8 الگوی ایمیل آزمایشی رایگان برای کپی/چسباندن برای تبدیل های بالاتر

ساخت وبلاگ

من به صورت آزمایشی رایگان از نرم افزارها مانند پرداخت هزینه آن ثبت نام می کنم. اگر به نظر می رسد ابزاری به نظر می رسد زندگی من را حتی 1 ٪ افزایش می دهد ، من مایل به ثبت نام در یک محاکمه هستم.

اعتیاد من نه تنها من را به برخی از ابزارهای مورد علاقه من سوق داده است ، بلکه به من این امکان را نیز می دهد که صندوق ورودی خود را با تن ایمیل آزمایشی رایگان پر کنم.

من از طریق جریان ایمیل آزمایشی ده ها محصول SaaS بوده ام و برخی از بهترین و بدترین ایمیل های زندگی من را دیده ام.

بنابراین من تصمیم گرفتم که کلاه نوشتن کپی تبدیل خود را قرار دهم و ساعت ها را صرف تجزیه و تحلیل این ایمیل ها کردم تا نقاط قوت و ضعف آنها را مشخص کنم. من به آنچه که آنها مشترک بودند ، تاکتیک هایی که از آنها استفاده می کردند و چه چیزی را از بد جدا می کند ، نگاه کردم.

من آن را با تجربه بازاریابی ایمیل خودم ترکیب کردم و آن را در این مقاله متراکم کردم.

من قصد دارم نحوه نوشتن ایمیل های آزمایشی مؤثر را که به شما در تبدیل کاربران آزمایشی به مشتریان پرداخت شده کمک می کند ، استفاده کنم ، با استفاده از نمونه های واقعی و الگوهای سفارشی که می توانید استفاده کنید.

چرا باید ایمیل های آزمایشی رایگان ارسال کنید؟

آزمایش رایگان محصول شما اغلب اولین باری است که یک مشتری بالقوه آنچه را که باید ارائه دهید تجربه می کند. و تجربه ای که آنها با کسب و کار و محصول شما دارند می تواند رابطه ای را که می خواهید ایجاد کنید ایجاد کرده یا از بین ببرد.

ایمیل های آزمایشی رایگان برای پشتیبانی و آموزش مشتریان بالقوه کار می کنند زیرا آنها در مورد محصول شما اطلاعات بیشتری کسب می کنند. در نتیجه ، آنها رابطه بین شما و کاربر آزمایشی را پرورش می دهند. هنگامی که به روش صحیح انجام شد ، این ایمیل ها می توانند به تبدیل سرب به مشتری پرداخت کننده کمک کنند.

این بهترین روشها را برای ایمیل های آزمایشی رایگان دنبال کنید

این بهترین روشها را برای ایمیل های آزمایشی رایگان دنبال کنید که من نمونه ای از نمونه ها و الگوهای خود را برای نوشتن ایمیل های آزمایشی رایگان به شما داده ام.

فقط می توانید الگوها را کپی و چسباند و آن را در حال حرکت نگه دارید. اما به خاطر داشته باشید ، الگوهای فقط همین هستند. آنها به معنای سفارشی سازی متناسب با تجارت و استفاده شما هستند.

برای کمک به شما در استفاده بیشتر از همه این الگوها ، در اینجا بهترین روشها باید هنگام ایجاد و ارسال ایمیل های آزمایشی رایگان به خاطر داشته باشید.

1. ایمیل های آزمایشی رایگان را شخصی سازی کنید

لطفا این نکته را رد نکنید. هیچ چیز نمی گوید "این ایمیل کاملاً خودکار است" مانند ایمیل هایی که با "کاربر عزیز" شروع می شوند.

ایمیل های شما باید با کاربران رابطه برقرار کرده و اعتماد برقرار کنند. به چند نفر اعتماد دارید که حتی نام شما را نمی دانند؟

با این حال ، فراتر از اصول مانند یک نام ، می توانید با جزئیات مانند طرحی که کاربر برای آن امضا کرده است یا حتی چه بخشی از کاربران را امضا کرده است ، عمیق تر و شخصی سازی ایمیل های آزمایشی رایگان را شخصی کنید.

