چگونه اقدامات رای گیری تحت حمایت GOP می تواند برای ده ها میلیون رای دهنده موانع ایجاد کند

ساخت وبلاگ

حداقل 250 قانون جدید در 43 ایالت پیشنهاد شده است تا نامه ، زود هنگام رای گیری و روز انتخابات را محدود کند.

Voters wait to cast their ballots Nov. 2 at a polling place in Sterling Heights, Mich.

رأی دهندگان صبر می کنند تا رأی های خود را در 2 نوامبر در یک مکان رای گیری در استرلینگ هایتز ، میشیگان (سالوان ژرژ/واشنگتن پست) بازی کنند.

فشار ملی GOP برای تصویب صدها محدودیت جدید در انتخابات می تواند هر روش موجود برای رأی دادن به ده ها میلیون آمریکایی را تحت فشار قرار دهد ، که به طور بالقوه بیشترین انقباض دسترسی به رأی در ایالات متحده از زمان پایان بازسازی است ، هنگامی که کشورهای جنوبی محدود به این امر می شوند. یک تحلیل واشنگتن پست نشان می دهد که حق رأی مردان سیاه پوست سابق به بردگی رسیده است.

در 43 ایالت در سراسر کشور ، قانونگذاران جمهوریخواه حداقل 250 قانون را پیشنهاد کرده اند که نامه های مربوط به روز و روز انتخابات را با محدودیت هایی مانند الزامات سختگیرانه تر ، ساعت های محدود یا واجد شرایط بودن باریک تر برای رأی دادن به غایب محدود می کند. از 19 فوریه توسط مرکز عدالت برنان غیر حزبی. از آن زمان حتی پیشنهادات بیشتری ارائه شده است.

طرفداران می گویند که این مقررات برای جلب اعتماد عمومی به یکپارچگی انتخابات پس از مسابقه ریاست جمهوری سال 2020 ، هنگامی که ادعاهای غیرقابل اثبات دونالد ترامپ در مورد کلاهبرداری در انتخابات ، میلیون ها نفر از هواداران خود را متقاعد کرد که نتایج علیه وی تقلب شده است.

اما در بیشتر موارد ، جمهوریخواهان در حال ارائه راه حل هایی در کشورهایی هستند که انتخابات به طور هموار برگزار می شود ، از جمله در بسیاری از آنها با نتیجه ای که ترامپ و متحدانش به رقابت نمی پردازند یا ادعا نمی کنند که از کلاهبرداری لکه دار می شوند. منتقدین می گویند ، این اقدامات به طور نامتناسب بر کسانی که در شهرها و رأی دهندگان سیاه پوست قرار دارند ، تأثیر می گذارد ، که به طرز عجیبی رأی می دهند - که لخت می شوند ، می گویند ، منتقدین قصد واقعی GOP را دارند: به دست آوردن مزیت انتخاباتی.

عجله برای سرکوب روشهای رای گیری پس از آن صورت می گیرد که بسیاری از ایالت ها به طور موقت نامه و رای گیری زود هنگام در سال 2020 را به دلیل بیماری همه گیر Coronavirus گسترش دادند و منجر به بزرگترین مشارکت رای دهندگان در بیش از یک قرن شد. براساس تحلیل پست ، این تغییرات هر دو که معلوم شد و چگونه رای دادند ، با 116 میلیون نفر حیرت انگیز - 73 درصد از رأی دهندگان - تغییر شکل داد.

در بسیاری از ایالت ها ، دموکرات ها در تلاشند تا این گسترش ها را دائمی کنند - و دسترسی به رای گیری را به روش های دیگر گسترش دهند. دموکرات های کنگره همچنین در حال ارائه یک پیشنهاد گسترده برای تحمیل معیارهای ملی هستند که می تواند بسیاری از آنچه قانونگذاران ایالتی جمهوری خواه سعی در محدود کردن دارند ، از جمله اقداماتی که صلاحیت جهانی برای رأی دادن از طریق پست را فراهم می کند ، حداقل 15 روز از رای گیری زودرس ، ثبت نام اجباری رای دهندگان آنلاین ،و ترمیم حق رأی برای جنایات آزاد شده. این اقدام به مجلس تصویب شده است اما در مجلس سنا به طور مساوی با مخالفت شیب دار روبرو است.

