پیش بینی قیمت ICP: آیا تجدید حیات ICP امکان پذیر است؟

ساخت وبلاگ

ICP Price Prediction

پیش بینی قیمت ICP ما می گوید اگر ICP با موفقیت کاربران را در سراسر جهان در سیستم های متمرکز هدف قرار دهد ، ما می توانیم شاهد حرکت سکه ICP باشیم.

اینترنت پادشاه نهایی در این دوره است. تبادل داده ماموت بر روی سرورهای مختلف جابجا می شود ، و تجارت اطلاعات فقط به داده های ارائه شده متکی است. رایانه اینترنتی بسیار مقیاس پذیر است و با سرعت وب اجرا می شود. بیایید پیش بینی قیمت ICP خود را بررسی کنیم تا در مورد ICP و ارائه آن اطلاعات بیشتری کسب کنیم ، توسعه ICP ، پیش بینی قیمت ICP ، قیمت متوسط معاملات ، تجزیه و تحلیل قیمت ICP را کشف کنیم و تصمیم بگیریم که آیا شایسته جایی در سبد سرمایه گذاری شما است.

رایانه اینترنتی (ICP): اعتماد و شفافیت

Cryptocurrencies یک موفقیت گسترده است ، اما همچنین یک الگوی وضعیت ضرر را برای برخی از کاربران به ارمغان می آورد. رایانه اینترنتی بلافاصله پس از راه اندازی آن به دلیل سرعت معاملات سریع ، افزایش مقیاس بندی و کاهش هزینه های محاسبات ، محبوبیت خود را به دست آورد. در نتیجه ، ICP به کاربران این امکان را می دهد تا بر خلاف سایر blockchain های موجود در ابر ، روی یک شبکه غیرمتمرکز کار کنند.

راهنمای پیش بینی قیمت ICP هر آنچه را که باید در مورد رایانه اینترنتی و ویژگی های آنها بدانید ، کشف می کند. رایانه اینترنتی بلافاصله پس از راه اندازی آن به دلیل سرعت معاملات سریع ، افزایش مقیاس بندی و کاهش هزینه های محاسبات ، محبوبیت زیادی کسب کرد. ICP همچنین با لجر همکاری کرد تا پیشرفت های خود را بیشتر کند. در نتیجه ، پروتکل ICP به کاربران این امکان را می دهد تا برخلاف سایر blockchains های موجود در ابر ، روی یک شبکه غیرمتمرکز کار کنند. بیایید جزئیات فعلی ICP را بررسی کنیم تا پیش بینی قیمت ICP ما بهتر شود.

 

رمز رمزکامپیوتر اینترنتی
نماد تیکرIMP
قیمت6. 3 دلار
تغییر قیمت 24 ساعت-3. 22 ٪
تغییر قیمت 7D+3. 17 ٪
کلاه بازار1،630،682،641 دلار
عرضه کننده255،311،015 ICP
حجم معاملات68،798،402 دلار
تمام وقت750. 73 دلار
تمام وقتاطلاعاتی وجود ندارد
ROI رایانه اینترنتیاطلاعاتی وجود ندارد

رایانه اینترنتی (ICP): چشم انداز

رایانه اینترنتی توسط یک سازمان غیرانتفاعی به نام DFinity تأسیس و توسعه یافته است. این سازمان توسط ویلیامز در اکتبر 2016 تأسیس شد و توجه بسیاری را به دلیل اجرای خلاقانه فناوری blockchain جلب کرد. رایانه اینترنتی در ماه مه 2021 توسط بنیاد راه اندازی شد. ICP نشانه بومی شبکه رایانه اینترنتی است. این امکان را به کاربران خود می دهد تا در پروتکل blockchain اینترنت شرکت کنند. کاربران همچنین از نشانه های ICP برای اداره شبکه blockchain استفاده می کنند. پروتکل ICP از ICP پشتیبانی می کند و معاملات نیازی به تأیید شبکه ندارند.

بیایید برخی از فناوری ها و پروژه های اساسی اکوسیستم را که رایانه اینترنتی را متمایز می کند ، بدانیم.

  • رمزنگاری کلید زنجیره ای-رمزنگاری کلید زنجیره ای مکانیسمی است که به رایانه اینترنتی اجازه داده است تا به میلیون ها گره مقیاس کند. این رایانه به اینترنت این امکان را داده است تا خدماتی را ارائه دهد که کلیه دستگاه ها از جمله رایانه های شخصی ، لپ تاپ ، تلفن های همراه و ساعت های هوشمند را قادر می سازد تا صحت را با استفاده از یک کلید عمومی واحد تأیید کنند.
  • Motoko-Motoko یک زبان برنامه نویسی منبع باز برای ایجاد برنامه های غیر متمرکز یا قراردادهای هوشمند است. این برنامه از طراحی برنامه نویسی رایانه اینترنتی پشتیبانی می کند و به آن اجازه می دهد تا از ویژگی های منحصر به فرد blockchain خود بهره مند شود. این بهره وری و امنیت را با ادغام حسابی با دقت و دقیق با مدیریت خودکار حافظه ، استنباط نوع ، ژنریک ها و تطبیق الگوی تضمین می کند.
  • Astrox - تیم توسعه ICP بر ایجاد ابزاری برای اکوسیستم وب 3. 0 متمرکز است. عامل دارت ASTRO توسعه برنامه های کاربردی موبایل blockchain را در پروتکل رایانه اینترنتی تسریع می کند.

ICP Network از نشانه های ICP برای هزینه های پردازش شبکه و Staking استفاده می کند. ICP از طریق حاکمیت غیرمتمرکز ، کاربران را قادر می سازد تا در مورد پیشنهادات مربوط به نشانه ها رای دهند. ICP Network Rewards Model شرکت کنندگان با نشانه های ICP. به دنبال همه تحولات ، پیش بینی قیمت ICP ما به زودی انتظار افزایش قیمت ICP را دارد.

