15 فروش برتر برای تماشای این تابستان

ساخت وبلاگ

فروش توکن در جامعه blockchain یک روش تأمین مالی جایگزین است که توسط هزاران شرکت برای تهیه سرمایه با بودجه جمعیت برای پروژه های خود استفاده می شود. در سال 2017 ، فروش توکن بیش از 6. 3 میلیارد دلار جمع آوری کرد و در سال 2018 با بیش از 9 میلیارد دلار بودجه در نیمه اول سال ادامه یافت.

با توجه به افزایش محبوبیت فروش توکن ، هجوم مورد علاقه هر دو شرکت جدید و مستقر به وجود آمده است. فروش مهم در فروش مفهوم نشانه گذاری یا استفاده از یک نشانه در یک بستر ، کاربرد غیر متمرکز یا پروژه زیرساخت برای دستیابی به یک ابزار است. برنامه های کاربردی می توانند تسهیل پرداخت یا انگیزه برای شرکت کنندگان مختلف در اکوسیستم یک شرکت باشند.

همانطور که صدها پروژه جدید را فیلتر می کنیم ، برخی به دلیل مدل های تجاری ، برنامه های کاربردی یا مفاهیم نوآورانه که امیدوارند استانداردهای صنعت را دوباره تعریف کنند ، از بین می روند. در اینجا پانزده فروش توکن وجود دارد که چشم ما را به خود جلب کرده است ، به ترتیب خاصی.

نمای کلی از 15 شرکت

  1. : اولین برنامه پیام رسانی نامرئی و 100 ٪ ناشناس و رمزگذاری شده.: شبکه اجتماعی و جامعه برای معامله گران Cryptocurrency.: یکی از معتبرترین سیستم عامل های رمزنگاری در زمان واقعی.: اولین بستر خرید رسانه های blockchain جهان برای رسانه های سنتی.: حضانت کلیدی رمزنگاری از راه دور و ذخیره و امنیت دارایی دیجیتال.: بازار آزاد blockchain برای زیرساخت های ابری.: محل کار برای آینده ، پایدار و هدایت شده توسط یک جامعه جهانی.: شبکه جهانی محور جامعه از نقاط و میزبان های WiFi رایگان.: ساخت Cryptocurrency کاربر پسند برای بازرگانان و کاربران.: کانتینر داده های توکن شده برای تعامل و معاملات ایمن تجاری.: ایجاد اقتصاد موسیقی جهانی در blockchain.: اکوسیستم سه گانه با مبادله ، پردازنده پرداخت و صندوق.: بستر تحویل بسته مبتنی بر blockchain انقلابی.: آینده کلکسیون های دیجیتال که برای خرید کالاهای مجازی استفاده می شود.: رسانه های اجتماعی مشترک اختصاص داده شده به مشاغل محلی.

RAVN اولین و تنها نامرئی جهان و 100 ٪ برنامه پیام رسانی ناشناس و رمزگذاری شده است. این مسئله امروز مسائل مربوط به حریم خصوصی را برای همه حل می کند ، از میانگین جو گرفته تا غرفه های مشهور ، و اطلاعات همه را به صورت محلی فقط از طریق تلفن خود تأمین می کند.

بعداً در تکامل خود ، عملکرد قرارداد هوشمند مبتنی بر ستاره را با استفاده از برنامه Cryptocurrency Korrax برای Ravnpay ، Ravnbet ، Ravnlotto و Ravnwallet ارائه می دهد ، که همه در برنامه مخفی و بی سابقه خصوصی برنامه کار می کنند. RAVN به شماره تلفن یا ایمیل شما گره خورده است و شما فقط با یک نام کاربری که قابل جستجو نیست ثبت نام می کنید. راون مخالف زورگویی است و به وضوح طرفداران بزرگی از حریم خصوصی واقعی هستند. آنچه در راون اتفاق می افتد ، در راون می ماند.