در همین حال ، قانونگذاران ایالتی جمهوریخواه ، ادعاهای دروغین ترامپ مبنی بر سرقت انتخابات از وی را تکرار می کنند ، در جهت دیگر سخت می شوند.

نتیجه تلاش های دوئل بسته به کنترل حزبی خانه های دولتی متفاوت خواهد بود. همین حزب هم اتاق های قانونگذاری و هم فرمانداری را در 38 ایالت کنترل می کند - 23 نفر از آنها جمهوریخواه و 15 نفر از آنها دموکراتیک هستند. بسیاری از محدود کننده ترین پیشنهادات در کشورهایی که GOP دارای قدرت کامل از جمله آریزونا ، جورجیا ، کارولینای جنوبی ، میسوری و فلوریدا است ، ظاهر شده است.

برخی از لوایح موجود در کشورهای تحت کنترل دموکراتیک مانند واشنگتن ، یکی از اولین کشورهایی که رای گیری همه نامه ها را اجرا می کند ، شانس کمی برای تصویب دارد. اما دیگران در حال بخار شدن هستند: به عنوان مثال ، در جورجیا ، خانه یک لایحه گسترده را تصویب کرده است که می تواند ساعت های اولیه را در آخر هفته ها محدود کند و استفاده از جعبه های قطره ای را برای آراء پستی محدود کند ، از جمله سایر مقررات. در همین حال ، سنای ایالتی اقدامی را تصویب کرد که باعث می شود هیچ رای غایب به طور کلی از بین برود-محدودیت صلاحیت در سنین 65 سال و بالاتر ، افراد دارای معلولیت یا کسانی که در روز انتخابات از خانه دور خواهند شد.

محدودیت های رای گیری زودرس یا غایب رایج ترین اقدامات در بین محدودیت های پیشنهادی امسال است که چنین قبض هایی در جدول در 33 ایالت قرار دارد. نزدیک به 85 میلیون رأی دهنده از یکی از این روشها برای رای گیری در سال گذشته در آن ایالت ها استفاده کردند - بیش از نیمی از همه آمریکایی ها که در انتخابات 3 نوامبر رای دادند.

و پیشنهادات جدید می تواند بیشتر از رأی گیری در اوایل و نامه ارسال شود. مانند فشردن یک بالون ، این اقدامات می تواند به طور چشمگیری رای گیری را به روز انتخابات تغییر دهد. این باعث شده است که در بین طرفداران حق رأی ، هشدار داده شود که انتخابات میان دوره ای 2022 و مسابقه ریاست جمهوری 2024 می تواند با انتظار طولانی مدت برای رأی گیری - به ویژه در شهرهای بزرگ ، که در آن خطوط در حال حاضر یک مانع مشترک برای میلیون ها آمریکایی است ، از بین برود.

مارک الیاس ، وکیل انتخابات دموکرات ، گفت: "خطوط طولانی داستان سال 2022 خواهد بود مگر اینکه کاری انجام شود."وی گفت: "ما باید در این چرخه انتخابات بعدی اوایل تشخیص دهیم که این اکنون ویژگی تعیین کننده حزب جمهوری خواه ، در کشورهای رقابتی و کشورهای غیرقابل رقابت است. در کشورهای قرمز و کشورهای آبی. آنها به مسائل اقتصادی یا حتی مسائل اجتماعی نمی پردازند. آنها در حال کاهش رأی هستند. "

جمهوریخواهان انكار می كنند كه این لوایح با هدف سرکوب مشارکت مشروط هستند و می گویند كه آنها برای بهبود اعتماد به نفس عمومی در تمامیت انتخابات ، حتی در جاهایی كه انتخابات به راحتی انجام می شود ، مانند فلوریدا ، ضروری است.

