چگونه می توان یک تبادل رمزنگاری مانند Binance ، Coinbase یا LocalBitcoins ساخت؟

ساخت وبلاگ

دارایی های رمزنگاری از طریق سیستم عامل هایی به نام مبادلات cryptocurrency معامله می شوند. به نظر می رسد که Binance در روندهای اخیر با ویژگی های برجسته خود ، بهترین مجری Cryptomarket است که تا حد زیادی به شرکت کنندگان در شرکت در رابطه با مبادله کمک می کند.

ویژگی های برجسته مبادله Binance شامل امکان سنجی ارز FIAT ، حالت های تجاری متعدد مانند معاملات حاشیه ، تجارت مشتق و تجارت OTC و یک موتور تطبیق با تجارت پر سرعت است.

Binance Exchange همچنین چندین حالت پرداخت را به همراه طرح های مختلفی ارائه می دهد که برای استفاده از نقدینگی به شرکت کنندگان که به دنبال خدمات از طریق بستر Exchange هستند ، استفاده می کنند. برای هر سرمایه گذار رمزنگاری در سطح مبتدی ضروری است که مبادله ای مانند Binance داشته باشد. در اینجا در این مقاله ، ما نگاهی خواهیم انداخت که چرا مبادله رمزنگاری مانند Binance ، مروری بر اسکریپت کلون Binance و گام به ساخت مبادله رمزنگاری مانند Binance ، Coinbase و غیره ایجاد می کنیم.

چرا مبادله رمزنگاری را مانند binance شروع می کنیم؟

Binance از شرکت کنندگان با طیف گسترده ای از انواع گزینه های تجاری استفاده می کند ، همچنین تجارت گسترده ای با برد بالا را به خود اختصاص می دهد. گزینه های تجارت کلاسهای مختلفی از معامله گران را که از یک معامله گر سطح مبتدی به یک معامله گر طرفدار از طریق ویژگی خود شروع می کنند ، ارائه می دهد. گزینه های معاملاتی شامل سطح پایه ، سطح پیشرفته و سطح معاملات تجاری است.

Binance بزرگترین مبادله رمزنگاری جهان است. 76 میلیارد دلار اوج حجم معاملات 24 ساعته Binance است. از اکتبر 2021 ، Binance 28. 6 میلیون کاربر دارد.

چگونه می توان مبادله رمزنگاری مانند Binance را شروع کرد؟

سرمایه گذاران با استفاده از مزایای گسترده ای که از طریق استفاده از مبادلات بسیار مفید مانند Binance برای کاربران به وجود می آید ، به راحتی می خواهند ساخت یک بستر مبادله ای مانند Binance با ویژگی های مطلوب مانند معاملات با حجم بالا ، چندین ارز فیات پشتیبانی شده و تجارت متعددحالت ها.

دو حالت در دسترس برای ساختن یک بستر مبادله مانند Binance وجود دارد.

گزینه اول شامل ایجاد مبادله از ابتدا از جمله کل ویژگی ها مانند برنامه ارجاع ، لیست توکن ، لیست سکه ها و هزینه معاملات و ساختارهایی است که مربوط به ایجاد کامل یک بستر اختصاصی مانند Binance است. این شیوه ایجاد یک فرآیند بسیار دقیق است و قبل از تصویب در Mainnet ، پیش آزمون بزرگی را شامل می شود.

بنایی مانند سکوی تبادل از ابتدا بسازید

ایجاد مبادله از ابتدا یک فرایند بسیار دقیق است که به مجموعه ای از مهارت های با کیفیت از متخصصان واجد شرایط نیاز دارد.

مراحل ساخت تبادل رمزنگاری مانند Binance

نوع مشخصات مبادله نوع معامله گر با مکانهای هدف در سراسر راهنمای جهان و تطبیق تطبیق مشخصات هزینه محصول نهایی یکپارچه سازی ویژگی های مشخص شده توسط کاربر برای استفاده بهینه از شرکت کنندگان پس از ارائه محصول نوع کمک تحویل محصول از مشخصات مبادله

قبل از ایجاد مبادله ای مانند Binance ، توسعه دهندگان باید نوع مبادله مورد نیاز مشتری (یعنی) را از هر یک از مبادلات موجود مانند Dex ، Cex ، Hex و Peer to Peer شناسایی کنند.