بدیهی است که این جنبه ها به همین دلیل است که RAVN یک فروش امیدوار کننده برای دیدن است ، اما همچنین با توجه به وقایع فعلی نقض داده های مگا و اطلاعات خصوصی شهروندان ، سودهای زیادی را به دست می آورد. RAVN برنامه نهایی پیام رسان محافظ با مقیاس پذیری جهانی است.

2. هیلو

هیلو یک شبکه اجتماعی برای رمزنگاری است که اطلاعات ، اخبار ، افکار عمومی را سنتز می کند و از مردم در یادگیری آینده پول پشتیبانی می کند. هیلو همچنین بستری برای مبتدیان ، متخصصان و تأثیرگذار برای به اشتراک گذاشتن منابع و اطلاعات است. در هیلو ، کاربران قادر خواهند بود تا با دوستان و تأثیرگذار در Cryptocurrencies دنبال و سرمایه گذاری کنند.

HILO ویژگی های بسیاری از جمله داشبورد در زمان واقعی را برای بررسی قیمت های رمزنگاری ، گروه های خصوصی برای به اشتراک گذاشتن ارتباطات امن ، اخبار آموزشی و بازی ها ، آنالایزر تجارت و هشدارهای صنعت ارائه می دهد. پلت فرم پویا می تواند اولین نوع در صنعت cryptocurrency باشد که به طور مؤثر شکاف بین کاربران بالقوه رمزنگاری جدید و معامله گران را تجربه می کند. با تمرکز بر جامعه و آموزش ، این پروژه با توجه به محبوبیت روزافزون ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان ، در زمان مناسب آغاز می شود.

هیلو قبلاً با سرمایه گذاران و شرکت های پیشرو مانند Civic ، GenesisBlock ، Ledger ، Bounty0x ، Orchid و Venture Coin همکاری های ارزشمندی برقرار کرده است.

3. bitscreener

Bitscreener یکی از معتبرترین سیستم عامل های رمزنگاری در زمان واقعی است که در iOS ، Android و وب موجود است. در سال 2017 راه اندازی شد ، در حال حاضر 50،000 کاربر فعال روزانه ، بیشتر در آمریکای شمالی و اروپا دارد. برنامه iOS آن در بیش از 30 کشور در بیش از 30 کشور با بیش از 45000 بررسی و رتبه بندی در سراسر جهان در 100 برنامه برتر مالی قرار دارد. صدها هزار پرتفوی سرمایه گذاری بر روی سکوی آن ساخته شده است.

براساس چنین پایگاه کاربر بزرگ ، Bitscreener در تلاش است تا یک بازار داده های مالی را برای معامله گران حرفه ای و محققان مالی ایجاد کند تا از اطلاعات نمونه کارها ، کشش های سرمایه گذاری و دانش تجارت خودداری کنند. این فناوری از فناوری blockchain برای نوآوری محتوای مالی و صنعت تحویل داده ها به ارزش بیش از 50 میلیارد دلار برای ارزهای دیجیتال جدید و بازارهای سهام سنتی استفاده می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های Bitscreener و فروش نشانه های آن را می توان در وب سایت Bitscreener یا سایت فروش توکن یافت.

Adbit Token عملکرد اصلی Ciinch Media Marketplace خواهد بود ، اولین برنامه ریزی و خرید رسانه ای در رسانه های مهم در جهان برای دارایی های رسانه ای سنتی مانند تلویزیون ، رادیو ، خارج از خانه و رسانه های چاپی. Ciinch و Adbit توسط جانباز صنعت آژانس آژانس در خارج از سیدنی استرالیا تأسیس شده اند تا به اتوماسیون چندین لایه از فرآیندهای دستی که در حال حاضر صنعت را طاعون می کنند ، ایجاد شوند.

