5 بهترین کتاب تحلیل فنی

ساخت وبلاگ

5 Best Technical Analysis Books

تجزیه و تحلیل فنی به یک گام مهم در بازار ، سهام و سهام در جهان تبدیل شده است. همه چیز برای یک سازمان حول استفاده از تجزیه و تحلیل فنی می چرخد. آیا خواندن رشد سهام یا برنامه ریزی حرکت بعدی ، آگاه بودن از تجزیه و تحلیل فنی مهم است. در این فرایند ، کتاب ها به طور معمول بهترین دوستان شما هستند. امروز ، هر فردی که مایل به حضور در حوزه فنی است ، با کتابهای تحلیل فنی آشنا می شود. با این حال ، باید بهترین کتابهای تحلیل فنی را بخوانید.

این کتابهای تحلیل فنی هر مرحله و فرآیند مربوط به تحلیل فنی را توضیح می دهند. همچنین ، این بهترین کتابهای تحلیل فنی توسط کارشناسان است. آنها از موضوع منحرف نمی شوند و فقط اطلاعات مربوط به عملی تجزیه و تحلیل فنی را به شما می دهند.

کتابهای مربوط به تجزیه و تحلیل فنی تصاویر تجسم را برای استفاده از تحلیل فنی به ارمغان می آورند. همچنین بر اصول و اصول مرتبط با تجزیه و تحلیل فنی تأکید دارد. وقتی بهترین کتابهای تحلیل فنی را می خوانیم ، فراوانی وجود دارد. این امر می شود که برای ورود به دنیای سهام و بازار ، ما را آماده کنیم. دانستن آنها به تفصیل ما را به ما ارتقا می بخشد تا نه تنها تجزیه و تحلیل فنی را درک کنیم بلکه آن را به طور مناسب به کار می بریم. بگذارید دستاوردهای خواندن بهترین کتابهای تحلیل فنی را با جزئیات درک کنیم.

فهرست مطالب

بردن

زمینه تجزیه و تحلیل فنی به طرز چشمگیری در حال پیشرفت است. در بخش ها و سازمان های مختلف نفوذ می کند. تجزیه و تحلیل فنی برای درک چگونگی پیشرفت در دنیای بازار بسیار ضروری است. اولین و مهمترین قدم برای تجزیه و تحلیل فنی ، خواندن کتاب است. کتاب ها بهترین دوستان ما هستند و هر آنچه را که برای تجزیه و تحلیل فنی نیاز دارید به شما می دهند. خواندن کتابهای تحلیل فنی برای گسترش افق در مورد موضوع ضروری است.

چرا کتابهای تحلیل فنی مهم هستند؟

Why Are Technical Analysis Books Important?

هر مفهوم پیشرفته شما را ملزم می کند که با مراحل مناسب وارد آن شوید. بهترین کتابهای تحلیل فنی که می خوانید شروع اولیه شما در دانستن تحلیل فنی است. با کتابهای تحلیل فنی ، می توانید همه چیز را یاد بگیرید. این کتابهای تحلیل فنی شامل مقدمه و کل کار مفهوم است. بهترین کتابهای تحلیل فنی اهمیت شناخت بازار را نیز برجسته می کند [1]. جدا از این ، این همچنین مخفف بسیاری از مزایا است که شما در مورد تجزیه و تحلیل فنی می آموزید.

برخی از کمک های کمک کننده بهترین کتابهای تحلیل فنی را می توان با جزئیات درک کرد. در زیر نکاتی وجود دارد که اهمیت کتابهای تحلیل فنی را روشن می کند.

Importance of Technical analysis books

مقدمه کامل

هنگامی که شروع به خواندن بهترین کتاب های تحلیل فنی کردید ، معرفی ایده آل در موضوع است. هر کتاب تجزیه و تحلیل فنی شامل مقدمه ای مختصر در مورد مفهوم و بستگان آن است. این ابزارهای تحلیل فنی یا روشها ، این کتاب ها آنها را به شما معرفی می کنند. مقدمه نقش مهمی در کمک به شما در ایجاد دانش خود در زمینه تجزیه و تحلیل فنی ، گام به گام دارد. علاوه بر این ، همچنین اطمینان حاصل می کند که قبل از توضیح اصطلاحات فنی ، این مفهوم در ابتدا برای شما آشنا شده است.

درک نحوه عملکرد تجزیه و تحلیل فنی

در حالی که اینترنت اطلاعات زیادی در مورد کار تجزیه و تحلیل فنی دارد ، اما همیشه صحیح نیست. ممکن است برخی از کاربردهای تجزیه و تحلیل فنی وجود داشته باشد که ناقص باقی می مانند یا غیر قابل توضیح است. با بهترین کتابهای تحلیل فنی ، می توانید یاد بگیرید که چگونه و از کجا می توانید از تجزیه و تحلیل فنی استفاده کنید. همچنین سمت عملی تجزیه و تحلیل فنی را به ارمغان می آورد. کتابهای تحلیل فنی همچنین انواع تحلیل فنی را توضیح می دهند. اهمیت کتابهای تحلیل فنی همچنین در استفاده مناسب از تجزیه و تحلیل فنی برای سودآوری نهفته است.

