دیدگاه بیل ویلیامز

ساخت وبلاگ

Lake View Terrace Memory Care

RiverScene Magazine YouTube

Dixie Bell

RiverScene Magazine RiverScene Magazine

جستجوی RSM

روزانه: پناهگاه بیل ویلیامز

DAY TRIPPING: Bill Williams Refuge

Sunset Tours

Sunset Tours

Kind connection

Printing Plus

Gedi Prime

پناهگاه ملی حیات وحش بیل ویلیامز ، فرصت های عالی برای دیدن و لذت بردن از حیوانات وحشی ارائه می دهد. رودخانه بیل ویلیامز از یک جامعه متنوع حیوانات پشتیبانی می کند. با دقت نگاه کنید و بازدید کنندگان ممکن است برخی از کوچکترین پروانه های جهان یا یکی از بزرگترین شکارچیان آمریکای شمالی را ببینند.

رودخانه ای که از طریق پناهگاه جریان می یابد ، نام خود را از بیل ویلیامز ، مرد کوهستانی که در اوایل دهه 1800 از طریق آریزونا سفر کرده بود ، می گیرد. ویلیامز از سنت لوئیس به غرب آمد و به عنوان مبلغ بومیان آمریکایی خدمت کرد. وی سرانجام جان یک مبلغ را واگذار کرد و بقیه عمر خود را در سفر به غرب به عنوان یک دامپرداخت گذراند. سال و علت مرگ وی یک راز باقی مانده است ، اما افسانه آن را در یک قبر بدون علامت در جایی در کوه بیل ویلیامز در نزدیکی ویلیامز ، آریز دفن می کند.

4847

بر خلاف بیشتر رودخانه های آریزونا ، بیل ویلیامز از شرق به غرب در سراسر چشم انداز عبور می کند. از نظر زیست محیطی ، رودخانه به عنوان یک کریدور حیات وحش عملکرد مهمی دارد. این امر به حیات وحش اجازه می دهد تا از طریق چشم انداز بیابان سفر کند و دامنه آنها را گسترش داده و سرزمین های جدید را ایجاد کند. قرن هاست که به همان روش به انسان خدمت کرده است و به آمریکایی های بومی و بسیاری دیگر اجازه می دهد تا از طریق محیط غیر خصمانه سفر کنند. در امتداد رودخانه های آریزونا جایی است که 80 درصد از گونه های گیاهی و حیات وحش ایالت را می توان یافت. این راهروهای ساحلی از تنوع باورنکردنی گونه ها پشتیبانی می کنند.

تماشای حیات وحش ، قایقرانی ، ماهیگیری و شکار فعالیت های رایج در مورد پناهگاه است. برای آخرین رؤیت های حیات وحش و مقررات شکار و ماهیگیری توسط مرکز بازدید کنندگان (دوشنبه تا جمعه ، 8 صبح - 4 بعد از ظهر) متوقف شوید.

بیش از 340 گونه از پرندگان در این پناهگاه ثبت شده اند که از جمله آنها Warbler Yellow Warbler ، Vermillion Flycatcher و Tanager Summer است. Eagles Bald Eagles در منطقه زمستان است و ممکن است شکار ماهی در رودخانه مشاهده شود.

همچنین در این پناهگاه دیده می شود Javelina و Deer ، و همچنین Coyotes درنده ، Bobcats و Cougars کمتر رایج است.

درست در زیر دفتر مرکزی پناهگاه یک یارو قرار دارد که مکنده های Razorback و Chubs Bonytail پرورش می یابد. این دو گونه در میان 31 ماهی بومی آریزونا قرار دارند که 28 مورد از آنها در معرض خطر ، تهدید یا نامزدهای لیست قرار دارند.

هیچ مسیر توسعه یافته ای در بیل ویلیامز رودخانه NWR وجود ندارد ، اما منطقه ساحلی را می توان از جاده شن و ماسه مشاهده کرد که کمتر از مایل در شمال شرقی محله پناهگاه شروع می شود و تقریباً در سه مایلی شرق بزرگراه 95 به پایان می رسد. Off Highway 95 که منظره خوبی از منطقه دلتا ، از جمله باتلاق Cattail را ارائه می دهد. بازدید کنندگان از کشف بقیه پناهگاه ها با پای پیاده استقبال می کنند.