در حالی که رسانه های دیجیتال رونق رشد را تجربه کرده اند ، رسانه های سنتی نتوانسته اند نوآوری کنند و در حال حاضر بسیار تکه تکه شده و بر روی نرم افزار Legacy که در دهه 90 توسعه یافته است ، کار می کند. بازار رسانه Ciinch با هدف برطرف کردن این مسائل.

خریداران و فروشندگان می توانند در یک بازار بی اعتماد که توسط قراردادهای blockchain و هوشمند تأمین می شود - به کاهش ناکارآمدی گسترده ای که در حال حاضر در صنعت از همه طرف وجود دارد ، برخورد کنند. Token Adbit واحد اتمی ارز است که توسط خریداران و فروشندگان برای معامله استفاده می شود ، و این امکان را برای آشتی یکپارچه قراردادها فراهم می کند که نیاز به استفاده از سیستم عامل های حسابداری شخص ثالث قدیمی را کاهش می دهد. این امر دنیای بهتری را برای خریداران ، فروشندگان و آژانس ها ایجاد می کند.

5. گلدیلوک

Goldilock با ارائه یک راه حل حضانت از راه دور Airgap که همچنین مقیاس پذیر است ، به نگرانی های مصرف کننده و نهادی پیرامون حضانت رمزنگاری و امنیت می پردازد. با استفاده از یک سکوی عملکردی که در Q2 سال 2018 راه اندازی شده است ، مجموعه امنیتی Goldilock از تأیید اعتبار چند عاملی ، بیومتریک ، فناوری های بازرگانی و رمزنگاری برای تغییر مسئولیت کیف پول های رمزنگاری شده و سایر دارایی های دیجیتالی به دور از مالک و بر روی جدا شده جسمی گلدیلوک استفاده می کند. و سکوی طاق

ستون فقرات مجموعه امنیتی Goldilock یک راه حل امنیتی Airgap در انتظار ثبت اختراع و از راه دور برای حضانت کلیدی رمزنگاری و ذخیره دارایی های دیجیتالی حساس است. این راه حل به یک سیگنال محرک غیر IP کنترل شده توسط کاربر متکی است تا اتصال فیزیکی گره های رمزگذاری شده فردی را تغییر دهد و آنها را بلافاصله به صورت آنلاین وارد کند ، و امنیت در سطح بانکی برای دسترسی به داده های موجود در دستگاه رمزگذاری شده از طریق اینترنت از طریق سنتی پس از این اتصال ، این اتصال است. برای استفاده دوره ای فعال است.

تیم باتجربه قبلاً با تعدادی از مبادلات بزرگتر رمزنگاری و دارندگان حضانت شناسایی دیجیتال ، مشارکت را ثبت کرده است.

6. شبکه آکاش

آخرین پروژه Labs Overclock ، شبکه Akash ، با پیوستن به ظرفیت دیتاسنتر بیکار در یک بازار باز و غیر متمرکز برای بارهای محاسباتی درجه یک ، بزرگترین ابر جهان را ایجاد می کند. شرکت ها در سراسر جهان مراکز داده های جمع شده و پیش فرض خود را اداره می کنند ، اما آنها بسیار مورد استفاده قرار نمی گیرند و ظرفیت سرور فقط بیکار نشسته است. در همین حال ، ارائه دهندگان Hyperscale دلار برتر را به مشتریان زیرساخت ابری خود می پردازند.

Akash هر دو مشکل را با یک بازار یکپارچه مبتنی بر blockchain و بستر استقرار کانتینر بومی حل می کند. ارائه دهندگان عامل AKASH را برای ثبت ظرفیت سرور در بازار نصب می کنند ، سپس به صورت برنامه ای برای میزبانی بارهای کاری ، با پیشنهاد پایین در حراج ، پیشنهاد می کنند. بارهای کاری سپس در ظروف لینوکس به طور ایمن از زنجیره ای توزیع می شوند. پس از زنده بودن بار کار ، نشانه های آکاش از طریق زنجیره ای از مستاجر به ارائه دهنده منتقل می شوند.