در ابزار پیام رسانی ما ، می توانید ایمیل های آزمایشی رایگان را به بخش های خاصی از مشتریان بر اساس هر چیزی از تاریخ ثبت نام تا منبع آزمایش و تن فیلترهای دیگر ارسال کنید.

Messaging audience filter

از ایمیل های روباتیک پرش کنید و پیام های خود را به شخصی که برای آن ارسال می کنید متناسب کنید. مثلا:

خوش آمدید به ! در طول محاکمه روز شما ، ما در اینجا خواهیم بود تا به شما کمک کنیم تا از آن استفاده کنید. و اگر سوالی دارید ، به سادگی به این ایمیل پاسخ دهید. ما برای کمک اینجا هستیم!

2. فروش مزایا ، نه ویژگی

من می دانم که شما این بارها بی شماری را شنیده اید ، اما بسیار مهم است. هنگامی که برای متقاعد کردن مردم برای پرداخت پول برای محصول خود ، ایمیل ارسال می کنید ، باید به آنها فایده ای را که از آن می گیرند بگویید.

از آنجا که آنها در حال آزمایش محصول شما هستند ، احتمالاً آنها می دانند که این ویژگی ها چیست. کار شما این است که به آنها نشان دهید که این ویژگی ها برای حل نقاط درد خود چه می توانند انجام دهند (a. k. a مزایای آن).

من به عنوان نمونه از Baremetrics استفاده خواهم کرد. کدام یک از این پیام ها برای شما تأثیرگذارتر به نظر می رسد؟

محاکمه رایگان شما در حال انقضا است. حساب خود را ارتقا دهید تا دسترسی به همه این ویژگی های شگفت انگیز را از دست ندهید:

محاکمه رایگان شما در حال انقضا است. حساب خود را ارتقا دهید تا تمام مزایایی را که از آن لذت می برید از دست ندهید ، از جمله:

  • داشبوردهای سفارشی برای به دست آوردن بینش در مورد سلامت تجارت خود (بدون صفحه گسترده)
  • امکان گروه بندی و مقایسه مشتریان و پیگیری کدام بخش ها بهترین یا بدترین
  • داده ها را از ابزارهای بازاریابی ، CRM و سایر منابع خارجی خود ادغام کنید تا بتوانید برای دریافت اطلاعات مشتری ، بین 10 برگه را متوقف کنید
  • پیش بینی جریان نقدی ، رشد مشتری و سایر اطلاعات مهم که به شما در تصمیم گیری در مورد استخدام کمک می کند ، باند خود را تعیین کرده و آینده کسب و کار خود را پیش بینی می کنید

مورد اول فقط لیستی از ویژگی ها است ، در حالی که دومین لمس به مزایای ملموس که کاربران می توانند از این ویژگی ها بدست آورند.

اگر می خواهید کاربران ارزش محصول خود را درک کنند ، با مزایا و نه ویژگی ها منجر می شوند.

3. کاربران را به داخل محصول فشار دهید

من برای آزمایشات محصولات SaaS ثبت نام کرده ام ، و در کل دوره آزمایشی تمام ایمیل هایی که دریافت می کنم این است که من را برای ارتقاء به یک حساب پولی دریافت کنم.

هیچ ایمیلی برای آموزش من در مورد نحوه عملکرد محصول وجود ندارد. هیچ نکاتی برای استفاده بیشتر از محصول نیست. اصلاً محتوای آموزشی نیست. فقط "اکنون حساب خود را ارتقا دهید".

همانطور که اشاره کردم ، آزمایش فرصتی برای کاربران جدید است تا محصول شما را امتحان کنند. بنابراین آیا استفاده از برخی از ایمیل های آزمایشی رایگان خود برای تشویق آنها به ورود به سیستم و در واقع از محصول خود منطقی نیست؟

اگر یک محصول عالی را ایجاد کرده اید و در واقع به نفع کاربر است ، دیگر نیازی به التماس یا "زور" افراد در محاکمه برای پرداخت هزینه آن نیست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ارزش محصول شما را به آنها نشان دهید.