دنیس باکسلی ، سناتور ایالتی فلوریدا ، در جلسه کمیته ای روز چهارشنبه در Tallahassee ، گفت: "هیچ مشکلی در تأمین یک سیستم عالی وجود ندارد."رأی دهندگان را وادار می کند تا از هر چرخه انتخابات استفاده مجدد کنند.

جمهوریخواهان دیگر خاطرنشان كردند كه برخی از پیشنهادات آنها به سرعت بخشیدن به روند عمل می كند. به عنوان مثال ، لایحه فلوریدا به مقامات انتخابات اجازه می دهد تا در چرخه انتخابات ، جدول بندی پستی را در اوایل چرخه انتخابات آغاز کنند-یک ارائه دهنده از سرپرستان انتخابات دولت پشتیبانی می کند زیرا این نتیجه سریعتر را تضمین می کند و در مورد نتیجه شک کمتری می کند.

در بیانیه ای ، مندی مریت ، سخنگوی کمیته ملی جمهوریخواه ، گفت که حزب ملی "همچنان لیزر متمرکز بر حمایت از یکپارچگی انتخابات است ، و این شامل مشارکت تهاجمی در سطح ایالتی در قوانین رأی گیری و دادخواست در صورت لزوم است."

وی افزود: "دموکرات ها هرگونه تظاهرات را که هنوز به مسائل مربوط به انتخابات مانند نگهداری رول رای دهندگان و محدود کردن برداشت رأی گیری که قبلاً به عنوان معقول و روال مورد استقبال قرار گرفته بودند ، کنار گذاشته اند.""واقعیت این است که ما می خواهیم همه رأی دهندگان واجد شرایط بتوانند به راحتی رأی دهند و رأی دهند - اما رأی دهندگان نیز باید اطمینان داشته باشند که سیستم های انتخابات ما برای جلوگیری از کلاهبرداری و اطمینان از صحت ، از آنها محافظت می کنند."

با این وجود ، دانشمندان و مورخان متعدد گفتند که محدودیت های پیشنهادی از اواخر قرن نوزدهم به چشمگیرترین محدودیت دسترسی به رأی می رسد ، هنگامی که کشورهای جنوبی به طور موثری ممنوعیت پانزدهم اصلاحیه را برای انکار رأی بر اساس نژاد با تصویب مالیات های نظرسنجی ، تست های سوادآموزی معکوس کردند. و سایر محدودیت هایی که تقریباً همه مردان سیاه پوست را از بین می برد.

چندین دهه دیگر طول کشید تا کنگره چنین قوانینی را ممنوع کند و حق رای را به طور گسترده با تصویب قانون حق رأی سال 1965 و سایر قوانین ضد تبعیض منع کند. طرفداران حق رأی می گویند که بهمن محدودیت های پیشنهادی که از طریق قانونگذاری های ایالتی امسال جریان دارد ، می تواند بخش اعظم این پیشرفت را خنثی کند.

ادوارد بی فولی ، استاد حقوق در دانشگاه ایالتی اوهایو ، با استفاده از یک اصطلاح مشترک برای دوره حقوق مدنی ، گفت: "این خطر وجود دارد که ما شاهد بازگرداندن" بازسازی دوم "هستیم.""این دقیقاً مشابه پایان اولین بازسازی نیست ، و باید امیدوار باشید که چنین نباشد. اما موازی های کافی وجود دارد که عصبی باشد. "

Hunter Tomlinson delivers his ballot at a drop box in Weber County, Utah, on Oct. 23. (Kim Raff for The Washington Post)

شکارچی تاملینسون در 23 اکتبر رای خود را در یک صندوق عقب در وبر کانتی ، یوتا تحویل می دهد (کیم راف برای واشنگتن پست)