از آنجا که کلیه معاملات بازار و عوارض جانبی در Blockchain عمومی است ، آکاش با اطمینان از کیفیت مبتنی بر شواهد ، اعتماد کور را به یک ارائه دهنده واحد جایگزین می کند. و ابزار ابزار استاندارد صنعت Docker/Kubeetes به این معنی است که شرکت ها از صرفه جویی در هزینه های بازار بدون تغییر فنی ، معماری یا رفتاری برای DevOps لذت می برند.

7. Hirefreehands

Hirefreehands ، یک بازار غیرمتمرکز ، محیطی بی عیب و نقص را برای حداکثر کارایی و اطمینان برای آزادیانی ها ایجاد می کند که همچنین از حداکثر منافع مشتریان خود محافظت نمی کنند. با ترکیبی از فناوری blockchain و ویژگی های برجسته آنها مانند الگوریتم تنظیم قیمت (PRA) ، آزادکاران و همچنین مشتری ها از یک بستر بهتر ، کارآمد و نوآورانه اطمینان دارند.

Sunkanmi Ola ، مدیرعامل Hirefreehands ، که اخیراً در مدیرعامل Forbes Africa Under 30 به نمایش در آمده است ، این حرف را برای گفتن در مورد Hirefreehands دارد ، "چشم انداز ما برای HirefreeHands ساختن محل کار آینده است ، نه فقط یک بازار خدمات ، جایی که می تواند مشتریان باشد. با استعداد با کیفیت عالی در یک بستر ساده و ایمن کار کنید ، و جایی که هر یک از افراد آزاد دیجیتال ماهر می توانند برای کار خود ارزش منصفانه ای کسب کنند. "

Token Hirefreehands (HFT) یک ابزار ابزار ERC-20 است که توسط مشتری و آزادکار در پلت فرم Hirefreehands استفاده می شود.

8. OPP WiFi باز

Opp Open WiFi یک سرویس محور جامعه است که تنها هدف ایجاد یک شبکه جهانی وسیع WiFi آزاد و پاداش هر یک از مشارکت کنندگان در این سکو را دارد. دسترسی Wi-Fi به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل شده است. با این حال ، به طرز حیرت انگیزی 76 ٪ از ما غالباً خود را در موقعیتی می یابیم که دسترسی در دسترس نباشد ، یا جایی که دسترسی با تقاضای پرداخت مسدود می شود.

از بین 2. 5 میلیارد کاربر تلفن هوشمند در سطح جهان ، OPP Open WiFi قصد دارد تا 4 سال آینده 25 میلیون نفر را استخدام کند تا به جامعه خود "میزبان کانون" بپیوندد. با هم ، هدف آنها ایجاد یک دسترسی رایگان ، باز و ایمن کانون WiFi غیر متمرکز جهانی است که تأثیر مثبتی در زندگی روزمره صدها میلیون نفر خواهد داشت.

برای شروع میزبان نیاز به بارگیری برنامه موبایل دارد. برای رشد سوخت ، WiFi Opp Open 100،000 روتر اول را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. پس از القای ، کاربر می تواند تصمیم بگیرد که چه مقدار داده برای اهدا در سیستم کاملاً ایمن اهدا می کند. بعد از حداقل یک ساعت در روز ، میزبان ها با نشانه های OPP شروع به کسب درآمد می کنند.

9. blockchain نوک

TIP BLOCKCHAIN در یک مأموریت قرار دارد تا به مصرف کنندگان دسترسی به 25 تریلیون دلار که نمی دانند به آنها دسترسی داشته باشند دسترسی پیدا کند. وقتی کسی قهوه خریداری می کند ، یک مدل مو می خورد یا در یک رستوران غذا می خورد ، داده های آفلاین که ایجاد می شود ، داستان این شخص را می گوید.