توضیح اجزای تحلیل فنی

مفهوم و کاربرد تجزیه و تحلیل فنی شامل مؤلفه های مختلف است. این ابزارها ، روشها و غیره فنی هستند. با خواندن کتابهای تحلیل فنی ، می توانید همه چیز را در مورد آنها بیاموزید. آنها اطلاعاتی در مورد ابزارهای فنی مانند نمودارها ، نمودارها و موارد دیگر به شما می دهند. این بهترین کتابهای تحلیل فنی همچنین اطمینان حاصل می کنند که می دانید از چه ابزاری استفاده کنید و در چه زمینه ای. به عنوان مثال ، اگر می خواهید بازار سهام را بدانید ، نمودارها و نمودارها ابزارهای فنی ایده آل هستند. همچنین ، کتابهای تحلیل فنی توضیحی در مورد روشهای مفهوم ارائه می دهند. به این ترتیب ، می توانید آنها را در پروژه یا سازمان مناسب اعمال کنید.

در تجزیه و تحلیل روندها کمک می کند

روندها یکی از عوامل اصلی در تجزیه و تحلیل فنی است. دانستن آنچه به خوبی انجام می شود و آنچه نیست ، برای تجزیه و تحلیل فنی بسیار ضروری است. بهترین کتابهای تحلیل فنی درک و تفسیر روندها را برای شما پوشش می دهد. آنها به شما در تجزیه و تحلیل آنچه می تواند به نفع سهام یا سازمان شما باشد ، کمک می کنند. با استفاده از کتابهای تحلیل فنی ، می توانید یاد بگیرید که چگونه روند با پیشرفت تغییر می کند. این کتاب ها همچنین بینش مفصلی در مورد چگونگی تولید روندهای خود در بازار به شما ارائه می دهند.

بینشی در حرفه ای فنی می دهد

اهمیت کتابهای تحلیل فنی همچنین به معنای جوجه کشی حرفه ای است. یکی از مهارتهای برجسته مورد نیاز در تحلیل فنی حرفه ای بودن است. این بدان معنی است که شما باید با هر اصطلاح و کاربرد تجزیه و تحلیل فنی آشنا باشید. با خواندن بهترین کتابهای تحلیل فنی ، می توانید همه آنها را یاد بگیرید. علاوه بر این ، این کتاب ها همچنین کاربردهای عملی تجزیه و تحلیل فنی با نمونه های مربوطه را نشان می دهد. با استفاده از کتابهای تحلیل فنی ، می توانید مهارتهای دیگری را که برای یک تحلیلگر فنی هستید ، تسلط دهید.

اینها نکاتی است که اهمیت کتابهای تحلیل فنی را برجسته می کند. بهترین کتابهای تجزیه و تحلیل فنی هر بخش عمده و جزئی از تجزیه و تحلیل فنی را پوشش می دهد. این کتابها به اولین و قابل اعتماد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمینه تحلیل فنی تبدیل می شوند. اکنون که اهمیت تحلیل فنی را می دانیم ، بهترین کتابهای تحلیل فنی را به ما اطلاع دهید.

بردن

خواندن بهترین کتابهای تحلیل فنی از اهمیت زیادی برخوردار است. اینها هستند:

 • مقدمه کامل
 • درک نحوه عملکرد تجزیه و تحلیل فنی
 • توضیح اجزای تحلیل فنی
 • در تجزیه و تحلیل روندها کمک می کند
 • بینشی در حرفه ای فنی می دهد

5 بهترین کتاب تحلیل فنی برای خواندن

برای هر مبتدی در تحلیل فنی ، خواندن یک بخش بسیار مهم است. شاید ، به همین دلیل است که ما بهترین کتابهای تحلیل فنی را داریم که توسط کارشناسان شناخته شده نوشته شده است. در اینجا 5 کتاب بهترین تحلیل فنی وجود دارد که هر تحلیلگر فنی مشتاق باید بخواند.

best technical analysis books

شروع به تجزیه و تحلیل فنی- جک شوجر

این کتاب که توسط جک شوجر نوشته شده است ، شروع کننده نهایی شما در تجزیه و تحلیل فنی است. این نمودارها یا مفاهیم فنی فرعی ، شروع به کار در تحلیل فنی همه چیز را دارد. این شامل مفاهیم و توضیحات مناسب برای مطالعه نمودارها و نمودارها است. همچنین نشان دهنده تصمیم گیری در مورد آنتروپی و نقاط خروج برای تجزیه و تحلیل فنی است. علاوه بر این ، همچنین نحوه توسعه سیستم های تجاری را روشن می کند. این یک گام بسیار مهم برای توسعه یک سیستم تجاری ساختاری است. این کتاب همچنین حاوی اطلاعاتی در مورد شاخص های تحلیل فنی است. این شاخص ها در اجرای موفقیت آمیز تجزیه و تحلیل فنی ضروری هستند.