هدف قرار دادن رای گیری نامه

از حدود 250 محدودیت رای گیری در 43 ایالت - هفت برابر تعداد معرفی شده در مقننه ایالتی تا سال گذشته - حدود نیمی به دنبال محدود کردن رأی گیری نامه است. پیشنهادات هر مرحله از فرآیند را هدف قرار می دهد ، از جمله محدود کردن اینکه چه کسی مجاز به رای گیری از طریق پست است ، گزینه ارسال به صورت خودکار هر چرخه انتخابات و اضافه کردن شناسه ، دفتر اسناد رسمی یا شاهد را از بین می برد.

دموکرات های بسیار بیشتری نسبت به جمهوریخواهان سال گذشته از طریق نامه رای داده اند ، تا حدودی به این دلیل که ترامپ به هواداران خود هشدار داد که از رای گیری های پستی خودداری کنند ، به طور دروغ ادعا می کنند که این روند امن نیست ، و تا حدودی به این دلیل که دموکرات ها از خود خواستند که از این گزینه استفاده کنند تا از این گزینه جلوگیری کنند. خطوط طولانی در روز انتخابات. در نتیجه ، انتظار می رود بسیاری از محدودیت های پیشنهادی در رأی گیری پستی ، رای دادن به دموکرات ها نسبت به جمهوریخواهان را سخت تر کند.

آریزونا ، جورجیا و پنسیلوانیا از این نه ایالت هستند که با توجه به محدود کردن رأی گیری نامه - یا محدود کردن بیشتر آن - برای گروه های باریک مردم ، مانند سالمندان یا افراد دارای معلولیت ، در نظر دارند.

ترامپ در پاییز گذشته نتایج را در هر سه ایالت به چالش کشید و به دروغ ادعا کرد که امنیت آرام و قوانین جدید به طور غیرقانونی توسط قضات اعمال شده است که باعث شکست وی در آنجا شد. کارشناسان می گویند با توجه به حاشیه های انتخاباتی تقریباً 10،000 ، 12000 و 82،000 ، این ایالت ها در صورت وجود برخی از محدودیت های پیشنهادی سال گذشته به راحتی می توانستند برای ترامپ تغییر کنند.

یک پیشنهاد خارق العاده در آریزونا نیاز به رأی گیری پستی تا روز پنجشنبه قبل از روز انتخابات دارد ، حتی اگر قبل از نزدیک شدن به مطب های انتخاباتی برسند.

هیچ مدرکی برای حمایت از ادعاهای جمهوری خواهان در مورد کلاهبرداری گسترده در ایالت ، جایی که رئیس جمهور بایدن با کمتر از 11000 رای ترامپ را شکست داد ، و جایی که بیشتر آریزوناها بیش از یک دهه است از طریق نامه رأی می دهند ، ظاهر نشده است. داگ دوسی ، فرماندار جمهوریخواه ، سال گذشته در دفتر بیضی به ترامپ گفت که "تقلب در صورت غیرممکن" دشوار است که تحت سیستم رأی گیری نامه ایالتی است.

آراء فرآوری شده در بخش انتخابات شهرستان Maricopa در ققنوس در تاریخ 5 نوامبر (کیتلین اوهارا برای واشنگتن پست) هواداران رئیس جمهور دونالد ترامپ در 14 دسامبر در ققنوس در خارج از برج اجرایی کاپیتول ایالتی جمع می شوند.(کورتنی پدروزا برای واشنگتن پست)

سمت چپ: رأی گیری های فرآوری شده در بخش انتخابات شهرستان Maricopa در ققنوس در تاریخ 5 نوامبر (کیتلین اوهارا برای واشنگتن پست) سمت راست: حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ در 14 دسامبر در ققنوس در خارج از برج اجرایی پایتخت ایالتی جمع می شوند.(کورتنی پدروزا برای واشنگتن پست)

