روش های شکستن

ساخت وبلاگ

روش های شکستن فارکس

در اینجا ما به تجارت Breakout Forex خواهیم پرداخت که یک روش محبوب برای جستجوی سود معاملات ارز است. ما خواهیم دید که چرا کار می کند ، بهترین استراتژی ها و سیستم ها و چگونگی ساخت روش ساده تجارت برک آوت برای موفقیت.

معاملات برک آوت چیست؟

شکستن در یک جفت ارز هنگامی اتفاق می افتد که "قیمت" از یک محدوده معاملاتی یا هنگامی که سطح قیمت خاص نقض می شود مانند 4 هفته جدید ، نقض شود. از نظر معاملات برک آوت ، هدف این است که یک سیگنال معاملاتی را درست وارد کنید وقتی که قیمت باعث شکستگی شود و شکستن قیمت را بالاتر یا پایین تر دنبال کند ، اگر البته این شکست دنبال می شود و اگر این کار را انجام نمی دهد - به عنوان آن گفته می شود "جعلی "معاملات برک آوت محبوب است زیرا اصولی که مبتنی بر کار است و حتی برای معامله گران جدید قابل درک است.

سیستم معاملاتی موفقیت آمیز

هنگامی که به دنبال شکستن هستید می توانید خطوط روند را به صورت افقی یا شیب دار ترسیم کنید که می تواند برای شناسایی کانال ها و دوره های ادغام استفاده شود یا می تواند برای نشان دادن روند صعودی یا نزولی ترسیم شود. یک شکست به نفع این روند ، یک شکست ادامه نامیده می شود و ممکن است نشان دهنده وارونگی باشد ، یک شکست معکوس نامیده می شود. این سازندهای نمودار تجارت قیمت را در خطوطی که ترسیم کرده اید مشاهده می کنند و سپس منتظر یک شکست هستید تا سیگنال معاملاتی خود را در بازار قرار دهید.

در بهترین شکست ها ، قیمت به سادگی از پشتیبانی یا مقاومت عبور می کند و روند آن در جهت شکستن قیمت ادامه می یابد. اگر به نمودارهای ارز یا هر ابزار مالی نگاه کنید ، خواهید دید که برخی از روندهای خارق العاده ناشی از شکستن است ، اما به عقب نگاه می کنید که به نظر می رسد آسان به نظر می رسد اما شکستن معاملات به آسانی به نظر نمی رسد - چرا؟

از آنجا که شما به شکلی ناکام تر از مواردی که دنبال می شوند ، به دست می آورید - بنابراین چگونه می توانید شکستگی هایی را که دنبال می شود ، شناسایی کنید؟در اینجا برخی از قوانین اساسی وجود دارد:

هرچه سطح مقاومت یا پشتیبانی طولانی تر باشد ، احتمال وقفه در زیر بهتر خواهد بود ، وقتی قیمت در نهایت پشتیبانی یا مقاومت را از دست می دهد. تعداد تست هایی که سطح نمودار آزمایش شده است نیز مهم است - هرچه زمان بیشتری داشته باشد ، سیگنال معاملاتی بهتر خواهد شد وقتی که در نهایت استراحت رخ می دهد.

شما همچنین باید به احساسات نگاهی بیندازید - شکستگی هایی که در هنگام صعود به صورت نزولی رخ می دهد ، بسیار بهتر از مواردی است که وقتی احساسات بسیار صعودی است و برعکس در بازار خرس صادق است. شکستگی هایی که با افزایش نوسانات رخ می دهند تمایل به بهتر از مواردی دارند که در هنگام کمبود نوسانات رخ می دهد. شما همچنین باید سعی کنید و اندازه گیری کنید که چگونه بازار بیش از حد و بیش از حد از بازار خارج شده است و از برخی از نوسانگرهای شتاب برای انجام این کار استفاده می کنید و سعی می کنید از شکستگی قیمت هایی که در یک بازار صعودی رخ می دهد جلوگیری کنید

هنگامی که قیمت از بین می رود ، پایان روز به طور معمول بهترین زمان برای دیدن اینکه آیا این استراحت ادامه خواهد یافت یا برعکس خواهد بود و شانس احتمالی ادامه روند در جهت استراحت را مشاهده می کنید ، باید نگاه کنید که چقدر قوی استجفت ارز که تجارت می کنید بسته می شود. اگر در نزدیکی اوج بسته می شوید - شانس به دنبال ادامه است اما اگر در نزدیکی پایین باشید ، احتمال بازگشت به عقب در زیر نقطه شکست زیاد است.

