امور مالی یاهو

ساخت وبلاگ

برخی از قسمت های این صفحه در نسخه مرورگر فعلی شما پشتیبانی نمی شوند. لطفاً به نسخه مرورگر اخیر ارتقا دهید.

بازارهای ایالات متحده بسته شد

S& P 500

30

نیل

راسل 2000

نفت خام

نقره

یورو/دلار

پیوند 10 ساله

GBP/USD

USD/JPY

BTC-USD

CMC Crypto 200

ftse 100

نیکی 225

بالا در بازار چندگانه به مشاغل مشتقات OTC گسترش می یابد

انتظار می رود درآمد و سود قابل توجهی افزایش یابد

هنگ کنگ چین ، 25 اکتبر 2022 (Globe Newswire)-گروه برتر مالی محدود ("برتر" یا "شرکت") (NASDAQ: TOP) ، یک شرکت کارگزاری آنلاین با رشد سریع واقع در هنگ کنگ که متخصص در تجارت استاز سهام محلی و خارجی ، معاملات آتی ، محصولات گزینه ها و سایر خدمات مالی ، امروز اعلام کرد که این شرکت قصد دارد در سال 2023 تجارت مشتقات بدون نسخه (OTC) خود را آغاز کند. TOP مشتقات OTC را اضافه می کند ، از جمله گزینه های سهام چین A ، هنگ کنگ و ایالات متحده.

آقای Ka Fai Yuen ، مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: "ما از این گسترش هیجان زده هستیم. بازار مشتقات فرصت فوق العاده ای را برای ما فراهم می کند. فقط یک بازار سهم به تنهایی ، محصولات مشتقات در ژانویه سال 2022 2. 08 تریلیون 1 (328 میلیارد دلار) RMB بود و بازار مشتقات ایالات متحده چند صد تریلیون RMB بود. خدمات جدید ما پیشنهادات متنوعی را برای رفع نیازهای افزایش یافته مشتری و افزایش دستیابی به مشتریان بین المللی ارائه می دهد. با استفاده از زیرساخت های پیشرفته فناوری TOP ، ما یک کانال سریع ، یکپارچه و اقتصادی را برای مشتریان خود در سطح جهان فراهم خواهیم کرد تا گزینه های سهام OTC را در بازارهای مختلف تجارت کنیم. شرکت کنندگان اصلی در بازار گزینه های سهام OTC شامل سرمایه گذاران بزرگ نهادی مانند صندوق های متقابل ، بانک های تجاری ، صندوق های بازنشستگی و صندوق های وجوه و سرمایه گذاران خصوصی هستند. با این گسترش ، ما در مورد دستیابی به مشتریان بیشتر و تسریع در رشد درآمد اطمینان داریم.

براساس آخرین آمار STCN (انجمن اوراق بهادار چین) ، از پایان ژانویه 2022 ، مدیر اسمی مشتقات بدون نسخه به 2. 08 تریلیون RMB رسید که یک سال از سال 57. 73 ٪ افزایش یافته است. نرخ رشد مرکب از سال 2018 تا 2021 به 79. 85 ٪ رسید. برنامه های برتر برای همکاری با بانک های سرمایه گذاری بین المللی برتر و کارگزاران شخص ثالث برای ارائه محصولات مشخص شده و سایر خدمات واسطه ای مکمل. مشابه با ارائه کارگزاری اوراق بهادار استاندارد ، TOP هزینه های کمیسیون را دریافت می کند و شرکت انتظار دارد پس از راه اندازی مشاغل جدید ، سود قابل توجهی افزایش یابد.

این شرکت به سرمایه گذاری در تجارت FinTech خود برای غنی سازی محصولات و خدمات ارائه می دهد و با هدف ارائه خدمات مالی به مشتریان سرمایه گذار حرفه ای خود از طریق بستر مالی یک فروشگاه خود توسعه یافته و تبدیل به یک بستر برتر خدمات مالی جهانی. این شرکت مجوزهای نظارتی بیشتری را در بازارهای بزرگ مالی به دست می آورد و همچنان به تقویت مزیت فناوری خود ادامه می دهد.

درباره گروه برتر مالی محدود

این شرکت که در هنگ کنگ تأسیس شده است ، از طریق شرکتهای تابعه عملیاتی خود ، سیستم عامل های کارگزاری آنلاین را متخصص در تجارت سهام محلی و خارجی ، آینده و محصولات گزینه ای اداره می کند.