Jillian Danielson/RiverScene Bill Williams Refuge

جیلیان دانیلسون/پناهگاه ریورسن بیل ویلیامز

از صخره های سنگی با شکوه خود و آب خنک روبان که از طریق بیابان سونوران گرفته تا باتلاق پر از آب در حال عبور است ، بیل ویلیامز رودخانه NWR کمی از همه چیز را هم برای حیوانات وحشی و هم برای مردم ارائه می دهد. این پناهگاه برای افرادی که به دنبال فرصتی برای دیدن حیوانات وحشی و گذراندن وقت در خارج از منزل هستند ، دو مسیر پیاده روی را ارائه می دهد. علاوه بر این مسیرها ، بازدید کنندگان از کشف پناهگاه با پای پیاده استقبال می کنند. حتماً از کارکنان پناهنده برای بروشورهایی که اطلاعاتی در مورد گیاهان و حیوانات ارائه می دهد ، به ویژه نقاط مهم پرنده ای پناهگاه پناهگاه بخواهید.

دنباله شبه جزیره(نیمی از مایل): این یکی از دو مسیر پیاده روی در نزدیکی دفتر پناهگاه است. مایل سه ماهه اول آسفالت شده و به یک حوضچه ماهیگیری در دسترس و امکانات سرویس بهداشتی منجر می شود. این دنباله شامل پانل های تفسیری و آموزشی است که در مورد حیات وحش و زیستگاه موجود در پناهگاه به شما آموزش می دهد. پس از سه ماهه اول مایل ، دنباله از بین رفته و به سمت نیم مایل دیگر (بدون آب) می رود. در اینجا می توانید منظره های بزرگی از دلتای رودخانه بیل ویلیامز را مشاهده کنید. این همچنین یک مکان عالی برای تماشای حیوانات وحشی ، به ویژه پرندگان است.

Benches are placed along some of the trails. Jillian Danielson/RiverScene

نیمکت ها در امتداد برخی از مسیرها قرار می گیرند. جیلیان دانیلسون/ریورسن

این یکی از دو مسیر پیاده روی در نزدیکی مقر پناهگاه است. مایل سه ماهه اول آسفالت شده و به یک حوضچه ماهیگیری در دسترس و امکانات سرویس بهداشتی منجر می شود. این دنباله شامل پانل های تفسیری و آموزشی است که در مورد حیات وحش و زیستگاه موجود در پناهگاه به شما آموزش می دهد. پس از سه ماهه اول مایل ، دنباله از بین رفته و به سمت نیم مایل دیگر (بدون آب) می رود. در اینجا می توانید منظره های بزرگی از دلتای رودخانه بیل ویلیامز را مشاهده کنید. این همچنین یک مکان عالی برای تماشای حیوانات وحشی ، به ویژه پرندگان است.

دنباله حلقه دلتا(نیمی از مایل): این مسیر طبیعت آسفالت نشده است ، اما در امتداد ساحل دلتا رودخانه بیل ویلیامز و تپه ها دنبال می شود که در این راه چشم اندازهای عالی را ارائه می دهند. این دنباله در اولین سایه کوچک Ramada در مسیر آسفالت آغاز می شود و از شمال شرقی دریاچه که پیشرو در آن قرار دارد ، یک منطقه پرتاب قایق را که توسط علاقه مندان به قایق رانی و قایقرانی استفاده می شود ، عبور می دهد. اعداد در ایستگاه های سنگ در کنار مسیر. بروشور Trails Nature Trails را برای کسب اطلاعات در مورد آنچه این شماره ها نشان می دهد انتخاب کنید.