ترامپ در مورد دیدگاه وی باز بود كه گسترش رأی گیری نامه به نفع دموكرات ها خواهد بود ، اما او شکایت خود را در روایت دروغین از کلاهبرداری که اعتقادات غیرقابل اثبات را در بین هواداران خود ایجاد می کرد ، پیچید که هزاران و حتی میلیون ها رای غایب به طور کلاهبرداری تسلیم شدند. وی همچنین به دروغ ادعا كرد كه هیچ امنیتی برای جلوگیری از سرقت رأی وجود ندارد ، و كارگران انتخابات با عدم بررسی امضاهای روی پاکت نامه های رأی ، جرم غول پیکر را کاهش داده اند. ارسال رأی به مرحوم یا خالی کردن. آراء دموکراتیک دو برابر و حتی سه گانه ؛یا پذیرش بارهای ون از آراء جعلی در امکانات شمارش.

هیچ مدرکی برای اثبات هر یک از این ادعاها مطرح نشده است.

اما حملات ترامپ به رأی دادن از طریق نامه ، بسیاری از جمهوریخواهان را از استفاده از آراء پستی دور کردند و آنها به جای آن تصمیم گرفتند که در روز انتخابات به صورت حضوری رای دهند.

در پنسیلوانیا ، بایدن 76 درصد از رأی غایب را به دست آورد ، در حالی که ترامپ 65 درصد از رای روز انتخابات را به دست آورد. در جورجیا ، بایدن 65 درصد از رای غایب را به دست آورد ، در حالی که ترامپ 60 درصد از رای روز انتخابات را به دست آورد.

مایکل مک دونالد ، دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا ، خاطرنشان کرد: دلیل اصلی هواداران ترامپ معتقدند که انتخابات ایالات متحده ایمن است ، زیرا ترامپ و متحدانش این نکته را به آنها می ریزند. وی گفت ، ادعای آنها مبنی بر تمایل به بهبود ادراک از یکپارچگی رای دهندگان ، بهانه ای برای تصویب قانون سرکوبگرانه است که به طور نامتناسب بر دموکرات ها تأثیر می گذارد.

مک‌دونالد گفت: «اگر جمهوری‌خواهان واقعاً می‌خواستند اعتماد به انتخابات را افزایش دهند، از گفتن «به انتخابات اعتماد نکنید» دست می‌کشیدند.

Georgia voters stand in line at a Gwinnett County polling place on Jan. 5 to cast ballots in two U.S. Senate runoffs.

رای دهندگان جورجیا در 5 ژانویه در محل رای گیری شهرستان گوینت در صف می ایستند تا در دو دور دوم مجلس سنای ایالات متحده رای دهند.(ملینا مارا/ واشنگتن پست)

فشار روز انتخابات

برخی از پیشنهادات حزب جمهوری خواه سیستم کلی انتخابات را تحت فشار قرار می دهد - به ویژه در ایالت هایی با سابقه محرومیت از رای دهندگان رنگین پوست، که اغلب در میان سایر موانع، صف های طولانی را در حوزه خود تجربه می کنند.

به عنوان مثال، در جورجیا، دموکرات‌ها می‌گویند پیشنهاد جمهوری‌خواهان برای محدود کردن رای‌گیری زودهنگام در تعطیلات آخر هفته، مستقیماً در «ارواح به رای‌گیری» است، برنامه‌ای برای خروج از رأی‌گیری که رأی‌دهندگان سیاه‌پوست را تشویق می‌کند تا بعد از کلیسا در روزهای یکشنبه رای خود را به صندوق بیندازند. در طول رای گیری زودهنگام

ساعات کمتر رای گیری زودهنگام فشار بیشتری را بر منابع روز انتخابات وارد می کند. همین امر در مورد پیشنهاد دیگری نیز صادق است که مقامات انتخاباتی را از پذیرش کمک های مالی از نهادهای غیردولتی منع می کند. چنین کمک‌های بشردوستانه به طور گسترده به مقامات انتخاباتی کمک می‌کند تا برای افزایش رای‌گیری پستی آماده شوند و در بحبوحه همه‌گیری رای‌گیری شخصی امن را راه‌اندازی کنند.