سیستم عامل های معاملاتی ، که مجوز شرکتهای تابعه از اشخاص ثالث ، سرمایه گذاران خود را قادر می سازد تا در بورس های مشهور و معاملات آتی در سراسر جهان تجارت کنند ، از جمله بورس بازرگانی شیکاگو ("CME") ، بورس آتی هنگ کنگ ("HKFE") ، جدیدExchange Mercantile York ("Nymex") ، هیئت تجارت شیکاگو ("CBOT") ، مبادله کالا ("COMEX") ، Eurex Exchange ("Eurex") ، Ice Clear Europe Limited ("ICEU") ، مبادله سنگاپور (سنگاپور (""SGX") ، مبادله اوراق بهادار استرالیا ("ASX") ، مشتقات بورسا مالزی Berhad ("BMD") و Exchange Osaka (OSE). شرکتهای تابعه عملیاتی برای انجام نوع 1 (معامله در اوراق بهادار) ، نوع 2 (معامله در قراردادهای آتی) فعالیت های تنظیم شده ، دارای مجوز کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ ("HKSFC") هستند و برای انجام HKSFC دارای مجوز هستند. نوع 4 (مشاوره در مورد اوراق بهادار) ، نوع 5 (مشاوره در مورد قراردادهای آتی) و نوع 9 (مدیریت دارایی) فعالیتهای تنظیم شده در هنگ کنگ. بالا نیز در حال انجام تکمیل شرکت خود در شرکت دارای مجوز استرالیا Top 500 Sec Pty Ltd است. که خدمات معاملاتی را در مشتقات و قراردادهای ارزی و توصیه های محصول مالی برای مشتقات ، قراردادهای ارزی ، بدهی ها ، سهام یا اوراق قرضه در آینده نزدیک ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://www.zyfgl.com/ مراجعه کنید.

بیانیه رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است که توسط قانون اصلاحات دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 تعریف شده است. اظهارات آینده نگر شامل بیانیه هایی در مورد برنامه ها ، اهداف ، اهداف ، استراتژی ها ، رویدادهای آینده یا عملکرد و فرضیات اساسی و سایر اظهارات است که غیر از آن است. اظهارات حقایق تاریخی. هنگامی که شرکت از کلماتی مانند "ممکن است" ، اراده "،" قصد "،" "ایمان" ، "انتظار" ، "پیش بینی" ، "پروژه" ، "تخمین" یا عبارات مشابهی که صرفاً با تاریخی مرتبط نیستند ، استفاده می کند. مهم است ، این بیانیه های آینده نگر است. این اظهارات آینده نگر ، بدون محدودیت ، بیانیه های این شرکت در مورد تجارت مورد انتظار سهام عادی خود در بازار سرمایه NASDAQ و بسته شدن این پیشنهاد را شامل می شود. اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیست و شامل خطرات و عدم قطعیت هایی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با انتظارات شرکت مورد بحث در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. این اظهارات منوط به عدم قطعیت ها و خطرات از جمله عدم قطعیت های مربوط به شرایط بازار و تکمیل ارائه عمومی اولیه در شرایط پیش بینی شده یا اصلاً و سایر عوامل مورد بحث در بخش "عوامل خطر" است. بیانیه ثبت نام در Sec. به همین دلایل ، در میان دیگران ، به سرمایه گذاران هشدار داده می شود که در این بیانیه مطبوعاتی به هیچ گونه اظهارات آینده نگر اعتماد نکنند. عوامل اضافی در پرونده های این شرکت با SEC مورد بحث قرار گرفته است که برای بررسی در www.sec. gov در دسترس است. این شرکت هیچگونه تعهدی برای تجدید نظر در علنی این اظهارات آینده نگر برای منعکس کننده وقایع یا شرایطی که پس از تاریخ آن بوجود می آید ، انجام نمی دهد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با: شرکت:

روابط سرمایه گذار:

Evergreen Consulting Inc.

خانم هانا یین ، مدیر شریک

تلفن: +1-949-416-8888 (از ایالات متحده)

+86- 185-0119-2929 (از چین)

1: آخرین آمار STCN (انجمن اوراق بهادار چین) ، از پایان ژانویه 2022

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 20 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:40