بیش از پول: وقتی صحبت از اهداف می شود ، آیا می توانید مانند یک میلیونر فکر کنید؟

ساخت وبلاگ

smiling-businessman-leaning-on-railing-millionaire-mindset

اگر از هرگونه تأثیرگذار (یا به هیچ وجه به رسانه های اجتماعی توجه می کنید) را دنبال کنید ، احتمالاً شنیده اید که کسی از ذهنیت میلیونر نام دارد. این یک فرهنگ اصلی از فرهنگ است. مردم به طور اتفاقی از داشتن یک ذهنیت میلیونر یاد می کنند ، یا به شما می گویند که به یکی از آنها احتیاج دارید ، اما این دقیقاً به چه معنی است؟آیا این چیزی است که مردم به تنهایی یاد می گیرند؟

یک ذهنیت میلیونر در واقع در مورد ساخت یک میلیون دلار نیست. این حتی در مورد ارزش خالص شما نیست ، زندگی در پنت هاوس در نیویورک ، املاک و مستغلات ، آزادی مالی یا حساب بانکی شما.

برای کسانی که به آن سوگند می خورند ، یک ذهنیت میلیونر در مورد تمرکز بر تغییر زندگی شما - شروع از ذهنیت خود - برای تحقق اهدافی است که همیشه آرزو کرده اید که به دست بیاورید. این کار کوچکی نیست. شما باید روزانه عادات هدفمند و روشهای تفکر را دنبال کنید.

ایده این است که میلیونرها در مکانی فراوانی زندگی می کنند که به آنها امکان موفقیت و اعتماد به نفس بیشتری را می دهد. اگر می خواهید به هدف خود برسید ، با رفتار مانند گذشته شروع می کنید. در آن فضا ، موفقیت شما موفقیت بیشتری می کند.

improve influence - coaching for individuals

freelancer-doing-her-work-on-laptop-from-cafe-millionaire-mindset

عادات ذهنیت یک میلیونر چیست؟

قبل از اینکه به ذهنیت میلیونر شیرجه بزنیم ، بدانید که درخواست کمک مکانی عالی برای شروع است. داشتن یک شخص خارجی عینی ، مانند یک مربی یا مربی از BetterHUP ، می تواند به شما در شناسایی تغییراتی که برای ایجاد سبک زندگی خود نیاز دارید و شما را راهنمایی می کند تا مهارت هایی را که شما را در سفر شما سوق می دهد ، شناسایی کنید.

اما برای داشتن یک ذهنیت میلیونر چه کاری باید انجام دهید؟در اینجا هشت عادت "تفکر میلیونر" برای شما وجود دارد:

1. روی اهداف خود تمرکز کنید

اگر اهداف خود را در ذهن خود ندارید ، چگونه قرار است به آنها برسید؟اهداف شما می تواند رشد مالی ، بهزیستی قوی تر ، یک مسیر شغلی خاص یا هر رویای دیگری باشد. عادت کنید در مورد آنچه می خواهید به دست بیاورید فکر کنید.(به طور متوسط ، تشکیل یک عادت 66 روز طول می کشد.)

هنگامی که اهداف خود را در ذهن داشته باشید ، آنها را بنویسید و آنها را در جایی که اغلب آنها را می بینید ، نگه دارید. آنها همیشه در آنجا خواهند بود تا حتی در روزهای سخت به شما یادآوری کنند.

2. با یادگیری همیشه راحت شوید

مردم غالباً فراموش می کنند که جهان همیشه به شما چیزی ارائه می دهد تا یک مبتدی باشید و تازه شروع کنید. هنگام کار به سمت دستاوردها ، ممکن است مجبور شوید استراتژی های خود را کمی تغییر دهید. یادگیری سازگاری با تغییرات مداوم جدید ممکن است به شما کمک کند درک کنید که شیوه های شما قبلاً از شما سود نمی برد.