این مسیر تور اتومبیل سه و نیم مایل خاموش بزرگراه 95 در پناهگاه درست در شمال مرکز بازدید کنندگان است. جاده سیاره Ranch را که به موازات رودخانه بیل ویلیامز است ، بپیچید و برای یک سوار خشن (وسایل نقلیه 4 × 4 توصیه شده توصیه شده) و منظره های استثنایی ، از جمله یکی از آخرین جنگل های بازسازی شده با سیل که در رودخانه پایین کلرادو یافت می شود ، آماده کنید. همچنین می توانید برای یک نگاه نزدیک به جنگل رودخانه و جامعه حیات وحش فراوان ، قسمت شسته شده جاده را پیاده روی کنید.

منطقه دلتای رودخانه بیل ویلیامز ، از جمله بسیاری از باتلاق Cattail ، را می توان از چندین مشارکت در بزرگراه آریزونا 95 مشاهده کرد. پارکینگ در نشانگر 3. 5 مایل در جاده قدیمی سیاره رانچ موجود است.

شکار کبوتر (عزاداری ، بالدار سفید) ، بلدرچین و خرگوش پنبه گامبل در پناهگاه ارائه می شود و به جنوب جاده سیاره رانچ اجازه می دهد. فقط اسلحه ها برای شکار کبوتر ، بلدرچین گامبل و خرگوش پنبه در مناطق تعیین شده پناهگاه مجاز هستند. در این زمینه ، شکارچیان با استفاده از یک اسلحه فقط از عکس غیر سمی استفاده می کنند و از آن استفاده می کنند. شکار خرگوش های پنبه ای در طول تاریخ های همزمان با فصل بلدرچین است.

ماهیگیری برای باس های راه راه ، Largemouth و Smallmouth ، گربه ماهی ، آبی و سایر ماهی ها در دریاچه هاواسو مجاز است. امکانات ماهیگیری در ساحل روشن در پناهگاه برای استفاده 24 ساعت شبانه روز در دسترس است. لطفاً از تکنیک های گرفتن و انتشار با هر ماهی بومی اسیر شده استفاده کنید و صید خود را به پرسنل پناهنده گزارش دهید. قایقرانی فقط بدون سرعت بیدار مجاز است. اسکی آب و آبشار شخصی ممنوع است.

A kayaking ramp in the Bill Williams Refuge. Jillian Danielson/RiverScene

یک سطح شیب دار در پناهگاه بیل ویلیامز. جیلیان دانیلسون/ریورسن

بازدید کنندگان پناهنده می توانند در رمپ قایق غیر موتوری واقع در مرکز بازدید کنندگان پناهگاه در نزدیکی رودخانه دلتا ، قایق و کایاک را راه اندازی کنند. در حالی که از یک دست و پا گیر 2. 5 مایل در رودخانه بیل ویلیامز لذت می برید ، در مناظر چشمگیر و حیات وحش قرار بگیرید.

کمپینگ در پناهگاه مجاز نیست.

هیچ هزینه ورودی برای پناهگاه ملی حیات وحش بیل ویلیامز رودخانه و هیچ هزینه ای برای استفاده از پرتاب قایق رانی و کایاک وجود ندارد.

مسیرهای پیاده روی و رمپ پرتاب غیر موتوری در طول ساعات روز (طلوع آفتاب به غروب آفتاب) در تمام طول سال باز است و اسکله های ماهیگیری 24 ساعت شبانه باز است. شما می توانید طول کامل 6 مایل رودخانه دره رودخانه پناهگاه را که فراتر از منطقه پارکینگ واقع در 3 مایل از بزرگراه 95 است ، پیاده روی کنید. اما قبل از عزیمت به بیرون ، با دفتر مرکزی پناهگاه در مورد احتمال انتشار از سد آلامو بررسی کنید. باران های شدید می توانند دریاچه آلامو را بیش از حد پر کنند و آب سپس در بیل ویلیامز آزاد می شود و باعث می شود رودخانه به سرعت افزایش یابد.

Jillian Danielson/RiverScene Bill Williams Refuge

جیلیان دانیلسون/پناهگاه ریورسن بیل ویلیامز

اگر با قایق از بیل ویلیامز رودخانه NWR بازدید می کنید ، لطفاً قانون بدون سرعت بیداری را رعایت کنید و به آرامی در وسط رودخانه سفر کنید. این امر برای محافظت از زیستگاه شکننده ساحلی است و به این دلیل که بسیاری از مناطق آب پشتی مکان های لانه سازی و مخفی را برای پرندگان به ویژه در بهار و تابستان فراهم می کنند. Watercraft شخصی (PWC) مانند Jet Ski ™ ، Waverunner ™ ، Sea Doo ™ و غیره در آبهای پناهندگی مجاز نیستند.

