرو خواهد شد. با این حال ، هدف Lefevre با این کتاب لزوماً ارائه راهنمایی برای دانشکده تجارت خوب و ثروتمند نیست. در عوض - و شاید مهمتر از همه - این یک داستان هشدار دهنده در مورد نزولی نزدیک شدن به بازار (و زندگی برای آن موضوع) با ابتکار عمل بیش از حد و صبر بسیار کمی است. لری لیوینگستون مطمئناً این درس را به سختی آموخت. شاید نظر لفور این باشد که یک مثال واقعی را به زندگی ارائه دهد تا خوانندگان وی مجبور نباشند.

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 530 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:52