Kadena Price (KDA)

ساخت وبلاگ

قیمت زنده Kadena امروز 0. 8714043 دلار در هر (KDA / USD) با کلاه بازار فعلی 185. 70 میلیون دلار دلار است. حجم معاملات 24 ساعته 2. 52 میلیون دلار دلار است. قیمت KDA به USD در زمان واقعی به روز می شود. کادنا در 24 ساعت گذشت ه-2. 21 ٪ است. این منبع در گردش 213. 11 میلیون دلار است.

تغییر دادنمیزان%
امروز$ -0. 0192186-2. 21 ٪
30 روز$ -0. 0474815-5. 45 ٪
60 روز$ -0. 2844027-32. 64 ٪
90 روز$ -0. 3268675-37. 51 ٪

اطلاعات قیمت KDA

اطلاعات بازار KDA

درصد مشتری های Binance که در طی 24 ساعت گذشته از طریق معاملات موقعیت خالص خود را در BTC افزایش داده یا کاهش داده اند.

Kadena یک شبکه blockchain اثبات کار (POW) است که برای توسعه و استقرار برنامه های غیر متمرکز بسیار بهینه شده (DAPP) به توسعه دهندگان ارائه می دهد.

در سال 2019 توسط مدیران سابق JP Morgan استوارت پاپویو و ویل ماتینو ، طراحی کادنا در ابتدا مقایسه با شبکه Ethereum را انجام داد. با این حال ، شبکه Kadena سرعت معاملات سریعتر دارد و میانگین آن نرخ معامله در حدود 1. 5 ثانیه است. کادنا قصد دارد مقیاس پذیری بهتری را در هزینه های پایین تر در هزینه های معامله ارائه دهد و یک ابزار خاص دارد که آن را به عنوان یک شبکه برای یک بازار NFT به گزینه بالقوه تبدیل می کند.

کادنا از KDA ، نشانه بومی آن بهره می برد. KDA برای پرداخت در شبکه مستقل Kadena و همچنین برای پاداش به گره هایی که برای اعتبارسنجی معاملات و ایمن سازی شبکه در مدل اجماع POW blockchain کار می کنند ، استفاده می شود. قیمت کادنا در زمان واقعی در Binance به روز و در دسترس است.

Kadena یک شبکه blockchain POW است که عمدتاً بر افزایش سرعت معاملات و مقیاس پذیری در محیط blockchain متمرکز است. کادنا به دلیل موارد استفاده موجود ، سرعت سریعتر و هزینه های بسیار پایین تر از رقبا مانند Ethereum ، به عنوان یک راه حل blockchain بسیار مورد توجه است. این شبکه پروتکل قرارداد هوشمند را پیاده سازی می کند و یک اکوسیستم حمایتی را برای توسعه و میزبانی بازار NFT ارائه می دهد.

در زیرساخت های اساسی خود ، شبکه Kadena دارای دو blockchain کاملاً توسعه یافته است. Chainweb blockchain Kadena Layer 1 است که در آن معاملات انجام می شود. Kuro blockchain Layer 2 است که در آن توسعه دهندگان با ابزار و محیط برای ساخت DAPP توانمند می شوند.

ChainWeb بر روی یک الگوریتم POW کار می کند ، اما معاملات به دو زنجیره تقسیم می شوند و سرعت معاملات را به نرخ های بالاتر از حد متوسط افزایش می دهند. Kuro یک زنجیره خصوصی است که برای ایجاد و استقرار قراردادهای هوشمند استفاده می شود. این کار بر روی الگوریتم تحمل گسل بیزانس (BFT) کار می کند ، که به دلیل تسهیل افزایش مقیاس پذیری و زمان پردازش کوتاه تر شناخته شده است.

کادنا توسط کارمندان سابق JP Morgan استوارت پاپویو و ویل ماتینو ایجاد و ساخته شد و در سال 2019 راه اندازی شد.

