اصول جهانی تجارت موفق - دانش اساسی برای همه معامله گران در همه بازارها توسط B Penfold

ساخت وبلاگ

The Universal Principles of Successful Trading - Essential Knowledge for All Traders in All Markets By B Penfold

اصول جهانی تجارت موفق به وضوح و به طور مبهم اصول تجارت را بیان می کند که افراد را از بازنده ها متمایز می کند.

اصول جهانی تجارت موفق - دانش اساسی برای همه معامله گران در همه بازارها خلاصه

اصول جهانی تجارت موفق - دانش اساسی برای همه معامله گران در همه بازارها توسط B Penfold

اصول جهانی تجارت موفق به وضوح و به طور مبهم اصول تجارت را بیان می کند که افراد را از بازنده ها متمایز می کند. گرچه تجارت می تواند بازارهای بی تفاوت ، در بازه های زمانی مختلف انجام شود ، و با استفاده از متفاوتی که بر اساس تکنیک های مختلف مبتنی بر تکنیک های مختلف است ، یک معمول وجود دارد که همه معامله گران برنده را به هم پیوند می دهد: جهانی های تجارت موفق. همه به طور مداوم سودآوری را بدون در نظر گرفتن بازارها ، بازه های زمانی ، و تکنیک ها به آنها پایبند هستند. در این کتاب زمینی از Trader Trader ، Brent Penfold ، Thereader: * یاد بگیرید که چگونه یک برنامه تجارت تهیه کنید * یاد بگیرید که چگونه یک روش مؤثر را شناسایی کنید و ایجاد کنید * کشف استراتژی های مدیریت پول موفق * درک روانشناسی معامله گر * و بسیاری از تجارت هیجان انگیز ترو رازهای استراتژیحمایت از اصول جهانی مصاحبه های نادر از گروه Adiverse از معامله گران موفق است. برخی از آنها اسلحه های جوان جدید از Trading هستند و برخی دیگر افسانه های بازار هستند که امروزه بیش از 50 سال پیش امروز به طور آتی تجارت می کنند. آنها نماینده گروه معامله گران Adiverse از انگلستان ، آمریکا ، سنگاپور ، هنگ کنگ ، ایتالیا و استرالیا هستند. همه آنها به طور کلی موافقت کردند که یک توصیه از یک قطعه قدرتمند و قدرتمند را به خواننده ارائه دهد تا به آنها در جهت اهداف تجاری کمک کند. هر قطعه از این قسمت بر یک عنصر اساسی UniversalPrinciples تأکید دارد. این کتاب به موقع و هیجان انگیز از برنت پنفولد در حال حاضر بسیاری از جوایز را به دست آورده است و به نظر می رسد که به یک کلاس مدرن تبدیل شده است.

حدود B Penfold

برنت پنفولد یک تاجر تمام وقت، نویسنده، مربی و مشاور دارای مجوز است. او کار خود را در سال 1983 به عنوان یک معامله گر نهادی با بانک آمریکا آغاز کرد و امروزه در تجارت فارکس و شاخص های جهانی تخصص دارد. برنت نویسنده کتاب پرفروش Trading the SPI (Wiley 2005) است و در کتاب الکترونیکی جان اتکینسون The Stock Market Wizards of Australia نشان داده شده است. برنت خبرنامه های روزانه را برای فعالان فارکس و Indextraders منتشر می کند و یک سخنران بین المللی محبوب و پرطرفدار است که ارائه کرده است. به بازرگانان در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه در سنگاپور، هنگ کنگ، مالزی، ویتنام، تایلند، هند، چین، استرالیا و نیوزیلند. برنت یک مشاور آتی دارای مجوز (AFSL 225946) و دارای مدرک کارشناسی ارشد بازرگانی (مالی) است.

فهرست مطالب

تصدیقپیشگفتارپیشگفتارمعرفی. فصل 1 یک بررسی واقعیت. چرا 90 درصد معامله گران از دست می دهند؟اشتباهات رایج سال اول. اشتباهات رایج سال دو. اشتباهات رایج سال سوم. نحوه پیوستن به حلقه 10 درصد برندگان. به طور خلاصهفصل 2 روند تجارت. روند تجارتفصل 3 اصل اول: آماده سازی. حداکثر سختیجهت گیری عاطفی. بازی از دست دادنبازارهای تصادفیبهترین بازنده برنده است. مدیریت ریسک. شریک تجاری. مرزهای مالی. به طور خلاصهفصل 4 اصل دو: روشنگری. جلوگیری از خطر ویرانی. آغوش گریل مقدس تجارت. توقع، انتظار. فرصت ها. پیگیری سادگیدر جایی که بیشتر ترس است. اعتبار سنجی. به طور خلاصهفصل 5 اصل سه: سبک تجارت. حالت تجارتچارچوب زمان. انتخاب سبک تجارت خود. معاملات روند بلند مدت. معاملات نوسان کوتاه مدت. معاملات روند بلند مدت در مقابل معاملات نوسان کوتاه مدت. به طور خلاصهفصل 6 اصل چهار: بازارها. ویژگی های خوب مدیریت ریسک عملیاتی. ویژگی های تجارت خوب. به طور خلاصهفصل 7 اصل پنج: سه ستون. مدیریت مالی. روش شناسیروانشناسیفصل 8 مدیریت پول. مدیریت پول Martingale. مدیریت پول ضد مارتینگال. مفاهیم کلیدی. تاریخ. استراتژی های مدیریت پول ضد مارتینگ. تجارت ترکس ترکس با استفاده از یک قرارداد واحد و بدون مدیریت پول. تجارت فارکس با استفاده از مدیریت پول در معرض خطر ثابت. ترکس ترکس با استفاده از مدیریت پول سرمایه ثابت. تجارت فارکس با استفاده از مدیریت پول نسبت ثابت. برای تعقیب 18،000،000 دلار سود و یا تعقیب 150000 دلار سرمایه گذاری ، این سؤال است. تجارت فارکس با استفاده از مدیریت پول متحد ثابت. ترکس ترکس با استفاده از مدیریت پول در معرض خطر ویلیامز. ترکس ترکس با استفاده از مدیریت پول درصدی ثابت. تجارت فارکس با استفاده از مدیریت پول با استحکام ثابت. کدام استراتژی مدیریت پول را انتخاب کنید؟تجارت سهام عدالت. به طور خلاصهفصل 9 روش شناسی. تجارت اختیاری یا مکانیکی. ایجاد یک روشمعاملات روندهمه شاخص ها بد نیستند. اما آیا بازارها تغییر نمی کنند؟روشهای چندگانهویژگی های اساسی روش های برنده. نمونه ای از یک روش برنده TradingStrategy Turtle TradiingStrategy. نمونه ای از یک ابزار روند عینی. فیبوناچی: واقعیت یا داستان. معامله گران دارونما. به طور خلاصهفصل 10 روانشناسی. نمای اجماعمدیریت امیدمدیریت حرص و آز. مدیریت ترسمدیریت دردحداکثر سختیبه طور خلاصهفصل 11 اصل ششم: تجارت. همه اش را بگذار کنار هم. تجارت: قرار دادن سفارش. به طور خلاصه

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:59