تطبیق نوع معامله گر

این فرآیند شامل انتخاب دامنه ها در مبادلات مختلف گسترده است ، و این نشان دهنده بهترین مجری فعلی در بازار و ایجاد مجموعه مشخصی از راه حل ها برای استفاده ظریف از مشتریان است. انتخاب مخاطبان بهترین روش برای ترویج طولانی مدت از هرگونه مبادله موجود از روندهای فعلی است. این اجازه می دهد تا مسابقه آینده نگر معامله گران درست از سطح مبتدی تا معامله گران طرفدار.

مکان های هدف در سراسر جهان

انتخاب مکان های خاص که در آن سیستم عامل ها به راحتی اداره می شوند ، هدف قرار دادن مکان نامیده می شود. این امر همچنین باعث افزایش طولانی مدت هرگونه مبادلات شناخته شده می شود. این پلتفرم تجارت را ترویج می کند تا پس از مطابقت با دستورالعمل های منطقه مشخص شده تصویب ، در هر نقطه در هر نقطه از جهان انجام شود.

دستورالعمل و تطبیق انطباق

این فرایند یک فرایند قبل از آزمایش است که می تواند در دسترس بودن مجوزها برای مبادله کار یا مطابق با دستورالعمل های امنیتی پذیرفته شده در سطح جهانی در یک منطقه یا مکان خاص را بررسی کند.

تخمین هزینه محصول تحویل داده می شود

توسعه دهندگان پس از رعایت دستورالعمل های مختلف امنیتی ، باید هزینه تخمین زده شده برای ایجاد مبادله با ویژگی های پیشنهادی را ارائه دهند.

ویژگی های مشخص شده توسط کاربر را ادغام کنید

این یک ویژگی اصلی هر فرآیند توسعه مبادله است ، تنها با ادغام ویژگی های مشخص شده توسط کاربر ، مبادله ممکن است در بازار فعلی رمزنگاری شناخت و شهرت قابل توجهی داشته باشد.

تحویل محصول برای استفاده بهینه

مبادله پس از برآورده کردن الزامات مشخص شده توسط کاربران ، محصول را برای تحویل و بررسی ها تنظیم می کند. بررسی از طریق فرآیند به نام درخواست نسخه ی نمایشی انجام می شود.

درخواست آزمایشی

درخواست نسخه ی نمایشی به کاربر اجازه می دهد تا نتیجه تحویل مبادله را پیگیری کند ، همچنین احساس رضایت را در ذهن کاربرانی که مایل به شروع مبادله خود با شرکت خاص توسعه مبادله هستند ، ایجاد می کند.

کمک تحویل محصول

این مبادله با کمک تحویل پس از محصول برای بهبود تجربه کاربری برای شرکت کنندگان شرکت کننده در رابطه با مبادله دارایی های رمزنگاری خود ارائه می شود.

ساخت تبادل رمزنگاری مانند Binance با راه حل آماده

گزینه 2 شامل توسعه یک راه حل آماده با کمک اسکریپت Cryptocurrency Exchange است که فرآیند تبادل رمزنگاری را مانند Binance با در نظر گرفتن نیازهای مشتری که او با توجه به پلت فرم آماده خود در نظر می گیرد ، ارائه می دهد. این پلت فرم آماده را می توان در قالب نرم افزار تبادل Cryptocurrency تهیه کرد که ویژگی های کاربر را در یک پلت فرم ساده و اختصاصی ارائه می دهد. Binance Clone آماده استفاده از فرآیند ارائه برنامه Crypto Exchange است و بسیار شبیه به Binance Exchange است. این یک قابل تنظیم است که طبق مشخصات کاربر قابل تنظیم است.

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 15 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:08