چرا مدیریت نمونه کارها مهم است

ساخت وبلاگ

تمام سرمایه گذاری هایی که در کنار هم نگه دارید ، نمونه کارها خود را تشکیل می دهند. این می تواند شامل انواع کلاس های دارایی باشد. دو فرد با اهداف سرمایه گذاری مختلف احتمالاً تفاوتهای زیادی در سبد سهام خود دارند - این همه تعجب آور نیست. به طور غیر منتظره ، افرادی که اهداف سرمایه گذاری مشابهی دارند ، به دلیل تفاوت در سبک مدیریت و انواع کلاس های دارایی متعلق به اوراق بهادار متفاوت هستند. همانطور که سرمایه گذاری های خود را مشاهده می کنید ، می تواند کاملاً واضح باشد که چرا مدیریت نمونه کارها مهم است.

انتخاب سرمایه گذاری هایی که اهداف شما را برآورده می کند ، به نظر می رسد یک هدف آشکار است ، با این حال ، این همان طراحی و مدیریت یک نمونه کارها نیست که به بهترین وجه به هدف شما برسد. بسیاری از سرمایه گذاران استراتژیک دارایی های خود را یک بار انتخاب می کنند که تعادل برای سرمایه گذاری در دسترس باشد. برای این سرمایه گذاران ، انتخاب خرید سرمایه گذاری یا عبور از فرصت ، تصمیمی بله/خیر است. مشکل این است که تمام این دارایی های به دست آمده با گذشت زمان ممکن است برای تحقق اهداف خاص با هم کار نکنند. آنها همچنین ممکن است برای تحقق اهداف مورد نظر خود خطر بیشتری نسبت به حد لازم داشته باشند. چندین مرحله وجود دارد که یک سرمایه گذار مایل به دنبال کردن آن برای اطمینان از مدیریت نمونه کارها در طول زمان است.

اولین مورد این کارها تصمیم گیری در مورد چرا سرمایه گذاری است - اینها اهداف سرمایه گذاری شما هستند.

اهداف سرمایه گذاری شما همان چیزی است که امیدوارید با پول خود به آن برسید. آنها نقطه شروع اساسی برای طراحی یک نمونه کارها اولیه یا تغییر آن در طول زمان هستند.

امیدواری چه کاری رو به سرانجام برسونی؟

یکی از سرمایه گذاران که امیدوار است در بازنشستگی چک خود را جایگزین کند ، ممکن است اصول مختلف مدیریت نمونه کارها را نسبت به یک سرمایه گذار دیگر که امیدوار است میراثی را که برای کودکان یا نوه ها فراهم می کند ، حفظ کند. اهداف مالی شما حتی ممکن است با گذشت زمان تغییر کند. ما به طور کلی امیدواریم که در جوانی جمع شویم و پول خود را جمع کنیم و سپس در یک نقطه بعدی از زندگی حفظ و خرج کنیم. ایجاد این اهداف می تواند اهداف استراتژیک را برای مدیریت نمونه کارها به سمت ما فراهم کند.

این شامل چندین تصمیم می شود که منجر به وظیفه دوم تصمیم گیری در مورد اینکه چه نوع دارایی ممکن است مناسب باشد.

تخصیص دارایی ها

انتخاب تخصیص دارایی یکی از مهمترین تصمیماتی است که یک سرمایه گذار می تواند اتخاذ کند. چه نوع کلاسهای دارایی نمونه کارها شما را تشکیل می دهند و به چه میزان؟غالباً تصمیماتی که به انتخاب تخصیص دارایی می روند ، می توانند ضد شهود باشند. سرمایه گذاران غالباً این سؤال را مطرح می كنند كه چرا کلاسهای خاص دارایی به هیچ وجه در سبد خود حضور دارند.

آیا آنها فقط باید دارایی هایی را انتخاب کنند که به وضوح اهداف خود را برآورده می کنند و انواع دیگری را که در نگاه اول نامناسب به نظر می رسند ، کنار می گذارند؟لازم نیست.