حداکثر عرضه برای کادنا به یک میلیارد نشانه KDA تعیین شده است. در حال حاضر ، عرضه فعال 171 میلیون کیلو دالتون (کمتر از 20 ٪ از کل نشانه های KDA) وجود دارد. از آنجا که نشانه های بیشتری به گردش در می آیند ، هر دو قیمت KDA و عرضه ممکن است نوسان داشته باشد ، با این که شرکت کنندگان اکوسیستم کادنا فردی و سازمانی احتمالاً امیدوارند که ارزش آن را بر اساس برنامه های شبکه و پیامدهای آینده قدردانی کند.

دو blockchain مستقل و تعاونی شبکه Kadena که محیط غیرمتمرکز خود را تشکیل می دهند ، فناوری پشت کادنا را از شبکه های دیگر متمایز می کند. سرعت معاملات سریعتر و سطح بالایی آن و همچنین امنیت شبکه POW آن ، همه ویژگی های مجزا کادنا است.

Kadena را می توان مستقیماً از Binance با استفاده از کارت بدهی یا اعتباری خریداری کرد. Kadena همچنین می تواند برای سایر ارزهای رمزپایه در بورس Binance معامله شود. Price Live Kadena در زمان واقعی در Binance به روز می شود. برای دستورالعمل ها و اطلاعات بیشتر ، کاربران می توانند نحوه خرید راهنمای Kadena (KDA) ما را بخوانند.

آیا شما آماده ورود به متاور Cryptmas هستید؟برای کریسمس با مضمون متاور به ما بپیوندید و جوایز خیره کننده ، جعبه های رمز و راز جشن و 400000 دلار در نشانه های متاور را بدست آورید.

جشنواره اواسط پاییز را با Binance جشن بگیرید! از اول تا 20 سپتامبر 2022 ، در فعالیتهای ما شرکت کنید - بیش از 110،000 دلار پاداش برای گرفتن امتیاز دریافت می کند.

دریابید که چگونه می توانید سهم خود را از 20،000 دلار در اولین بار #BinanceWhaleGame کسب کنید. یک سری کارها را در رسانه های اجتماعی انجام دهید تا وارد شوید. شما 24 ساعت فرصت دارید تا ورودی خود را ارسال کنید.

قیمت cryptocurrency مشمول ریسک بالای بازار و نوسانات قیمت است. شما فقط باید در محصولاتی که با آنها آشنا هستید سرمایه گذاری کنید و خطرات مرتبط را در آنجا درک می کنید. محتوای بیان شده در این صفحه در نظر گرفته نشده است و به عنوان تأیید توسط Binance در مورد قابلیت اطمینان یا صحت چنین محتوا تعبیر نمی شود. شما باید تجربه سرمایه گذاری ، وضعیت مالی ، اهداف سرمایه گذاری و تحمل ریسک خود را با دقت در نظر بگیرید و قبل از انجام هرگونه سرمایه گذاری با یک مشاور مالی مستقل مشورت کنید. این ماده نباید به عنوان مشاوره مالی تفسیر شود. عملکرد گذشته یک شاخص قابل اعتماد از عملکرد آینده نیست. ارزش سرمایه گذاری شما می تواند پایین بیاید و همچنین به شما مبلغی را که سرمایه گذاری کرده اید بازگردانید. شما فقط مسئول تصمیمات سرمایه گذاری خود هستید. Binance مسئولیتی در قبال ضررهایی که ممکن است متحمل شوید نیست. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به شرایط استفاده ما و هشدار خطر مراجعه کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که داده های مربوط به رمزنگاری فوق الذکر ارائه شده در اینجا (مانند قیمت زنده فعلی آن) مبتنی بر منابع شخص ثالث است. آنها بر اساس "همانطور که هست" و فقط برای اهداف اطلاعاتی ، بدون نمایندگی یا ضمانت از هر نوع به شما ارائه می شوند. پیوندهای ارائه شده به سایت های شخص ثالث نیز تحت کنترل Binance نیستند. Binance مسئولیت قابلیت اطمینان و صحت چنین سایت های شخص ثالث و محتوای آنها را بر عهده ندارد.

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 17 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:23