چهار افسانه در مورد سرمایه گذاری در خارج از کشور

ساخت وبلاگ

علیرغم تفریحات جنگ تجاری و عدم اطمینان اقتصادی ، دلایل قانع کننده ای وجود دارد که باید به خارج از بازار خانه برای سرمایه گذاری ، مانند تنوع بیشتر و پتانسیل بازده بهتر نگاه کنیم.

برای کیست؟سرمایه گذاران مطمئن

ارزش سرمایه گذاری ها می تواند کاهش یابد و همچنین افزایش یابد و شما می توانید کمتر از سرمایه گذاری خود بازگردید. اگر در مورد سرمایه گذاری مطمئن نیستید ، به دنبال مشاوره مستقل حرفه ای باشید.

آنچه یاد خواهید گرفت:

  • چرا برخی از سرمایه گذاران از سرمایه گذاری در خارج از کشور دور می شوند.
  • چهار اسطوره سرمایه گذاری در خارج از کشور (و واقعیت).
  • کاری که سرمایه گذاران باید انجام دهند.

در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران از زمان بحران مالی جهانی از تجمع چند ساله در سهام انگلیس استفاده می کنند ، برخی ممکن است از فرصت های جذاب در خارج از کشور غافل شوند. علیرغم تفریحات جنگ تجاری و عدم اطمینان اقتصادی ، دلایل قانع کننده ای وجود دارد که باید به خارج از بازار خانه برای سرمایه گذاری ، مانند تنوع بیشتر و پتانسیل بازده بهتر نگاه کنیم.

با این حال ، به دلیل تصورات غلط در مورد سرمایه گذاری های خارج از کشور ، بسیاری از سرمایه گذاران همچنان تحت تأثیر قرار نمی گیرند. در اینجا ، ما به دنبال این هستیم که برخی از حقایق را از داستان جدا کنیم.

اسطوره 1: سرمایه گذاری بین المللی خیلی خطرناک است

افزودن قرار گرفتن در معرض بین المللی به نمونه کارها از سهام انگلیس می تواند با افزایش تنوع ، ریسک را در یک صندوق کاهش دهد. گسترش پول خود در سراسر کشورهایی که چرخه های اقتصادی در پشت سر هم حرکت نمی کنند ، باید به کاهش تنوع بازده خود کمک کند زیرا شما کمتر به عملکرد بازار یک کشور خاص یا منطقه جغرافیایی وابسته هستید.

افسانه 2: سرمایه گذاری در خارج از کشور دشوار است

سرمایه گذاری در خارج از کشور در واقع بسیار ساده است ، به ویژه اگر در یک صندوق جهانی سرمایه گذاری کنید. این نوع وجوه با سرمایه گذاری در چندین شرکت ، بخش ها و مناطق جغرافیایی ، مزایای متنوع را برای شما فراهم می کند. با داشتن یک جهان بالقوه هزاران شرکت برای انتخاب ، منطقی است که یک صندوق بخرید و به مدیر سرمایه گذاری اجازه دهید تحقیق را انجام داده و بهترین فرصت های سرمایه گذاری موجود را شناسایی کند.

افسانه 3: ایالات متحده بهترین بازار است

بازارهای جهانی سهم تمایل دارند در چرخه هایی با یک کشور انجام دهند که به طور معمول از دیگری برای یک دوره زمانی قبل از چرخش چرخه تجارت بهتر عمل می کند. برای سرمایه گذاران ، زمان بندی چرخه می تواند چالش برانگیز باشد و در زمان اشتباه در معرض خطر قرار نمی گیرد ، می تواند به معنای از دست دادن هنگام تغییر بازار باشد. حتی وقتی چرخه تجارت از بازار ایالات متحده حمایت کند ، بازارهای خارج از کشور هنوز می توانند بازده بالاتری ارائه دهند. بازارهای نوظهور کلاس برتر دارایی در سال 2018 بودند اگرچه عملکرد گذشته راهنمایی برای عملکرد آینده نیست.

