Crypto در حال حاضر جهان را همانطور که ما می شناسیم تغییر می دهد

ساخت وبلاگ

از ترازنامه در اتاق های هیئت مدیره گرفته تا حراج آثار هنری دیجیتال، رمزارز همه جا وجود دارد. و در حالی که دانش در مورد بلاک چین ممکن است تقریباً به جریان اصلی رسیده باشد - یافتن یک دستگاه خودپرداز بیت کوین در نوار غیرمعمول نیست - چیزی که هنوز در حال ظهور است این است که بلاک چین چقدر تغییر خواهد کرد و دنیایی را که در آن زندگی می کنیم به چالش می کشد. قبلاً، رمزارز به عنوان قانونی پذیرفته شده است. مناقصه در السالوادور، منجر به سوالاتی در مورد اینکه اگر اقتصاد جهانی به سمت بانکداری غیرمتمرکز سوق پیدا کند، چه شکلی خواهد بود.

بنابراین چگونه می‌توانید از چگونگی تغییر فرهنگ رمزنگاری‌شده در جهان مطلع شوید؟بهترین راه برای درک A(xie Infinity)، B(itcoin) و C (ryptopunks) این دنیای جدید این است که یک قدم به عقب برداریم. در حالی که می‌توانید در فراز و نشیب‌های بازار بی‌ثبات کریپتو و صدها ارز دیجیتال برای فروش در صرافی گم شوید، چیزی که ثابت است این است که دارایی‌های دیجیتال جدید تثبیت شده در فناوری بلاک چین در حال ایجاد تغییرات عمده در سراسر جهان در سطح کلان است..

برای این منظور، «Down the Rabbit Hole» – مجموعه‌ای جدید از شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال Ledger – دنیای گسترده ارزهای دیجیتال را باز می‌کند. در هر قسمت، این سری طولانی به صنایع کریپتو از طریق بخش‌های مختلف می‌پردازد، و به این می‌پردازد که چگونه کریپتو در حال تغییر جامعه آن‌طور که ما می‌دانیم، و با توجه به اینکه دنیا دچار رمزنگاری می‌شود، چه چیزی را باید انتظار داشت.

اخبار را قبل از اینکه به تیتر اخبار تبدیل شود با "7 روز در رمزنگاری" دریافت کنید

هر هفته، «Down the Rabbit Hole» بخشی به نام «7 Days in Crypto» را برای بینندگان به ارمغان می‌آورد.«در کمتر از زمانی که برای دم کردن قهوه‌تان صرف می‌کنید - اگر ساعت را تماشا می‌کنید سه دقیقه است - قبل از اینکه به سرفصل‌های اصلی برسد، خلاصه‌ای از اخبار ارزهای دیجیتال جهانی را دریافت خواهید کرد. از شرکت‌های مرتبط با رمزارز تبدیل شدن به تبلیغ‌کنندگان کلیدی تیم‌های ورزشی در ایالات متحده گرفته تا فیس‌بوک که کیف‌پول دیجیتال جدید خود را برای رمزنگاری راه‌اندازی می‌کند، «7 Days in Crypto» به بینندگان یک دید کلی در سراسر جهان از آنچه در دنیای ارزهای دیجیتال می‌گذرد ارائه می‌کند. بلاک چین

با "داستان" عمیق تر بروید

رمزارز ممکن است به فناوری وابسته باشد، اما یک تغییر لرزه ای در جامعه ایجاد می کند. و اکنون که رمزارز منحصراً در دست سرمایه گذاران (یا بهتر است بگوییم کیف پول دیجیتال) نیست، این برای توده ها چه معنایی دارد؟

این بستگی به این دارد که از چه کسی می پرسید."داستان" از یک لنز جهانی و گزارش در خیابان برای اتصال به تصمیم گیرندگان و افراد واقعی استفاده می کند تا ببیند چگونه رمزنگاری در زندگی روزمره بازی می کند. به عنوان مثال ، نخست وزیر "داستان" بر آنچه اتفاق افتاد هنگامی که السالوادور بیت کوین را به عنوان مناقصه قانونی در سپتامبر 2021 به تصویب رساند ، تمرکز دارد. برای برخی از شهروندان ، تغییر زندگی در حال تغییر بود. برخی از سالوادورها با داشتن کیف پول رمزنگاری ، یک تلفن هوشمند و یک اتصال Wi-Fi ، این فرصت را پیدا کردند که مشتری خود را گسترش دهند یا از خانواده های دور افتاده خود حمایت کنند به گونه ای که هنگام اعتماد به یک بانک آجر و ملات پیچیده تر بودند. برخی دیگر نگران نظارت و شفافیت هستند و از این سوال که چرا دولت خیلی سریع به اتخاذ رمزنگاری در کشور رسید ، نگران است.