مثال هدف شماره 1 - درآمد فعلی

بیایید یک سرمایه گذار را در نظر بگیریم که هدفش این است که امروز از نمونه کارها خود درآمد کسب کند و این را به عنوان هدف برای باقیمانده زندگی خود پیش بینی کند. به نظر می رسد فقط آن دسته از سرمایه گذاری هایی که بیشترین درآمد فعلی را ارائه می دهند ، طبیعی به نظر برسد ، احتمالاً انتخاب یک سبد همه باند.

چرا اگر بازده کمتر از آنچه که با خرید اوراق بهادار اضافی ارائه می شود ، سهام رشد یا حتی درآمدی را تولید کنید؟دلیل این امر این است که حتی اگر هدف اولیه نمونه کارها در دریافت درآمد فعلی با انتخاب کلیه دارایی های تولید کننده درآمد ممکن است به اندازه کافی تحقق یابد ، ممکن است به دلیل تورم ممکن است با گذشت زمان این کار را انجام ندهد. این امر به ویژه می تواند برای کسانی که به دنبال دریافت درآمد در طی بازنشستگی طولانی هستند ، مرتبط باشد. افزودن سهام ممکن است به طور مستقیم درآمد ایجاد نکند ، اما آنها به یک هدف ثانویه برای کمک به نمونه کارها در برابر اثرات تورم دست می یابند.

مثال هدف شماره 2 - رشد

سرمایه گذار دیگر ممکن است به عنوان هدف اصلی خود رشد داشته باشد. چرا هر چیزی را که احتمالاً قدردانی قابل توجهی را تجربه نمی کند ، نگه می دارد؟چنین سرمایه گذار ممکن است وسوسه شود که یک نمونه کارها تمام سهام را انتخاب کند ، دقیقاً مانند سرمایه گذار قبلی ما وسوسه شده است که به طور انحصاری در اوراق قرضه برای درآمد فعلی سرمایه گذاری کند. نقص در منطق این سرمایه گذار چه خواهد بود؟

انتخاب دارایی ها بر اساس منحصر به فرد احتمال تقدیر آنها به احتمال زیاد باید یک پرچین در برابر تورم را در دوره های طولانی فراهم کند. با این حال ، دلایل دیگری وجود دارد که این سرمایه گذار ممکن است بخواهد تخصیص دارایی گسترده تری را انتخاب کند. این امر به این دلیل است که بازده مورد نظر ممکن است با خطر کمتری قابل دستیابی باشد. اگر می توانید یک نمونه کارها را با یک جلسه بازده مورد انتظار طراحی کنید که نیازهای شما را با خطر کمتری برآورده کند ، چرا خطر بیشتری از حد لازم دارید؟

تنوع

در هر دو حالت می توانیم اهمیت تنوع را مشاهده کنیم. دارایی های مختلف عملکردهای مشخصی در یک نمونه کارها دارند. سرمایه گذار درآمد ما برای تولید درآمد نیازی به سهام ندارد بلکه برای محافظت از تورم است. سرمایه گذار رشد ما به دلیل پتانسیل قدردانی ، به اوراق قرضه احتیاج نداشت ، اما برای ثبات و به حداقل رساندن ریسک در سطح مناسب برای بازده مورد نظر سرمایه گذاری. انتخاب کلاس های دارایی بر اساس عملکرد در داخل نمونه کارها مهم است اما شما همچنین باید مزایای تنوع در بین کلاس های دارایی را در نظر بگیرید زیرا آنها اغلب با یکدیگر ارتباط ندارند.