چگونه می توان در سهام درآمد کسب کرد- ویلیام اونیل

یکی از کاربردهای تجزیه و تحلیل فنی در زمینه سهام و سهام است. این کتاب که توسط ویلیام اونیل نوشته شده است ، به کاربرد موفقیت آمیز تجزیه و تحلیل فنی برای سهام می پردازد. نحوه کسب درآمد در سهام یکی از بهترین انتشارات برای تجزیه و تحلیل فنی در نظر گرفته می شود. این کتاب حرکات قیمت سهام را روشن می کند و رشته گسترده ای از استراتژی های فنی را ارائه می دهد. این استراتژی های تحلیل فنی مسیرهای احتمالی را که می توانید برای سازمان یا بخش خود انتخاب کنید ، تغییر می دهد. این کتاب همچنین بر عملکرد تحلیل فنی تأکید دارد و اینکه چرا باید یک گام مهم برای هر سازمان باشد.

دائر ycl المعارف الگوهای نمودار- توماس بلکوفسکی

نمودارها ابزارهای اساسی در تجزیه و تحلیل فنی هستند. این سازمان می تواند در توسعه نمودارهای خود یا مطالعه سایر رقبا شرکت کند. در این کتاب که توسط توماس بلکوفسکی نوشته شده است ، مجموعه ای از الگوهای نمودار برای تجزیه و تحلیل فنی وجود دارد. جدا از این ، این کتاب همچنین به خاطر کتیبه دقیق خود در مورد تجزیه و تحلیل آماری متمایز است. از آنجا که Bulkowski یک متخصص نمودار و تحلیلگر فنی است ، وی اطمینان می دهد که همه چیز در آن گنجانده شده است. این کتاب همچنین در مورد به روزرسانی استرس دارد. از این رو ، یک بخش کامل در کتاب وجود دارد که به تکنیک های جدید در نمودار اختصاص داده شده است.

تجزیه و تحلیل فنی توضیح داده شده- مارتین pring

این کتاب که به عنوان "کتاب مقدس" تجزیه و تحلیل فنی در نظر گرفته شده است ، شامل تمام اطلاعات مربوط به مفاهیم است. این هر نوع اطلاعاتی را که برای تجزیه و تحلیل فنی نیاز دارید ، ارائه می دهد. علاوه بر این ، این کتاب همچنین در مورد روانشناسی تجارت که برای درک تحلیل فنی لازم است ، توضیح می دهد. همچنین به درک این روند کمک می کند و چگونه می توان مشتری را در تجارت تغییر داد. این کتاب همچنین جزئیات کاملی را در مورد "Hows" و "The Whys" تجزیه و تحلیل فنی ارائه می دهد. این شامل انواع مفاهیم ، این کتاب یک زبان بسیار آسان برای درک دارد. مفاهیم در کتاب بسیار نزدیک هستند و با نمونه های زندگی واقعی قابل درک هستند.

تجزیه و تحلیل فنی بازار مالی- جان مورفی

این کتاب که توسط جان مورفی نوشته شده است یکی از بهترین کتابهای تحلیل فنی است. این کتاب بهترین و ساده ترین رویکرد برای تحلیل فنی را دارد. در کنار توضیحات تحلیل فنی ، این کتاب همچنین بینش های مرتبط دارد. این با درک عملی از تحلیل فنی آغاز می شود. نویسنده ، جان مورفی همچنین به راحتی زیر موضوعات پیچیده را توضیح داده است. به طوری که مبتدیان در تحلیل فنی می توانند مفهوم را به راحتی و دقیق درک کنند. یکی دیگر از ویژگی های مفید این کتاب ، شیرجه عمیق آن به دانش فنی است. این کتاب توضیح می دهد و به توضیح بیشتر در مورد جنبه های فنی توضیح می دهد ، بنابراین به طور غیرمستقیم اجزای موضوع را توضیح می دهد.

این 5 کتاب بهترین تجزیه و تحلیل فنی است که جنبه های تحلیل فنی را به بهترین وجه برجسته می کند. این کتاب ها هم برای مبتدیان و هم برای کارگروه در تحلیل فنی توصیه می شود. این کتابهای تحلیل فنی کل اطلاعات مربوط به موضوع را ردیابی می کنند و تمام قسمت ها را پوشش می دهند. اگر فکر می کنید در زمینه تجزیه و تحلیل فنی شروع به کار کنید ، این 5 کتاب باید خوانده شود.