در یک قسمت دیگر ، این سریال بینندگان را به شهر نیجریه لاگوس می آورد ، که اکنون یک مرکز جهانی از دنیای جدید فرهنگ رمزنگاری شده است که در آن هنرمندان نیجریه در فضای NFT به بینندگان نوظهور تبدیل شده اند. بخش دیگری به بررسی روابط عاشقانه بین فوتبال و رمزنگاری می پردازد ، به عنوان تعداد فزاینده ای از شرکت های رمزنگاری که بر روی پیراهن ها تبلیغ می کنند ، با باشگاه های فوتبال شریک می شوند و بخشی از پرداخت قرارداد برای ورزشکاران ستاره مانند ستاره پاری سن ژرمن ، ستاره لیونل مسی است.

نتیجه: برنامه ای که در اقتصاد جهانی منحصر به فرد است.

بدانید با "شیرجه عمیق" چه جالب است

Crypto فقط دنیای مالی را لرزاند. همچنین دنیای فرهنگی را نیز تغییر می دهد ، زیرا فناوری blockchain مفاهیم مانند مالکیت را تغییر داده است. از آنجا که داده های موجود در یک blockchain نمی توانند دستکاری ، نابود یا جعلی شوند ، افراد این فرصت را دارند که مجموعه خاصی از داده ها را "صاحب" کنند. این مالکیت به NFT منجر شده است.

NFT می تواند یک اثر هنری باشد. این همچنین می تواند یک توییت ، یادبود یا تقریباً هر چیز دیگری باشد که به نظر نمی رسد در "دنیای واقعی" "ارزش" داشته باشد. در "شیرجه عمیق" ، به جای تلاش برای توضیح اینکه یک NFT چیست (زیرا ، همانطور که می بینید ، پیچیده است) این بخش به بررسی چه کسی ، چگونه ، چه موقع و چرا در پشت دنیای دیوانه فرهنگ رمزنگاری می پردازد.

یک بخش به آزمایشگاه های لارو ، استودیویی که با اختراع سایبرپون های آنلاین خود با مفهوم خاصیت دیجیتالی روبرو شده و به یکی از پیشگامان فضای NFT تبدیل شده است. بخش دیگری به بررسی Axie Infinity ، یک بازی ویدیویی پخش به گوش مبتنی بر blockchain ، در حال تغییر مفهوم بازی است. و یک سوم به بررسی شتاب متاور تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از واقعیت فعلی ما می شود.

در کلمات دیگر: این دنیای Crypto است. و "پایین سوراخ خرگوش" به ما نشان می دهد که چگونه در آن زندگی می کنیم.

زیرا رمزنگاری بیش از یک ارز است

آینده نگر ، عجیب ، الهام بخش ، پیچیده. همانطور که "پایین سوراخ خرگوش" در سه بخش خود نشان می دهد ، لنزهای زیادی برای مشاهده رمزنگاری وجود دارد. اما با دور زدن بحث و گفتگو از یک نمونه کارها و به دنیای واقعی ، "پایین خرگوش سوراخ" امیدوار است که چشم انداز پیشرفته ای را ارائه دهد که چرا Crypto بسیار بیشتر از شوق است. Crypto شیوه زندگی ما را تغییر می دهد - حتی اگر ما کاملاً نمی دانیم که چقدر (هنوز).

از Ledger:

لجر که در سال 2014 تأسیس شده است ، راه حل مدیریت دارایی دیجیتال همه در یک است که در 200 کشور جهان به مشتریان خرده فروشی و نهادی خدمت می کند. با ترکیب یک کیف پول سخت افزاری ، که امنیت را فراهم می کند ، با برنامه Ledger Live ، که دسترسی به خدمات ارز رمزنگاری را فراهم می کند ، لجر آسانترین راه را برای شروع سفر رمزنگاری خود در حالی که کنترل کامل بر دارایی های دیجیتالی خود را حفظ می کند ، به مصرف کنندگان ارائه می دهد. جدیدترین سریال ویدیویی YouTube آنها ، "پایین خرگوش سوراخ" ، به بررسی چگونگی تغییر رمزنگاری جهان ، اقتصاد و فرهنگ در سراسر جهان می پردازد.

مبادله ، وام و سایر خدمات معامله رمزنگاری توسط شرکای شخص ثالث ارائه می شود. لجر هیچ توصیه یا توصیه ای در مورد استفاده از این خدمات شخص ثالث ارائه نمی دهد.

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 35 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:17