دارایی های غیر مرتبط را انتخاب کنید

انتخاب دارایی هایی که به شدت با یکدیگر ارتباط ندارند ، برای کاهش خطر کلی در نمونه کارها مهم است. فرض کنید شما دو پرتفوی با همان بازده مورد انتظار با گذشت زمان دارید. سرمایه گذار منطقی احتمالاً یکی را با کمترین ریسک انتخاب می کند. چرا در طول مسیر سوار نرم تر نیستید؟در طی دوره های طولانی ، بیشتر دارایی های موجود در نمونه کارها ممکن است عملکرد خوبی داشته باشد ، اما از سال به سال ، می تواند حدس بزند. با داشتن چندین کلاس دارایی غیر همبستگی ، می توانید به اهداف بازگشت خود برسید و اجازه دهید تفاوت در سال به سال بین دارایی ها بازده شما را صاف کند.

New Call-to-action

یکی دیگر از تصمیمات مهم که باید اتخاذ کنید ، سبک سرمایه گذاری است که باید در نمونه کارها به کار گرفته شود.

در حالی که مطمئناً می توان سبک های سرمایه گذاری را با هم مخلوط و مطابقت داد ، مطمئن باشید که این کار را به طور خودسرانه انجام نمی دهید. شما باید بدانید که چرا علاوه بر اینکه چرا تصمیم اولیه خود را برای سبک مدیریتی که امیدوارید از آن استفاده کنید ، استثنائاتی می کنید. برای بسیاری از سرمایه گذاران ، یک انتخاب اساسی در نمونه کارها خود تصمیم به استفاده از یک استراتژی سرمایه گذاری فعال یا غیرفعال است. بحث در مورد شایستگی سبک های مدیریت فعال در مقابل منفعل یکی از مهمترین موضوعات بحث شده در امور مالی است. ما مطمئناً این بحث را در اینجا حل نخواهیم کرد ، اما درک استدلال های کلیدی از هر طرف مهم است.

مدیریت فعال

هنگامی که شخص تصمیم به شرکت در مدیریت فعال می گیرد ، این بدان معنی است که سرمایه گذار معتقد است که در قیمت گذاری بازار ناکارآمدی وجود دارد که سرمایه گذاران به طور بالقوه می توانند هنگام تصمیم گیری در سبد مالی خود ، از آن استفاده کنند و از آن استفاده کنند. به عبارت ساده ، می توان با گذشت زمان انتخاب های برتر را انجام داد که به سادگی با شانس مرتبط نیستند.

مدیریت منفعل

کسانی که یک استراتژی سرمایه گذاری منفعل را انجام می دهند معتقدند که بازارها کارآمد هستند و ارزیابی برتر از اطلاعات سرمایه گذاری منجر به عملکرد بهتر از بازار در طولانی مدت نخواهد شد. کلیه اطلاعات موجود در مورد سرمایه گذاری توسط بسیاری از شرکت کنندگان در بازار به طور همزمان توسط بازار واکنش نشان می دهد. کسانی که از فرضیه بازار کارآمد پشتیبانی می کنند ، می دانند که اغلب نمونه هایی از عملکرد برتر توسط مدیران نمونه کارها وجود دارد. اگرچه نکته مهم این است که با نمونه های زیادی از مدیریت نمونه کارها ، برخی از مبلغ همیشه از ضرورت بهتر عمل می کنند. آنها به این واقعیت اشاره می کنند که عملکرد گذشته نشانگر نتایج آینده به عنوان دلیلی برای مشارکت در استراتژی های سرمایه گذاری منفعل نیست و نه تلاش برای فراتر از بازار.

استدلال های دیگری برای مدیریت منفعل وجود دارد ، مانند این واقعیت که حتی اگر مدیران فعال از آن بهتر عمل کنند ، آنها باید حداقل با میزان هزینه های معامله و مالیات ناشی از فعالیت آنها این کار را انجام دهند. کسانی که طرفدار مدیریت فعال با مشکل در استفاده از استراتژی های منفعل در بازارهایی هستند که کمتر مایع هستند و همچنین برخی از مشکلات عملی ایجاد شده در بازار توسط محصولاتی که برای استراتژی های مدیریت منفعل طراحی شده اند. اگرچه سرمایه گذاران وجود دارند که خود را در یک اردوگاه در نظر می گیرند ، بسیاری از سرمایه گذاران معتقدند که بازارها به طور کلی با فرصت گاه به گاه برای دستیابی به بازده برتر با شرکت در مدیریت فعال کارآمد هستند.

