سهام بهترین روز ماه به عنوان افزایش نرخ محو می شود: بازارها بسته بندی می شوند

ساخت وبلاگ

(بلومبرگ)-سهام ایالات متحده در یک تظاهرات گسترده و بازده خزانه داری افزایش یافت زیرا داده ها ترس از یک بازار مشاغل فوق العاده را که از یک مسیر سیاست تهاجمی تر پشتیبانی می کند ، به وجود آورد. یک سنج از دلار سقوط کرد.

بیشتر آنها از بلومبرگ خوانده می شوند

S& P 500 بزرگترین سود یک روزه خود را در این ماه ، هرچند در معاملات تعطیلات نازک ، به دست آورد تا تمام ضررهای متحمل شده در دو روز گذشته را به خود اختصاص دهد. NASDAQ 100 فنی سنگین از عملکرد خارج شده است ، با صعود شرکت تسلا بیش از 8 ٪ و غول های فنی از جمله شرکت اپل Amazon.com و مایکروسافت Corp. همچنین در میان بزرگترین سودآور. سهام فناوری آسیا در میان علائم افزایش یافته است که چین در حال کاهش سرکوب نظارتی است.

بازده در خزانه داری 10 ساله شش امتیاز پایه کاهش یافت و یک صعود یک هفته و 20-باسی را متوقف کرد که با احساسات خطرناک وزن داشت. دلار در برابر همه گروههای 10 گروه خود سقوط کرد.

سرمایه گذاران در مورد داده های مشاغل ایالات متحده که نتوانستند شگفتی های ناخواسته را نشان دهند ، آرامش بخشیدند ، در حالی که تأکید بر مقاومت در برابر بازار کار در مواجهه با سفت شدن پولی تهاجمی فدرال رزرو. در هفته منتهی به 24 دسامبر ، ادعاهای اولیه بیکاری با اندکی به 225،000 افزایش یافت ، در هفته با انتظارات.

این تجمع یک پرتوی از نور است به عنوان یک سال ناخوشایند برای سهام و اوراق قرضه نزدیک می شود. سهام جهانی پنجم از ارزش خود را در سال 2022 از دست داده است ، بزرگترین کاهش از سال 2008 به صورت سالانه ، با این فناوری که منجر به فروش فروش می شود. شاخص اوراق قرضه جهانی در میان تورم چسبنده و افزایش نرخ بهره 16 ٪ کاهش یافته است.

بیشتر بخوانید: از متا تا Coinbase: سهام که در سال 2022 معامله گران را مشعل می کند

سیلویا جابلونسکی ، مدیرعامل و CIO در Defiance ETFS ، در تلویزیون بلومبرگ گفت: "من واقعاً از فناوری نمی ترسم.""من فکر می کنم شما می خواهید بعداً در سال در بسیاری از این سهام بهبودی ببینید و فکر می کنم سرمایه گذاران در حال حاضر کمی از آنها می ترسند. آنها می خواهیم در یک فرصت برگشت در آینده 6-9 ماه بگوییم. "

احساسات ریسک نیز در اوایل پس از ایتالیا گفت که در مورد جهش های Covid-19 در ورود اخیر از چین هیچ چیز جدیدی پیدا نکرده است. نگرانی های مربوط به خطرات ناشی از شیوع Covid روز چهارشنبه پس از آنكه مقامات بهداشتی در آنجا تقریباً نیمی از مسافران را در دو پرواز به میلان آزمایش مثبت كردند ، باعث فروش شد. روز چهارشنبه ایالات متحده و ایتالیا به تعداد فزاینده ای از کشورهایی که نیاز به آزمایش COVID برای مسافران از چین داشتند ، پیوستند.