هیچ توجیهی برای آن وجود ندارد. النا پارنت، سناتور ایالت جورجیا، یک دموکرات از منطقه آتلانتا، گفت: هیچ کدام. تنها کاری که انجام می دهد این است که به خطوط طولانی تر منجر شود. در مورد منطق جمهوری‌خواهان مبنی بر اینکه محدود کردن ساعات رای‌گیری زودهنگام برای شهرستان‌های کوچک‌تر با منابع کمتر یک مسئله برابری است، والدین می‌گوید: «وقتی یک شهرستان یک میلیون نفر جمعیت داشته باشد و دیگران نداشته باشند، این یک موضوع عدالت نیست. مسئله برابری باعث می‌شود که شهرستان‌های پرجمعیت نتوانند رأی‌دهی را برای مردم خود در دسترس قرار دهند.»

جمهوری‌خواهان جورجیا همچنین پیشنهاد کرده‌اند که فعالیت‌های «گرم‌کننده صف» مانند پخش آب و پتو برای رأی‌دهندگانی که در صف‌های طولانی ایستاده‌اند، ممنوع شود. حامیان این اقدام، از جمله وزیر امور خارجه جورجیا، برد رافنسپرگر (R)، می گویند که اگر داوطلبان از کاندیدای مورد نظر خود دفاع کنند و در این فرآیند کالاهای رایگان را به آنها اهدا کنند، این رویه فعالیت کمپین غیرقانونی را تشویق می کند. مخالفان می گویند که چنین فعالیت هایی برای کاهش ناراحتی که بسیاری از رای دهندگان در شهرهایی که مرتباً با صف های طولانی دست و پنجه نرم می کنند، با آن مواجه هستند، ضروری است.

به عنوان یکی از کانون‌های جنگ‌های رای‌دهی امسال، بحث گرجستان در مورد محدودیت‌های انتخاباتی باعث شده است که قانون‌گذاران سیاه‌پوست و رهبران حقوق مدنی در مورد انعکاس سرکوب نژادپرستانه رای‌دهندگان در پیشنهادات جمهوری‌خواهان سخنرانی کنند.

نماینده نیکما ویلیامز ، رئیس حزب حزب دموکراتیک ایالتی ، در تاریخ 1 مارس گفت: "امروز یک روز تاریک و تاریک در ایالت ما است.""جمهوریخواهان پس از از دست دادن انتخاباتی که برنامه ریزی کردند ، ساختند و نظارت کردند ، به عنوان یک گروه به عنوان یک گروه رای دادند تا آشکارترین حملات نژادپرستانه به حق رأی در جنوب را از زمان جیم کرو به تصویب برسانند."

باری فلمینگ ، نماینده ایالت جورجیا ، تقویت کننده برتر جمهوریخواه برای لایحه انتخابات مجلس نمایندگان ، در حین بحث و گفتگو درباره این اقدام گفت که قانون پیشنهادی "تلاش را برای بازگرداندن اعتماد به سیستم انتخابات ما توسط رای دهندگان ایالت جورجیا آغاز می کند. "فلمینگ به درخواست مصاحبه پاسخ نداد.

در آلاباما ، پیشنهادی برای از بین بردن رأی دادن به بلیط مستقیم در نظر گرفته شده است ، که منتقدین گفتند نمونه دیگری از اقدامی است که خطوط طولانی تر ایجاد می کند. در تنسی ، سناتور ایالتی جمهوریخواه ، جانیس بولینگ پیشنهاد داد که رای گیری زودهنگام را به طور کامل از بین ببرد - اما وقتی کسی را پیدا نکرد که آن را در مجلس بکشاند ، این لایحه را پس گرفت.