سرمایه گذاران همچنین باید پیامدهای مالیاتی تصمیمات سرمایه گذاری خود را در نظر بگیرند و سبد خرید خود را بر این اساس طراحی کنند.

سرمایه گذاری گاهی اوقات منجر به مالیات می شود ، بنابراین ما نمی توانیم این موضوع را در نظر بگیریم. مهم است که موضوع تنوع مالیاتی را در نظر بگیرید ، این ایده که استخرهای مختلف پول وجود دارد و آنها متفاوت از یکدیگر مالیات می گیرند. تصمیم به انواع حساب برای قرار دادن دارایی های خاص ، محل دارایی نامیده می شود ، نباید با تخصیص دارایی اشتباه گرفته شود ، موضوعی که قبلاً در مورد انتخاب دارایی ها در مورد کدام دارایی ها بحث کردیم. تصمیم موقعیت مکانی دارایی شما تأثیر قابل توجهی در نمونه کارها شما خواهد گذاشت.

تنوع مالیاتی

در ایالات متحده ، ما سه استخر اصلی پول داریم. آنها استخر بدون مالیات ، استخر معوق مالیات و استخر مشمول مالیات هستند. یک سرمایه گذار با Roth IRA ، IRA سنتی و حساب سرمایه گذاری غیر بازنشستگی منظم (که اغلب به آنها حساب های "غیر واجد شرایط" یا "غیر QUAL" گفته می شود) هر سه استخر را دارد-هر یک از آنها دارای مالیات های مختلف است. بسیاری از سرمایه گذاران اهمیت تنوع کلاسهای دارایی را در سبد سهام خود درک می کنند اما لزوماً اهمیت تنوع مالیاتی را ندارند. پس از استفاده از نمونه کارها در یا قبل از بازنشستگی ، فرصت بیشتری برای انعطاف پذیری در انتخاب منابع برداشت بسته به وضعیت مالیاتی در آن مقطع زمانی وجود خواهد داشت.

کدام استخرهای مالیاتی؟

مدیریت یک نمونه کارها برای بهره وری مالیاتی شامل چندین تصمیم است. باید تنوع مالیاتی را در بین "استخرها" در نظر گرفت و بر اساس وضعیت مالیاتی آنها تصمیمات محل دارایی خود را گرفت. در حالی که شما نباید تصمیمات سرمایه گذاری را منحصراً بر اساس ملاحظات مالیاتی اتخاذ کنید ، آنها باید یک عامل اصلی در فرآیند مدیریت نمونه کارها باشند. با توجه به پیامدهای مالیاتی تصمیمات شما قبل از اجرای در نمونه کارها می تواند بازده پس از مالیات شما را افزایش دهد.

فرض کنید تصمیم گرفته اید که مقدار مشخصی از درآمد ثابت را در اختیار داشته باشید ، که برخی از آنها در حساب های مشمول مالیات قرار دارند. شما می خواهید بالاترین نرخ بازده را برای این دارایی ها مطابق با مدیریت ریسک و تحمل خود دریافت کنید بلکه وضعیت مالیاتی خود را نیز در نظر بگیرید. یک سرمایه گذار که به طور مداوم در پایین ترین براکت های مالیاتی قرار دارد ممکن است بخواهد اوراق بهادار شرکت یا سایر گزینه های درآمد ثابت با بازده بالاتر را انتخاب کند. یک سرمایه گذار با یک سبد مشابه که بیشتر اوقات در یک براکت مالیاتی بالاتر قرار دارد ، ممکن است بخواهد اوراق بهادار شهرداری بدون مالیات را برای این بخش از نیازهای درآمد ثابت خود انتخاب کند ، به ویژه اگر در یک کشور با مسئولیت مالیاتی بالا زندگی کنند. آنها ممکن است بازده اسمی کمتری را تجربه کنند اما پس از مالیات بازده بالاتری دارند.