مهارت های کوچک نیز کمک می کند. به تمام مهارتهای جدیدی که یاد می گیرید توجه داشته باشید و به این که چگونه همچنان به جلو سوق داده اید ، افتخار کنید.

3. خود را آنجا بگذارید

شما نمی توانید با ترک خانه خود یا صحبت با کسی ، به اهداف خود برسید. شبکه سازی و توجه به نحوه ارائه خودتان ضروری است. اگر در حال تلاش برای تجارت هستید ، باید هنگام ابراز اشتیاق خود اطمینان داشته باشید.

افراد افراد جسورانه ، پرشور و شجاع را می شناسند و به یاد می آورند که در مورد اهداف خود صحبت می کنند. شبکه سازی می تواند به شما در ارتباط با افراد همفکر که همان درایو خود را نیز دارند-و شاید حتی یک دوست در ارتباط باشید.

4- صبور باشید

این می تواند ناامید کننده باشد که احساس می کنید بدون پاداش گرفتن هستید ، اما اجازه ندهید که این امر شما را از تمرکز روی آنچه می خواهید در زندگی باز دارد. شما نمی توانید زندگی خود را در یک هفته تغییر دهید. اشکالی ندارد اگر وقتی امیدوار هستید اهداف توسعه شخصی خود را برآورده نکنید.

چیزهای خوب به زمان نیاز دارند ، و فقط به این دلیل که همیشه اتفاق نمی افتد وقتی که می خواهید آنها به این معنی نباشند که هرگز چنین نخواهند کرد.

businessman-in-white-shirt-sitting-and-writing-report-on-piece-of-paper-millionaire-mindset

5- اشتباهات را هنگام آمدن قبول کنید

برای رشد و یادگیری ، باید اشتباه کنید. شما نباید به اشتباهات به عنوان مواردی نگاه کنید تا به هر هزینه ای از آن جلوگیری کنید ، بلکه در عوض فرصت هایی برای یادگیری از آن استفاده می کنید. همچنین به یاد داشته باشید که بین اشتباهات شیب دار تفاوت وجود دارد (از آن جلوگیری کنید) و برنامه هایی که نتیجه نمی گیرند اما اطلاعات و بینش بیشتری به شما می دهند تا یک تاکتیک جدید را امتحان کنید.

خرابی فرصت هایی برای یادگیری در مورد خود و تیم شما و ارائه یک روش عالی برای توسعه مهارت های جدید برای آینده است. به جای اینکه بر اشتباهات خود بپردازید ، به آنها تأمل کنید و همچنان که به رشد خود ادامه می دهید ، آنها را بپذیرید.

6. خواب را فراموش نکنید

برای انجام بهترین کار ، باید استراحت خوبی داشته باشید. همه ما روزهای شلوغی داریم ، اما گرفتن خواب به ذهن و بدن شما کمک می کند. وقتی لیست کارهای ما پر شود ، می توان دیر بیدار شد و خودمان را خیلی سخت فشار داد ، اما این پایدار نیست.

حتی وقتی فکر می کنید یک ساعت اضافی کار شما را به اهداف خود نزدیک می کند ، احتمالاً شما را خسته می کند و به بهره وری آسیب می رساند. دفعه بعد که این اتفاق می افتد ، انتخاب ذهن خواب را انجام دهید. یک بدن و ذهن خوب استراحت باعث می شود که شما انگیزه بیشتری و آماده تر برای شروع روز خود را داشته باشید.

7. رشد را در ذهن داشته باشید

رشد حرفه ای و شخصی اجتناب ناپذیر است زیرا در حال تلاش برای اهداف خود هستید. نگه داشتن ذهنیت رشد در سفر به موفقیت شما برای یادآوری ابتدای کار بسیار مهم است.