افسانه 4: خطر ارزی برای عملکرد مضر است

سرمایه گذاری در سطح بین المللی شامل برخی از عناصر ریسک ارز است زیرا ارز خارج از کشور - به عنوان مثال ، دلار آمریکا - به طور مداوم نسبت به استرلینگ در حال نوسان خواهد بود. اگر ارزش دلار در برابر پوند افزایش یابد ، می تواند هنگام فروش سرمایه گذاری خود ، بازده کلی شما را افزایش دهد ، اما اگر سقوط کند و استرلینگ تقویت شود ، می توانید هنگام تبدیل پول به پوند ، از دست بدهید.

این یک خطر اضافی است که هنگام بررسی سرمایه گذاری در خارج از کشور باید از آن آگاه باشید. با این حال ، این چیزی است که مدیران صندوق در اداره وجوه خود در نظر می گیرند ، بنابراین اگر صندوق خوبی را انتخاب می کنید که پتانسیل رشد طولانی مدت را ارائه می دهد ، امیدوارم خطرات ارزی مزایای قرار گرفتن در معرض بین المللی را به سبد سرمایه گذاری شما اضافه نکندبشر

نتیجه

قرار گرفتن در معرض بین المللی بخش اساسی یک صندوق متنوع است و می تواند تنوع بیشتری را فراهم کند و پتانسیل بازده بهتر را در طولانی مدت افزایش دهد. این برای سرمایه گذاران بسیار مهم است که اجازه ندهند تصورات غلط در یک استراتژی سرمایه گذاری معقول قرار بگیرند.

سرمایه گذاری در خارج از کشور بدون خطر نیست. با این حال ، این خطرات است که می تواند فرصت های نادرست ایجاد کند. مدیران فعال مهارت و منابع لازم برای بهره برداری از این ناسازگاری های قیمت را دارند و از آنها برای تحویل بازده بیش از معیارها و بودجه ردیاب منفعل استفاده می کنند.

سرمایه گذاری های آماده Barclays تنها یک نمونه از طیف وسیعی از صندوق های متنوع است که به شما امکان می دهد سطح ریسکی را که از آن راحت تر هستید انتخاب کنید. این صندوق های چند دارایی در طیف وسیعی از کلاس ها و مناطق دارایی سرمایه گذاری می کنند و یک راه حل یک مرحله ای متنوع در سطح جهانی را برای سرمایه گذاران ارائه می دهند.

از طرف دیگر ، لیست صندوق های Barclays ممکن است به شما کمک کند طیف گسترده ای را برای سرمایه گذاری در آن محدود کنید. این صندوق ها توسط متخصصان سرمایه گذاری بارکلیز انتخاب می شوند و بر اساس تحقیقات ما ، وجوهی هستند که ما معتقدیم پتانسیل تولید بازده مداوم را دارندبیش از میان مدت تا بلند مدت. یکی از این صندوق ها می تواند صندوق درآمد سهام جهانی Janus هندرسون (واحدهای انباشت) باشد.

اگر به دنبال سرمایه گذاری در بازارهای نوظهور هستید ، ممکن است بخواهید صندوق سهام در بازار نوظهور Barclays GlobalAccess را در نظر بگیرید. هر صندوق GlobalAccess به طور تخصصی توسط بارکلیز اداره می شود ، که یک یا چند مدیر سرمایه گذاری را با دقت و با دقت مخلوط می کند تا بخشی از دارایی های صندوق را با هدف عملکرد بهتر سرمایه گذاری کنند. بسیاری از این مدیران برجسته در دسترس سرمایه گذاران خرده فروشی در انگلستان به غیر از بارکلی هستند.

شما فقط باید حداقل پنج سال در مورد نگه داشتن این سرمایه گذاری ها فکر کنید زیرا آنها برای طولانی مدت طراحی شده اند.

همه این سرمایه گذاری ها نیز می توانند در حال افزایش باشند. ممکن است کمتر از سرمایه گذاری برگردید.

اینها نظرات فعلی ما هستند اما آینده ، مثل همیشه ، نامشخص است و نتایج ممکن است متفاوت باشد.

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 680 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:52