نکته در حال ایجاد یک بازار است که در آن کاربران برای به اشتراک گذاشتن داده های نحوه تعامل آنها با مشاغل در دنیای آفلاین انگیزه دارند و این باعث می شود که داده ها برای کشف راه های جدید درگیر کردن مشتریان در دسترس باشد. کاربران در ازای داده های ظریف که به بازرگانان کمک می کند ، می توانند درآمد کسب کنند. پلت فرم یک مرحله ای به همه معاملات اجازه می دهد تا خود در این سیستم عامل اتفاق بیفتد و Cryptocurrency را بسیار کاربر پسند تر از آنچه در حال حاضر تجربه کرده است ، دوستانه تر می کند.

نکته با مشارکتهای اساسی از جمله Bancor ، Coinfirm ، Trustroot و موارد دیگر از دروازه بیرون می آید. فروش توکن از 13 ژوئیه - 20 اوت اجرا می شود.

Loyakk 10 فروشنده برتر راه حل blockchain است و قرار است اولین کانتینر داده های توکن شده جهان را راه اندازی کند تا مشاغل بتوانند داده های تجاری خود را در شبکه تجاری خود ردیابی و تأمین کنند. Loyakk در دنیایی که یک شرکت می تواند داده های تجاری خود را در همه جا دنبال کند ، طغیان خواهد کرد: مرزهای شرکت و کشور اکنون بی ربط خواهند بود.

مبنای این پلتفرم - ساخته شده با فناوری blockchain در انتظار ثبت اختراع - نشانه داده های Loyakk است که داده های مهم تجاری را در اختیار شما قرار می دهد ، محافظت و ردیابی می کند زیرا فایروال شرکت را ترک می کند. میلیاردها دلار نشت داده ، هزینه های آشتی و اختلافات قرارداد چالش های مداوم است و پلت فرم مدیریت روابط سازمانی Loyakk Vega برای رسیدگی به این مسائل طراحی شده است. رویکرد تحول آمیز Loyakk معاملات و پروژه های پیچیده ای را که شامل چندین طرف است ، شتاب و ساده تر می کند ، اختلافات را به حداقل می رساند و به اشتراک گذاری ایمن و مجوز داده و ارزش ارائه می دهد.

دنیای برنامه های سازمانی و blockchain به روشی بسیار جدید و منحصر به فرد در حال ایجاد یک بستر blockchain برای شبکه های تجاری غیر متمرکز است ، به این معنی که زنان اول با ارائه خدمات خود در طبقه همکف قرار می گیرند. تیم Loyakk مشاغل چند میلیارد دلاری را اداره کرده است و از غول های تراشه آبی مانند SAP ، Oracle ، VMware ، IBM و Etrade تهیه شده است.

Inmusik یک اکوسیستم مبتنی بر یک بانک اطلاعاتی blockchain است که از صنعت موسیقی ، جریان و تعامل اجتماعی پشتیبانی می کند ، با پاداش های cryptocurrency و یک چارچوب مالی که بر روی آن می توان برنامه های صنعت موسیقی آینده ساخته شد.

این پلتفرم تلفیقی از مفاهیم از پخش موسیقی و رسانه های اجتماعی است که شامل درمان جامعه ، تأیید و پرداخت شفاف برای صاحبان محتوا و کمک به شنوندگان و طرفداران است. فعال کردن یک اقتصاد بازار عادلانه برای صنعت ساخته شده بر روی انواع دارایی های موسیقی ، به سیستمی نیاز دارد که بتواند به راحتی سهم کاربران را حساب کند.

توکن Inmusik اولین cryptocurrency است که سعی می کند یک صنعت را به طور دقیق و شفاف بتواند در این عصر دیجیتال جدید شکوفا کند ، در حالی که به کاربران خود برای کمک های ذهنی خود در اکوسیستم پاداش می دهد و بسیاری از برنامه ها را قادر می سازد که هنوز تصور نشده باشند. این سیستم برای تشخیص ریاضی مشارکت و پرداخت خودکار کاربران ، همه بر روی یک مدل تجاری مناسب و پایدار طراحی شده است.