مثال

سرمایه گذاران همچنین پیامدهای مالیاتی فروش را در حساب های غیر واجد شرایط در نظر می گیرند. این ممکن است شامل فرصت هایی برای برداشت زیان مالیاتی باشد. با فروش دارایی هایی که در یک نمونه کارها پایین آمده و آنها را با دارایی های مشابه جایگزین می کنند (همان دارایی را نمی توان ظرف 30 روز خریداری کرد تا از در نظر گرفتن "فروش شستشو" در نظر گرفته شود) می توانید یکپارچگی کلی نمونه کارها خود را حفظ کنید و در عین حال یکبار مصرف کنیدضرر که می تواند برای جبران سود در حساب های مشمول مالیات استفاده شود. در صورت عدم وجود سود ، مقدار محدودی از درآمد عادی (مانند درآمد حاصل از دستمزد یا برداشت از حساب های معوق) هر سال جبران می شود. اگر یک سال با مسئولیت مالیاتی بسیار کم و یا بدون مسئولیت دارید ، می توانید برداشت محصول را در نظر بگیرید.

این امر مستلزم فروش عمداً دارایی و خرید مجدد مجدد آن برای ایجاد مجدد هزینه بالاتر است ، و به طور بالقوه می تواند بدهی مالیاتی در آینده را کاهش دهد وقتی که در نهایت دارایی به خوبی فروخته می شود. این استراتژی می تواند راحت باشد زیرا می توان همین دارایی را بلافاصله بدون انتظار 30 روز خریداری کرد.(قانون "فروش شستشو" در مورد ضرر و زیان اعمال می شود اما به دست نمی آید.)

نتیجه

همانطور که مشاهده می کنید ، عوامل مختلفی برای مدیریت موفقیت آمیز یک نمونه کارها وجود دارد ، از جمله اما محدود به کدام کلاس های دارایی برای انتخاب ، نحوه تنوع ، سبک مدیریت استراتژیک برای استفاده و چگونگی در نظر گرفتن پیامدهای مالیاتی نیست. برخی از سرمایه گذاران از مدیریت اوراق بهادار خود لذت می برند ، اما برخی دیگر وقت لازم برای انجام این کار را ندارند و مزایای کار با متخصصان را تشخیص می دهند. مشاوره تعارف را با یک برنامه ریز مالی معتبر در مشاوران مالی خالص در نظر بگیرید تا در مورد بهترین شیوه های برنامه ریزی نمونه کارها و همچنین چگونگی تأثیر این تصمیمات بر سایر جنبه های زندگی مالی شما مانند برنامه ریزی مالیاتی و املاک ، بحث کنید.

افشای

فقط برای اهداف آموزشی در نظر گرفته شده است و به عنوان مشاوره فردی یا ضمانتی در نظر گرفته نشده است که به نتیجه مطلوب برسید. قبل از اجرای هرگونه استراتژی مورد بحث ، باید با مشاوران مالیاتی و مالی خود مشورت کنید.

سرمایه گذاری شامل ریسک از جمله از دست دادن بالقوه اصلی است. هیچ استراتژی سرمایه گذاری نمی تواند سود یا محافظت در برابر ضرر در دوره های کاهش ارزش ها را تضمین کند.

ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم

این که آیا شما در بازنشستگی نزدیک هستید ، در بازنشستگی ، یک رویداد تغییر دهنده زندگی داشته اید یا به مشاوره سرمایه گذاری نیاز دارید ، تیم مشاور مالی تأمین مالی صرفه جویی در هزینه مالی Pure Financial به ساخت یک استراتژی سرمایه گذاری و برنامه بازنشستگی بر اساس بهترین علاقه به اهداف مالی شما کمک می کند.

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 21 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:37