بیشتر بخوانید: یاردنی می گوید گاوهای سهام "مسیر باریک" به پیروزی در سال 2023 دارند

تفسیر بازار بیشتر

Tom Essaye ، یک معامله گر سابق مریل لینچ که خبرنامه گزارش Sevens را تأسیس کرد:

"بازارها در نقاط مهم انتقال وارد سال 2023 می شوند. یک مسیر با ادامه ضد انعطاف پذیری ، درآمد انعطاف پذیر ، رشد تعدیل کننده ، بازار کار متعادل و قیمت بالاتر و اوراق قرضه آسفالت می شود. مسیر دیگر با تورم چسبنده ، آهسته رشد ، ادامه بازار کار سخت و پایین آمدن سهام و اوراق قرضه آسفالت شده است. نقاط داده در ابتدای سال سرنخ های مهمی را در مورد مسیری که بازارها طی می کنند ارائه می دهد. "

کریس گافنی ، رئیس بازارهای جهانی در بانک TIAA:

وی گفت: "با رفتن به سال جدید ، من فکر می کنم سرمایه گذاران در حال تمرکز بر روی همان چیزهایی هستند که امسال به آن توجه می کردیم و این جایی است که بانک های مرکزی قصد دارند نرخ بهره را بگیرند ، و آیا تعداد تورم ها باعث می شوند که آنها را مجبور به ادامه کار کنندبا افزایش سرعت بسیار پرخاشگر باشید یا شاهد خنک شدن آن خواهیم بود که انتظار می رود و به همین دلیل شاهد بازارها خواهیم بود زیرا فدرال رزرو موضع کمتری دارد. تمرکز دیگری که به سال جدید می رود چین ، چین با بازگشایی است. "

کریگ ارلام ، یک تحلیلگر ارشد بازار در Oanda Europe Ltd:

"سرمایه گذاران با یک ذهنیت محتاط که برای افزایش نرخ های بیشتر آماده شده و انتظار رکود اقتصادی در سراسر جهان را دارند ، به سال 2023 می روند. و سپس چین و چرخش آن در پیشگیری از Covid وجود دارد. این تغییر از مبارزه با هر مورد به زندگی با ویروس کاملاً تغییر یافته است و این باعث عدم اطمینان عظیم برای شروع سال می شود. "

در جای دیگر در بازارها ، ضررهای طولانی نفت پس از داده های ایالات متحده نشان داد که افزایش انبارهای خام و نگرانی های خود را نشان می دهد که افزایش سریع عفونت ها در چین باعث می شود تقاضا در یکی از سرمایه گذاران برتر نفت جهان کاهش یابد.

برخی از حرکات اصلی در بازارها:

S& P 500 از 4 بعد از ظهر 1. 7 ٪ افزایش یافت. زمان نیویورک

Nasdaq 100 2. 5 ٪ افزایش یافت

میانگین صنعتی داو جونز 1. 1 ٪ افزایش یافت

شاخص جهانی MSCI 1. 2 ٪ افزایش یافت

شاخص نقطه دلار بلومبرگ 0. 5 ٪ کاهش یافت

یورو با 0. 5 ٪ افزایش به 1. 0670 دلار رسید

پوند انگلیس با 0. 4 ٪ افزایش به 1. 2067 دلار رسید

ین ژاپنی 1. 1 ٪ افزایش به 133. 02 دلار در هر دلار

بیت کوین با 0. 5 ٪ افزایش به 16،594. 69 دلار رسید

اتر با 0. 8 ٪ افزایش به 1،195. 85 دلار رسید

بازده خزانه داری 10 ساله شش امتیاز پایه را به 3. 83 ٪ کاهش داد

عملکرد 10 ساله آلمان شش امتیاز پایه را به 2. 44 ٪ کاهش داد

عملکرد 10 ساله انگلیس در 3. 66 ٪ تغییر کرد

نفت خام واسطه وست تگزاس با 0. 5 ٪ به 78. 60 دلار در هر بشکه سقوط کرد

آینده طلا با 0. 3 ٪ افزایش به 1821. 70 دلار در هر اونس

این داستان با کمک اتوماسیون بلومبرگ تولید شده است.

-با کمک ریچارد هندرسون ، پیتون فورته و ویلادانا هاجریک.< Pan> پوند انگلیس با 0. 4 ٪ افزایش به 1. 2067 دلار رسید

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 1145 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:28