12. تریون

Teion سکویی است که بر اساس یک اکوسیستم سه گانه ساخته شده است که بر روی یک مدل تجاری کار طراحی شده است. اولین مورد حسابرسی ، تنظیم شده و به زودی با مجوز مبادله ترنیون ، دسترسی به یک تجارت قابل اعتماد فیات-کریپتو را فراهم می کند.

پردازنده پرداخت تریون فروشندگانی را که می خواهند فیات و مشتریانی را که می خواهند از cryptocurrency برای کالاها و خدمات استفاده کنند ، برآورده می کند. صندوق نقدینگی ستون فقرات دو نهاد دیگر است ، نقدینگی را در بورس و سیستم پرداخت حفظ می کند. ترنیون اهمیت مقررات حقوقی را تحقق می بخشد و با داشتن KYC و AML و نشان دادن نتایج واقعی ، مسئولیت پذیری و شفافیت را در اولویت قرار می دهد.

Teion Token Sale اولین فروش نشانه ای است که نسخه نسخه ی نمایشی را با همان اصول کلی تجارت به عنوان نسخه نهایی مبادله ترن قبل از پیش فروش منتشر می کند. این تیم با کمک و راهنمایی اعضای و مشاوران تیم باتجربه خود در حال ایجاد یک جامعه و سکوی قوی و پایدار است.

13. Triwer

Triwer یک شرکت فناوری blockchain است که در اوایل این ماه اولین فروش توکن جمعیت خود را راه اندازی کرده است. Triwer در حال توسعه یک بستر تحویل بسته انقلابی با هدف مختل کردن صنعت سنتی بسته و تغییر تأثیر آن بر محیط زیست است. Triwer با مقابله با مسائل اصلی و ناکارآمدی ها ، ردپای کربن صنعت تحویل بسته و پیک اکسپرس را کاهش می دهد و جهان را سبزتر می کند ، یک بسته در هر زمان.

Triwer به خریداران و مشاغل آنلاین اجازه می دهد تا کنترل کامل محموله های خود را به دست بگیرند و شفافیت کامل قیمت را از طریق موتور مقایسه قیمت داخلی خود امکان پذیر می کنند ، و باعث می شود خریداران همیشه بهترین گزینه تحویل را برای نیازهای شخصی خود بدست آورند. Triwer با تمرکز کلیدی بر روی فناوری سبز ، به ناکارآمدی و تنگناهای فعلی در بازار Courier Express Parcel (CEPM) می پردازد و به شرکت های لجستیک و پیک اجازه می دهد تا از یکپارچه متقابل استفاده کنند و از ظرفیت یدکی بهتر استفاده کنند.

Triwer مقایسه قیمت ، مفاهیم جامعه ، ردیابی آخرین مایل در زمان واقعی ، امنیت و شفافیت را با استفاده از فناوری blockchain و قراردادهای هوشمند ، کمترین گزینه تحویل ردپای کربن و آرامش ساده ذهن که بسته شما از دست نمی رود ، ارائه می دهد. مأموریت Triwer این است که انتخاب ارجح برای مشاغل تجارت الکترونیکی SME و مشتریان آنها در اروپا و آسیا تا سال 2020 و ایجاد هم افزایی در سطح صنعت در استفاده از ظرفیت مشترک از طریق پلتفرم خود باشد.

14. Epik Token

Token Epik به تازگی از Stealth بیرون آمد و پیش بینی می شود با هدف این که آمازون کالاهای دیجیتال باشد ، به بزرگترین پلتفرم در Blockchain تبدیل شود. Tokens Epik آینده کلکسیون های دیجیتال است و برای خرید کالاهای مجازی نسخه محدود استفاده می شود.