پیش بینی قیمت ICP: تاریخچه قیمت و تجزیه و تحلیل فنی

قبل از حرکت به پیش بینی قیمت ICP ، تاریخ قیمت ICP برای دانستن بسیار مهم است زیرا می توانیم ایده ای از پتانسیل قیمت گذشته ICP و نقشه راه آینده دریافت کنیم. با این حال ، لازم به ذکر است که تاریخ قیمت پیش بینی قیمت ICP را تضمین نمی کند.

در حین راه اندازی ICP ، در اولین روز تجارت خود به 750 دلار رسید و سپس در طی یک ماه 90 ٪ از ارزش خود را کاهش داد. تا 10 ژوئن 2021 ، ICP به حدود 75 دلار رسید. این حرکت نزولی خود را ادامه داد اما با سرعت کمتری. در آغاز ماه اوت ، ICP در سطح 30 دلار پشتیبانی به دست آورد و از سقوط متوقف شد. در آن ماه روند صعودی را دید و در 6 سپتامبر به 84. 75 دلار رسید. با این حال ، ICP برای بقیه ماهها به صورت نزولی عمل کرد و تا 20 دسامبر ، در آن سال کمترین زمان خود را از 21. 04 دلار لمس کرد. امسال ICP از 25. 36 دلار در 1 ژانویه 2022 به 36. 55 دلار در پنج روز رسید. اما هیجان دوام نیاورد زیرا سکه شاهد سقوط شدید بود.

ICP در حال حاضر نزدیک 6. 3 دلار با کلاه بازار 1،630،682،641 دلار معامله می کند. Thris Coin از ماه مارس نزولی بود و به قلمرو Oversold منتقل شد. با توجه به پیش بینی قیمت ICP ، ICP ممکن است شاهد سقوط بیشتر باشد زیرا در حال ایجاد حرکت رو به پایین است. حد بالایی باند بولینگر 9. 4 دلار است که یک مقاومت قوی است. اگر سطح مقاومت شکسته شود ، می توانیم قیمتی را تا 14 دلار ببینیم. برعکس ، حد پایین باند بولینگر 5. 06 دلار است. این یک سطح پشتیبانی قوی است زیرا کمترین زمان ICP در اینجا نهفته است. اگر سطح پشتیبانی شکسته شود ، می توانیم شاهد افت قیمت نزدیک به 2. 5 دلار باشیم. پیش بینی قیمت ICP ما می گوید که قیمت ICP در ماه های آینده کاهش می یابد زیرا RSI و MACD نشان دهنده سیگنال منفی هستند.

با پایان سال 2022 ، ICP می تواند با سایر تحولات قیمت خود را به 8. 7 دلار افزایش دهد. تأثیر ویژگی های قابلیت مدیریت با سایر کمپین های تبلیغاتی قدرتمند می تواند ICP را تقویت کند. پیش بینی قیمت ICP ما می گوید که ICP می تواند در سال 2025 دوباره نزدیک به 30 دلار تجارت کند. سال 2030 ممکن است افزایش قابل توجهی در قیمت ICP داشته باشد و ICP می تواند علامت 200 دلار را لمس کند.

پیش بینی قیمت ICP: از تأثیرگذار صنعت

با توجه به پیش بینی قیمت ICP سرمایه گذار Wallet ، اگر به دنبال ارزهای مجازی با بازده خوب هستید ، ICP می تواند گزینه سرمایه گذاری بد و پرخطر باشد. قیمت رایانه اینترنتی برابر با 6. 82 دلار است و ممکن است با توجه به پیش بینی قیمت ICP ، سرمایه گذاری فعلی شما در آینده کاهش یابد.

پیش بینی قیمت ICP Trading Beast می گوید که این سکه در آینده سرمایه گذاری خوبی خواهد بود. به گفته آنها ، پیش بینی می شود شبکه رایانه اینترنتی حداقل 8. 61 دلار با حداکثر قیمت 12. 66 دلار تا پایان سال 2022 داشته باشد. پیش بینی می شود میانگین قیمت سکه تا آن زمان 10. 13 دلار باشد.

آیا ICP سرمایه گذاری خوبی است؟چه موقع باید بخرید؟

با توجه به پیش بینی قیمت ICP ما ، ICP می تواند یک گزینه سرمایه گذاری عالی برای بلند مدت باشد. اما لازم به ذکر است که این سکه برای سرمایه گذاری کوتاه مدت بد است. نقشه راه آینده ICP واضح به نظر می رسد ، و خط روند آن به دلیل تحولات آن ممکن است صعودی شود. پیش بینی قیمت ICP ما برای بازده عالی سرمایه گذاری ، نقطه ورود به قیمت 3. 25 دلار را نشان می دهد.

نتیجه

به نظر می رسد آینده به دلیل تحولات اخیر شبکه ، برای رایانه اینترنتی امیدوار کننده است. علاوه بر این ، با پیشرفت و به روزرسانی در شبکه رایانه اینترنتی (ICP) ، عملکرد آن به شکستن رکورد بالا فعلی تمام وقت کمک می کند. ICP توسط پروژه های امیدوار و یک تیم با تجربه حمایت می شود. بنابراین ، پیش بینی قیمت بلند مدت برای پیش بینی قیمت ICP خوش بین به نظر می رسد. با این حال ، پیش بینی قیمت ICP ما نشان می دهد که شما باید قبل از سرمایه گذاری در نوسانات ICP ، ICP را تحقیق کنید.

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 653 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 20:34