تجزیه و تحلیل بازار پرداخت فوری ، روندهای کلیدی ، استراتژی ها و پیامدهای آینده ، 2022

ساخت وبلاگ

حجم معاملات جهانی پرداخت فوری در سال 2020 به 70. 4 میلیارد دلار رسیده است. پیش بینی می شود تا سال 2024 در CAGR بیش از 30 ٪ رشد کند. فناوری پرداخت فوری به تدریج توسط اکثر کشورها برای بهبود زیرساخت های پرداخت با اطمینان از انجام معاملات در ثانیه و بدون وقفه اتخاذ می شود. بشر

هند در حال پیشبرد تصویب پرداخت فوری در جهان است و در حال حاضر در تلاش است تا سکوی رابط پرداخت های یکپارچه خود (UPI) را به سایر کشورها از جمله بوتان ، سنگاپور و امارات متحده عربی گسترش دهد. کشورهایی که این مسابقه را برای اتخاذ پرداخت های فوری انجام می دهند ، اکنون بر توسعه شبکه های پرداخت فوری منطقه ای متمرکز شده اند که امکان انتقال صندوق های بین المللی را در ارزهای مختلف فراهم می کند. انجمن کشورهای جنوب شرقی آسیا (ASEAN) در حال برنامه ریزی برای ایجاد سیستم عامل های پرداخت فوری خود برای ایجاد یک شبکه منطقه ای هستند که باید معاملات مرزی را در منطقه بهبود بخشد و هزینه معاملات را کاهش دهد. استفاده فزاینده از معاملات پرداخت فوری در برابر کلاهبرداری در پرداخت آنلاین آسیب پذیر است. برای محافظت از مصرف کنندگان و مشاغل ، ویژگی های تأیید مانند درخواست پرداخت (RTP) معرفی می شوند تا اطمینان حاصل شود که وجوه به حساب های صحیح منتقل می شود.

نمای کلی از بازار پرداخت های فوری

Overview of the instant payments market

برای بینش بیشتر در مورد این گزارش ، یک نمونه گزارش رایگان را بارگیری کنید

پویایی بازار در بازار پرداخت فوری چیست؟

فناوری پرداخت فوری پتانسیل بهبود زیرساخت های موسسات مالی را با راه حلی که برای دنیای دیجیتال در نظر گرفته شده است ، دارد. موسسات مالی می توانند از پرداختهای فوری استفاده کنند تا تجربه پرداخت آنلاین کارآمدتر شود. این فناوری حریم خصوصی را برای مصرف کنندگان بهبود می بخشد زیرا نیازی به اشتراک گذاری جزئیات بانکی هنگام درخواست پرداخت ، فقط یک ایمیل یا شماره تلفن نیست. این امر باعث کاهش خطر سرقت داده های شخصی می شود زیرا تلفن های همراه برای مصرف کنندگان و بازرگانان قادر به اهمیت هستند. معرفی سیستم عامل های P2P که از خدمات پرداخت فوری استفاده می کنند ، راهی مؤثر برای فشار آوردن به پذیرش فناوری در بیشتر کشورها خواهد بود.

ارائه دهندگان پرداخت فوری در صورت تمایل به رقابت با طرح های کارت ، باید روی اجرای معاملات مرزی تمرکز کنند. کشورهایی که در حال اجرای شبکه پرداخت های فوری خود هستند باید با ادغام ارتباط مرزی با سایر ارائه دهندگان از کشورهایی که قبلاً تأسیس و موفق هستند ، بیاموزند.

چشم انداز منطقه ای و سطح کشور در بازار پرداخت فوری چیست؟

منطقه آسیا و اقیانوسیه در پیشبرد معاملات پرداخت فوری پیش می رود و پس از آن اروپا ، آمریکای لاتین ، آمریکای شمالی و خاورمیانه و آفریقا. آسیا تنها منطقه ای بود که حجم معاملات در سال 2020 از 56 میلیارد نفر فراتر رفته است. هند و چین مسئولیت بیش از 70 ٪ معاملات حجم جهانی پرداخت فوری را بر عهده دارند.

در برخی مناطق ، بیشتر سیستم های پرداخت فوری محدود به معاملات داخلی هستند. برخی از مناطق به طور فعال در حال توسعه طرح هایی هستند که معاملات مرزی را ارائه می دهند. نکات یک سرویس پرداخت است که معاملات پرداخت فوری را در داخل منطقه یورو در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. آسیا اقیانوس آرام ، به ویژه کشورهایی در ASEAN ، به طور جدی بر توسعه منطقه ای شبکه پرداخت فوری تمرکز می کنند. این منطقه از نظر حل و پرداختن به مسائل مربوط به قابلیت همکاری در مورد ارائه دهندگان پرداخت فوری ، پیشرفت چشمگیری را نشان می دهد. در سال 2021 ، بسیاری از کشورهای ASEAN توافق کردند تا سیستم عامل های پرداخت فوری خود را با یکدیگر پیوند دهند تا معاملات مرزی را فعال کنند. در سال 2021 ، بانک تایلند و مرجع پولی سنگاپور (MAS) سیستم های پرداخت فوری مربوطه خود را ، سریع و PayNow مرتبط کردند و به مصرف کنندگان این امکان را می دهند تا بین هر دو کشور نقل و انتقالات کنند.