این کالاهای دیجیتالی (با نام مستعار "EPIK") ایده جدیدی از سازندگان بازی است که همکاری هایی با مارک ها ایجاد می کنند و سپس آنها را در داخل بازی های محبوب می فروشند. از انیمه گرفته تا قهرمانان فوق العاده گرفته تا کالاهای لوکس ، انواع کالاهای مارک دار که می توانند ایجاد شوند بی حد و حصر هستند.

آنچه در مورد این فروش توکن برجسته است این است که طی چند ماه این راه اندازی در حال حاضر دارای یک محصول کار ، کشش (1000+ مارک ، میلیون ها کاربر) ، یک تیم مشهور All-Star و یک مدل درآمد است که کار می کند. آنها پتانسیل این است که در آینده نزدیک میلیون ها نفر از نشانه های EPIK در داخل بازی های مورد علاقه خود برای جمع آوری موارد منحصر به فرد در بازی و درون برنامه استفاده می کنند. این واقعیت که در درون کاربران برنامه تلفن همراه EPIK می توانند همه موارد گرانبهای خود را در هر بازی در هر زمان مشاهده کنند ، به این معنی است که به زودی می توانید افرادی را ببینید که همه جا را به همه نشان می دهند.

15. Flipnpik

Flipnpik نخستین بستر مشترک رسانه های اجتماعی است که به مشاغل محلی اختصاص داده شده است که نه تنها برای بهره مندی از شرکت ها و سازمان ها بلکه به نفع جامعه محلی و اقتصاد به طور کلی ایجاد شده است. Flipnpik قصد دارد مشاغل محلی و ارائه دهندگان خدمات را در یک اکوسیستم 360 به منظور افزایش دید ، هدایت مشاغل و کمک به تلاش های بازاریابی خود برای ایجاد مشاغل در رقابت در بازار جهانی تجارت الکترونیکی جمع کند.

هر چیزی جز برنامه وفاداری دیگر ، Flipnpik برای ایجاد درآمد که بین همکاران و جامعه محلی به اشتراک گذاشته می شود ، مشارکتهای متقابل سودمند ایجاد می کند. Flipnpik به منظور ادغام فناوری blockchain با برنامه FNP خود ، فروش توکن خود را راه اندازی کرده است - که به بهبود استقرار بین المللی خود کمک می کند و بنابراین ، یک راه حل تجاری در دسترس و مقرون به صرفه تر ارائه می دهد.

به رهبری هنری هارلند ، پیشگام کارآفرینی و مدیرعامل سابق چندین شرکت ذکر شده که وی از زمین به بالا ساخته بود ، هنری به طور منحصر به فرد در موقعیتی قرار دارد که فلیپنپیک را در مأموریت دنباله دار خود هدایت کند.

شریک کانون توجه برند

Spotlight توسط استودیوی شریک کارآفرین ، که محتوای پویا و قانع کننده ای را برای شرکای ما ایجاد می کند ، برای شما آورده شده است.

نظرات بیان شده توسط کارآفرین شرکای Spotlight خودشان هستند.

انتخاب ویراستاران کارآفرین

این دوستان از یک استراتژی کم ارزش برای اجرای یک فشار جانبی Charcuterie استفاده می کنند که در ماه دسامبر حداقل 80،000 دلار درآمد دارد

جابجایی به یک هفته کار 4 روزه به نظر می رسد یک ایده عالی است. اما آیا واقعاً می تواند فرسودگی را بدتر کند؟

این هنرمند که بیش از 1 میلیون دلار تدریس کلاس های آنلاین را ایجاد کرده است ، نحوه کسب درآمد در سال 2023 را خراب می کند

مورد علاقه های منطقه ای و شرکت های ملی در رده بندی زنجیرهای برتر رستوران های آمریکا برای سال 2023 قرار گرفتند. آیا شما به این لیست پرداختید؟

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 18 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 5:58