قایق ها را می توان از یک مایل زیر دفتر پناهگاه در جاده سد پارکر ، در نقطه تعطیل راه اندازی کرد. قایق های قایق ، کایاک و قایق های دستی ممکن است در ساعات نور روز در دفتر مرکزی پناهگاه راه اندازی شوند.

بیل ویلیامز رودخانه NWR سه ساختار ماهیگیری در دسترس را در شبه جزیره مجاور مرکز بازدید کنندگان ما ارائه می دهد. ماهیگیری برای باس راه راه و بزرگ ، گربه ماهی ، آبی و سایر موارد ، در پناهگاه مجاز است (کلیه مقررات ماهیگیری آریزونا اعمال می شود). لطفاً از تکنیک های گرفتن و انتشار با هر ماهی بومی گرفتار شده استفاده کنید و صید را به کارمندان پناهنده گزارش دهید.

Cactus are labeled along some of the trails. Jillian Danielson/RiverScene

کاکتوس و گیاهان در امتداد برخی از مسیرها برچسب گذاری شده اند. جیلیان دانیلسون/ریورسن

برای محافظت از چوب کمیاب کویری ، آتش سوزی در بیل ویلیامز رودخانه NWR مجاز نیست. حیوانات خانگی باید در همه زمان ها تحت کنترل و تحت کنترل باشند. چیزهای وحشی را وحشی نگه دارید - همه گیاهان ، حیوانات ، مواد معدنی و اشیاء تاریخی محافظت می شوند. آشفتگی یا جمع آوری به جز مجوز ویژه ممنوع است.

دفتر مرکزی پناهندگان/مرکز بازدید کنندگان: ساعات مرکز بازدید کننده از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر است. دوشنبه تا جمعه و 10 صبح تا 2 بعد از ظهر. آخر هفته هامرکز بازدید کنندگان دارای یک منطقه نمایشگاه پر از اطلاعات در مورد پناهگاه ، تاریخ آن و منابع فرهنگی و طبیعی است. کارکنان و داوطلبان پناهنده در دسترس هستند تا نقشه ها ، بروشورها و لیست های چک را در اختیار شما قرار دهند و به شما اطلاع دهند که چه اتفاقی در پناهگاه می افتد. مرکز پناهگاه/مرکز بازدید کنندگان در تمام تعطیلات فدرال بسته شده است.

برای رسیدن به بیل ویلیامز رودخانه NWR از دریاچه هاواسو ، بزرگراه آریزونا 95 جنوب را تقریباً 23 مایل دنبال کنید.

برای رسیدن به دفتر مرکزی پناهندگان/مرکز بازدید کنندگان: از شهر دریاچه هاواسو ، بزرگراه آریزونا 95 جنوب را تقریباً 17 مایل دنبال کنید. دفتر پناهندگی در سمت راست جاده بین Mileposts 160 و 162 قرار خواهد گرفت.

PS: دوربین را فراموش نکنید!

A map of the Bill Williams Refuge Area. Jillian Danielson/RiverScene

نقشه ای از منطقه پناهگاه بیل ویلیامز. جیلیان دانیلسون/ریورسن

A dragon fly sits on a branch along a trail in the Bill Williams Refuge. Jillian Danielson/RiverScene

یک مگس اژدها روی یک شعبه در امتداد دنباله پناهگاه بیل ویلیامز قرار دارد. جیلیان دانیلسون/ریورسن

Volunteer, Roger Burt, cleans one of the docks Thursday moing in the Bill Williams Refuge. Jillian Danielson/RiverScene

داوطلب ، راجر برت ، یکی از اسکله ها را صبح پنجشنبه در پناهگاه بیل ویلیامز پاک می کند. جیلیان دانیلسون/ریورسن

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 22 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:54