نظر من این است که اگر قدرت قیمت در نزدیکی وجود نداشته باشد یا دامنه روز کم بوده است ، خروج از تجارت برای محافظت از سرمایه من است. همچنین ، من دوست دارم که روز بعد تجارت را دنبال کنم تا تأیید شود که سیگنال تجارت خوب است.

جعلی و استراحت های دروغین

در صورتی که فکر می کنید شکست می خورید ، می توانید از یادداشت های زیر برای خارج شدن از تجارت برک آوت استفاده کنید یا به سادگی از آنها برای تجارت شکستن کاذب به عنوان یک استراتژی جداگانه و تجارت در برابر شکستگی های دروغین استفاده کنید.

ما قبلاً ذکر کرده ایم که - شکستن به صعود که به احساسات صعودی می رسد ، و همه انتظار دارند که آنها از طریق آنها پیروی کنند ، امکان شکست بالایی دارند و اگر نوسانات کم است و البته این موارد می توانند از آن عبور کنند اما شما می توانید آنها را برای سود تجارت کنید. راه تجارت آنها برای سود این است - صبر کنید تا این حرکت اتفاق بیفتد و ببینید که چگونه بازار بسته می شود. اگر در آن زمان ضعف ضعیفی دارید ، می توانید در نظر بگیرید که استراحت را محو کنید و به دنبال حرکت به زیر سطح پشتیبانی یا مقاومت باشید که شکسته شده است. هر دو شکست معاملاتی و "جعلی" می توانند یک استراتژی تجاری مؤثر در فارکس باشند و این فرد را به عهده دارد که تصمیم بگیرد که آیا می خواهد هر یک از این روش ها را تجارت کند یا حتی این دو را با هم ترکیب کند.

شکستگی و نوسانات

معاملات Breakout یک استراتژی ساده تجارت فارکس است که همیشه به این دلیل که همیشه روند و انحراف از قیمت متوسط وجود خواهد داشت ، کار خواهد کرد. برای ورود به روندهای بلند مدت فارکس ، معاملات برک آوت بسیار مؤثر است اما بدون اشکال آن نیست. مانند همه روشهای معاملات ارز ، شما هنوز هم نیاز به فیلتر کردن سیگنال های تجاری "کاذب" دارید.

امروز با نوسانات فوق العاده ای که در بازارهای فارکس می بینیم ، شکستگی های کاذب تری نسبت به موارد خوب وجود دارد و از نظر من ، این روش تجارت 25 سال پیش وقتی که من برای اولین بار از امروز معامله کردم "آسان تر" بود. نوسانات بسیار بیشتری در مورد نقاط برک آوت وجود دارد و این ناشی از افزایش زیاد حجم معاملات فارکس است. این امر با افزایش معاملات ارز در اینترنت و تعداد زیادی از دلالان که سعی در ایجاد سود دارند ، رخ داده است.

شما باید اطمینان حاصل کنید که قوانینی را در اختیار دارید که بخش عمده ای از این معاملات از دست دادن بالقوه را از سیستم شما فیلتر می کند. شما می توانید این کار را با برخی از مطالعه و تمرین انجام دهید و وقتی فیلترهای خود را اضافه کردید ، می توانید از موفقیت طولانی مدت تجارت ارز لذت ببرید. شما می توانید یک استراتژی ساده اقدام قیمت ریچارد دونچیان را دریافت کنید که یک راه عالی برای هر کسی است که بتواند با یک استراتژی تجاری اثبات شده که کار می کند ، شروع کند.

معاملات برک آوت هرگز پیر نمی شود و از آن خارج نمی شود. این روشی برای تجارت است که هر معامله گر قادر به درک آن خواهد بود و بنابراین روشی است که می تواند با اعتماد به نفس معامله شود. سرانجام ، این تئوری تجارت را می توان در یک دوره زمانی کوتاه یاد گرفت. اگر می خواهید با شکست یا استراحت های دروغین تجارت کنید ، فقط به یک سیستم معاملاتی ساده نیاز دارید ، با مدیریت پول سالم برای سودآوری. در پایان ، این روش تجارت ارزها برای جانبازان فصلی و مبتدیان ، که تازه در دنیای هیجان انگیز تجارت ارزهای اینترنتی شروع می کنند ، مناسب است. برای سودآوری بیشتر استراتژی های تجارت فارکس اینجا را کلیک کنید

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 627 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:30