بر اساس کشور ، 10 کشور برتر در بازار پرداخت فوری هند ، چین ، کره جنوبی ، تایلند ، انگلیس ، نیجریه ، ژاپن ، برزیل ، ایالات متحده و مکزیک هستند.

بازار پرداخت فوری ، توسط منطقه

Instant payments market, by region

برای بینش بیشتر منطقه ای ، یک نمونه گزارش رایگان را بارگیری کنید

بازیکنان اصلی در بازار پرداخت فوری چه کسانی هستند؟

بازیکنان اصلی در بازار پرداخت فوری عبارتند از: Vocalink ، ACI در سراسر جهان ، FedNow ، Riksbank ، PayPal ، Bank for Settlements Inteational ، اقتدار پولی سنگاپور ، بانک مرکزی اروپا ، Paynow ، Instapay ، Zelle ، The Clearing House ، Phonepe ، Google ، Paytm ،فیس بوک ، و مستر کارت.

بازار پرداخت فوری ، توسط بازیکنان اصلی

Instant payments market, by major players

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازیکنان اصلی ، نمونه گزارش رایگان را بارگیری کنید

دامنه گزارش بازار

اندازه بازار (2020)70. 4 میلیارد
نرخ رشد (از 2020 تا 2024)CAGR of >30 ٪
دوره پیش بینی2020-2024
مناطق کلیدیآسیا اقیانوس آرام ، اروپا ، آمریکای لاتین ، آمریکای شمالی و خاورمیانه و آفریقا
بازیکنان اصلیVocalink ، ACI در سراسر جهان ، FedNow ، Riksbank ، PayPal ، بانک برای شهرک های بین المللی ، مرجع پولی سنگاپور ، بانک مرکزی اروپا ، Paynow ، Instapay ، Zelle ، خانه پاکسازی ، تلفن ، Google ، Paytm ، Facebook و MasterCard

این گزارش ارائه شده است:

  • تأثیر فناوری پرداخت فوری در صنعت پرداخت.
  • کشورها و شرکت های کلیدی که در این بخش نوآوری می کنند.
  • خطرات مرتبط با این فناوری در حال ظهور و همچنین راه حل هایی که هدف آن غلبه بر این خطرات است.

دلایل خرید

بازیکنان اصلی

Riksbank Paypal Bank برای شهرک های بین المللی مرجع پولی سنگاپور بانک مرکزی اروپا Paynow Instapay Zelle The Clearing House Phonepe Google Paytm Facebook Mastercard ACI در سراسر جهان FEDNOW

فهرست مطالب

فهرست مطالب

1. خلاصه اجرایی

1. 1 نمای کلی بازار

1. 2 یافته های کلیدی

1. 3 عوامل مهم موفقیت

2. تجزیه و تحلیل صنعت

3. وضعیت پرداخت های فوری در کشورهای منتخب

4- پیامدهای استراتژیک

4. 1 زنجیرهای ارزش

4. 2 پرداخت فوری در مقابل blockchain

4. 3 مطالعات موردی: شرکت های کلیدی

4. 4 موارد استفاده: RTP

4. 5 پیش بینی برای آینده

5. 1 مخفف و مخفف

5. 4 منبع ثانویه

5. 5 خواندن بیشتر

لیست ارقام

لیست ارقام

شکل 1: پیش بینی می شود معاملات پرداخت فوری تا سال 2024 به 199 میلیارد برسد

شکل 2: منطقه آسیا اقیانوس آرام در تصویب معاملات پرداخت فوری پیش می رود

شکل 3: در سال 2020 ، هند رهبر پرداخت های فوری با 25. 48 میلیارد معاملات بود

شکل 4: پیش بینی می شود حجم معاملات فوری پرداخت هند تا سال 2025 به 86 میلیارد برسد

شکل 5: 2. 8 تریلیون دلار از طریق پرداخت های فوری در سال 2020 منتقل شد ، که بیش از دو برابر مبلغ منتقل شده از طریق کارت ها بود

شکل 6: پرداخت های فوری بخش کوچکی از ابزارهای پرداختی را که در ایالات متحده در سال 2020 استفاده می شود نشان می دهد

شکل 7: سیستم های پرداخت فوری جایگزین شبکه های طرح کارت و کاهش هزینه های تحمیل شده به بانک ها می شوند

سوالات متداول

حجم بازار پرداخت فوری در سال 2020 چقدر بود؟

در سال 2020 تعداد معاملات جهانی پرداخت فوری 70 میلیارد نفر بود.

نرخ رشد بازار پرداخت فوری چقدر است؟

پیش بینی می شود بازار پرداخت فوری در طی 2020-2024 با CAGR بیش از 30 ٪ رشد کند.

چشم انداز منطقه ای بازار پرداخت فوری چیست؟

منطقه آسیا و اقیانوسیه در پیشبرد معاملات پرداخت فوری پیش می رود و پس از آن اروپا ، آمریکای لاتین ، آمریکای شمالی و خاورمیانه و آفریقا.

بازیکنان اصلی بازار پرداخت فوری چه کسانی هستند؟

بازیکنان اصلی در بازار پرداخت فوری عبارتند از: Vocalink ، ACI در سراسر جهان ، FedNow ، Riksbank ، PayPal ، Bank for Settlements Inteational ، اقتدار پولی سنگاپور ، بانک مرکزی اروپا ، Paynow ، Instapay ، Zelle ، The Clearing House ، Phonepe ، Google ، Paytm ،فیس بوک ، و مستر کارت.

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 95 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:39