به همین دلیل بخش عمده ای از ایمیل های آزمایشی رایگان شما باید در مورد جذب افراد در محاکمه برای تبدیل شدن به کاربران فعال باشد.

تا زمانی که ایمیل "زمین" شما تقریباً تمام شود ، تماس اصلی برای اقدام در ایمیل های شما باید به کاربران نشان دهد تا از ورود به سیستم استفاده کنند و از محصول خود استفاده کنند.

به عنوان مثال ، این می تواند به سادگی ارسال ایمیل با دستورالعمل نحوه انجام یک کار ارزشمند در داخل محصول شما باشد (بیشتر در این مورد). این باعث می شود کاربر جدید به عقب برگردد.

4. مفید باشید

به ایمیل های آزمایشی رایگان خود نگاهی بیندازید. از خود بپرسید ، آیا این ایمیل ها برای کاربر یا برای خودم مفید هستند؟

حقیقت این است که بسیاری از بازاریابی و ایمیل های فروش خودشان هستند. و این شامل ایمیل های آزمایشی رایگان است.

از این گذشته ، شما در نهایت سعی می کنید افراد را به صورت مستثنی بدست آورید تا به شما پول بدهند. اما اگر به جای اینکه همه چیز را در مورد شما بسازید ، روی نیازهای کاربر آزمایشی متمرکز شده اید؟

به همین دلیل سه ایمیل اول به من نشان دادم که از کاربر نمی خواهید حساب خود را ارتقا دهید. آنها به شدت متمرکز بر کمک به کاربر آزمایشی هستند که چگونه می توانند مشکل خود را با استفاده از محصول خود حل کنند.

به عنوان مثال ، می توانید یک ایمیل مقدمه برای کمک به کاربر در درک آنچه در آینده است ، ارسال کنید. همچنین می توانید یک ایمیل آموزشی برای کمک به کاربر به استفاده از ابزارهای موجود در محصول خود بفرستید.

هنگامی که به ایمیل های آزمایشی رایگان خود از طریق لنز پشتیبانی از مشتریان بالقوه خود نگاه می کنید ، این رویکرد شما را تغییر می دهد.

8 نوع ایمیل آزمایشی رایگان + قالب

هدف از ایمیل های آزمایشی رایگان تبدیل کاربران آزمایشی رایگان به مشتریان پرداخت شده است. انجام این کار در یک ایمیل دشوار است.

بنابراین به جای اینکه فقط یک دسته از الگوهای تصادفی به شما بدهیم ، می خواهیم یک سری ایمیل آزمایشی رایگان ایجاد کنیم که شامل هشت نوع ایمیل است.

بسته به طول آزمایش و استراتژی بازاریابی خود ، ممکن است از هشت مورد استفاده نکنید. اما این یک نقطه شروع برای ایجاد جریان ایمیل آزمایشی رایگان شما خواهد بود.

در اینجا مروری بر هر هشت ایمیل آزمایشی رایگان ، به علاوه نمونه ها و الگوهای برای هر نوع ارائه شده است.

1. مقدمه ایمیل آزمایشی رایگان

هنگامی که کاربران برای اولین بار در یک آزمایش رایگان ثبت نام می کنند ، باید برای استقبال از آنها در هواپیما ، ایمیلی برای آنها ارسال کنید.

این ایمیل باید یک مقدمه مختصر باشد و آنها را برای آنچه در آینده است آماده کنید. این اولین تماس 1: 1 شما با کاربر جدید شما است ، بنابراین نیاز به شخصیتی و استقبال دارد!

من یک راهنمای کامل در مورد چگونگی نوشتن ایمیل های خوش آمدید نوشتم ، که اگر می خواهید نمونه های بیشتری از شرکت های SaaS را به خوبی انجام دهید ، می توانید به آن شیرجه بزنید.

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:52