اگر اهداف شما طولانی مدت است ، وقت خود را بگیرید و پیشرفت خود را مرور کنید. نه تنها احساس موفقیت را احساس خواهید کرد بلکه انگیزه بیشتری خواهید داشت. اگر همیشه دلسرد شده اید ، تقسیم اهداف خود به چندین کار می تواند پیشرفت شما را ملموس تر کند.

رشد یک شبه و بدون کار سخت ، که شما انجام داده اید. فکر کردن در مورد رشد شما باعث غرور و افتخار می شود که باید از آن گرامی داشته باشید.

8- بهانه خود را برای خود متوقف کنید

بهانه ها شما را از پیشبرد جلو و رسیدن به اهداف خود باز می دارد. آیا شما مشکلی دارید؟برخی از تکنیک های حل مسئله آزمایش شده را امتحان کنید. سعی کنید به جای مقصر دانستن مشکلات خود در مورد سایر عوامل یا شکایت ، به مشکلات بپردازید.

با یک مربی یا مربی قابل اعتماد کار کنید تا بفهمید چه چیزی شما را عقب می اندازد یا باعث ایجاد مسئله می شود. تمرکز خود را بر ایجاد تغییر رفتار برای ایجاد تغییر برای خود متمرکز کنید. این بدان معناست که آیا این به معنای درخواست کمک ، تغییر رویکرد شما یا حتی استراحت است ، به یاد داشته باشید که بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به بهانه های شما اجازه دهید شما را مصرف کند.

Businesspeople-working-together-in-the-office-millionaire-mindset

برخی از نکات حرفه ای برای دستیابی به طرز فکر میلیونر چیست؟

همه می خواهند بزرگترین و مؤثرترین نکات مربوط به دستیابی به طرز فکر میلیونر را بدانند ، اما مهمترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید به شما نمی گویند محصولات خاصی را بخرید. آنها در مورد احترام به سبک زندگی جدید هستند که این طرز فکر شما را به ارمغان می آورد.

به خودتان ایمان داشته باشید

طرز فکر میلیونر چیزی نیست که بتوانید سه روز از آن پیروی کنید و سپس مزایا را برای همیشه به دست می آورید. ممکن است زمان بیشتری از آنچه امیدوار بودید طول بکشد. به توانایی خود در رسیدن به اهداف خود یک روز اعتقاد داشته باشید. به یاد داشته باشید که شما تمام تلاش خود را می کنید ، و این تنها کاری است که می توانید هنگام تلاش برای تبدیل شدن به میلیونر در کنار خود بخواهید.

در طول مسیر احترام بگذارید

همانطور که این تغییر سبک زندگی را پشت سر می گذارید ، موظف خواهید شد با برخی از اوقات ناامیدکننده و مردم روبرو شوید. خوب است که احساس ناراحتی یا ناامیدی کنید ، اما تمام تلاش خود را می کنید تا به همان اندازه که می توانید احترام بگذارید. هنگامی که به اهداف خود رسیدید ، این باعث می شود احساس کنید که با دانستن اینکه به همه کسانی که در این راه به شما کمک کرده اند احترام می گذارید ، احساس موفقیت بیشتری خواهید کرد.

elegant-businesswoman-sitting-on-terrace-and-smiling-millionaire-mindset

عشق را در ذهن داشته باشید

شما به یک دلیل این طرز فکر جدید را اتخاذ می کنید. خواه به نفع خود ، خانواده ، دوستان ، جامعه یا همه آنها باشد ، شما این کار را با هدف انجام می دهید. با توجه به این عشق ، حتی در چالش برانگیزترین روزهای خود ، شما را متمرکز و انگیزه می دهد. یادآوری هدف خود شما را به جلو سوق می دهد.

اگر برای شروع کار به کمک نیاز دارید ، Betterup پشت خود را دارد. ما می توانیم به شما در شناسایی نقاط قوت خود کمک کرده و به تمام توان خود برسید. اکنون این یک ذهنیت میلیونر است.

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 827 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:17