بردن

5 کتاب بهترین تجزیه و تحلیل فنی برای خواندن عبارتند از:

 • شروع به تجزیه و تحلیل فنی- جک شوجر
 • چگونه می توان در سهام درآمد کسب کرد- ویلیام اونیل
 • دائر ycl المعارف الگوهای نمودار- توماس بلکوفسکی
 • تجزیه و تحلیل فنی توضیح داده شده- مارتین pring
 • تجزیه و تحلیل فنی بازار مالی- جان مورفی

یادداشت

زمینه تجزیه و تحلیل فنی به طرز چشمگیری در حال پیشرفت است. در بخش ها و سازمان های مختلف نفوذ می کند. تجزیه و تحلیل فنی برای درک چگونگی پیشرفت در دنیای بازار بسیار ضروری است. اولین و مهمترین قدم برای تجزیه و تحلیل فنی ، خواندن کتاب است. کتاب ها بهترین دوستان ما هستند و هر آنچه را که برای تجزیه و تحلیل فنی نیاز دارید به شما می دهند. خواندن کتابهای تحلیل فنی برای گسترش افق در مورد موضوع ضروری است. بهترین کتابهای تحلیل فنی به شما بینش عمیقی در مورد هر مفهوم جزئی و عمده موضوع می دهد. این کتاب ها راه را برای درک کاربرد عملی تجزیه و تحلیل فنی هموار می کند.

اهمیت کتابهای تجزیه و تحلیل فنی به روش های مختلف به وجود می آید. این شامل مقدمه ای برای هر موضوعی است که مربوط به تحلیل فنی است. بهترین کتابهای تجزیه و تحلیل فنی همچنین کاربردهای ابزارهای فناوری را روشن می کنند. اطلاعاتی در مورد نمودارها ، نمودارها و سایر مؤلفه های تحلیل فنی ارائه می دهد. کتابهای فنی همچنین در درک آنچه یک روند است کمک می کند. روندها بخش مهمی از هر نوع تجزیه و تحلیل فنی هستند. این کتاب ها همچنین به ارائه بهترین مهارت های نرم و حرفه ای مورد نیاز برای حضور در زمینه تحلیل فنی کمک می کنند.

بهترین کتابهای تحلیل فنی باید توسط هر شخصی که می خواهد تحلیل فنی را دنبال کند ، آماده باشد. 5 کتاب بهترین تحلیل فنی که همه باید بخوانند عبارتند از:

 • شروع به تجزیه و تحلیل فنی- جک شوجر
 • چگونه می توان در سهام درآمد کسب کرد- ویلیام اونیل
 • دائر ycl المعارف الگوهای نمودار- توماس بلکوفسکی
 • تجزیه و تحلیل فنی توضیح داده شده- مارتین pring
 • تجزیه و تحلیل فنی بازار مالی- جان مورفی

خواندن این کتاب ها علاقه بسیار خوبی به تحلیل فنی به شما می دهد. با داشتن نمونه ها و بینش های واقعی ، این 5 کتاب بهترین تحلیل فنی واقعاً بهترین دوستان در تحلیل فنی هستند.

متداول های متداول

 1. برای تجزیه و تحلیل فنی چه کتابهایی را باید بخوانم؟

بهترین کتابهای تجزیه و تحلیل فنی برای خواندن عبارتند از:

 • شروع به تجزیه و تحلیل فنی- جک شوجر
 • چگونه می توان در سهام درآمد کسب کرد- ویلیام اونیلز
 • دائر ycl المعارف الگوهای نمودار- توماس بلکوفسکی
 • تجزیه و تحلیل فنی توضیح داده شده- مارتین pring
 • تجزیه و تحلیل فنی بازار مالی- جان مورفی
 1. اهمیت تحلیل فنی چیست؟

تجزیه و تحلیل فنی در زمینه بازار سهام بسیار ضروری است. این امر در درک آنچه در روند است ضروری است و بهترین نقطه ورود بالقوه را برای سرمایه گذاری پیدا می کند. علاوه بر این ، در یافتن بهترین حرکت برای سودآوری در بازار نیز مهم است.

 1. آیا تجزیه و تحلیل فنی سود است؟

آره. تجزیه و تحلیل فنی از نظر بازار سهام بسیار ضروری است. آنها برای یافتن بهترین نقاط ورود به سرمایه گذاری و سود قابل اعتماد هستند. تجزیه و تحلیل فنی راهی را برای انجام بهترین حرکت برای هر سازمان فراهم می کند.

منابع

[1] مجله بین المللی پول و مالی دوره 11 ، شماره 3 ، ژوئن 1992 ، صفحات 304-314

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 17 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:39