بولینگ دلیل منطقی خود را برای اندازه گیری در مورد Chronicle Herald of Winchester ، Tenn توضیح داد: "او در گذشته نه چندان دور وجود داشت که ما آراء اولیه نداریم.""مردم در روز انتخابات به منطقه خود رفتند و رأی خود را ریختند ، که یکی از مهمترین کارهایی است که شهروندان می توانند انجام دهند."

تنسی از جمله ایالت ها با توجه به محدودیت های جدید سخت است حتی اگر این یک وضعیت کاملاً قرمز باشد که در آن سال گذشته هیچ کس نتایج را به چالش نکشید. یکی دیگر از آیووا است ، جایی که دولت کیم رینولدز (R) این هفته قوانینی را امضا کرد که ساعات رای گیری روز و روز انتخابات را کاهش می دهد و مهلت رأی گیری های پستی را برای رسیدن به دفاتر انتخابات محلی پیش می برد.

Election worker Kikumi Smith sorts absentee ballots in Marquette, Mich., on Oct. 20.

کارگر انتخابات Kikumi Smith در 20 اکتبر رای گیری های غایب را در Marquette ، Mich.

چنین ابتکارات حالت قرمز همچنین حاکی از آن است که بسیاری از جمهوریخواهان احساس می کنند که محدودیت هایی را برای نشان دادن وفاداری خود به ترامپ و هواداران وی ارائه می دهند-و از یک چالش اصلی در انتخابات بعدی خود جلوگیری می کنند.

شارون استکمن ، نماینده دولت دموکراتیک در آیووا و منتقد پیشرو در لایحه انتخابات جمهوری خواهان گفت: "هیچ کس از مشروعیت هر اتفاقی که در انتخابات ایالتی ما افتاد ، زیر سوال برد.""آنها بردند. آنها به شدت پیروز شدند. ما در آیووا کلاهبرداری نداشتیم. "

استکمن فکر می کند که این محدودیت ها می تواند به رای دهندگان جمهوریخواه نیز آسیب برساند ، به ویژه با تعداد زیادی از رای دهندگان بار اول که سال گذشته برای حمایت از ترامپ بیرون آمدند.

وی گفت: "ما آیووا روستایی زیادی داریم که کاملاً برای ترامپ پیش رفت."ما یک کرسی دموکراتیک را که 40 سال داشتیم از دست دادیم. من مطمئن نیستم که چگونه این بازی را انجام می دهد ، اما افراد زیادی که قبلاً در نظرسنجی ها ندیده بودیم - مردان جوان ، بیشتر آنها. مردان جوان ، سفید پوست. "

جمهوریخواهان آیووا از اقدامات جدید دفاع کردند. دیوید کوچل ، یک استراتژیست GOP دیرینه در ایالت ، گفت: مقرراتی که مانع از تغییر یک طرفه قوانین رای گیری ایالت های خود می شود ، معقول است.

کوچل گفت: "حسابرسان برای انجام کارها خارج از اقتدار قانونی خود از همه گیر استفاده کردند.""این فقط اطمینان می دهد که هر رأی دهنده در هر ایالت دقیقاً همان دسترسی شخص در شهرستان همسایه یا شهر همسایه را دارد."

کوچل همچنین گفت محدودیت های رای گیری زودرس و رأی گیری روز انتخابات بعید است که خطوط طولانی را در ایالت وی تولید کند ، جایی که انتظار نادر است.

یک نبرد ساختمان

لوایح تحت حمایت جمهوری خواهان باعث ایجاد برخی از نگرانی ها در داخل حزب می شوند ، زیرا برخی نگران این هستند که حمایت از این اقدامات می تواند به قانونگذاران در مناطق رقابتی آسیب برساند. یکی از استراتژیست های GOP در جورجیا ، که در مورد شرط ناشناس بودن برای توصیف استراتژی حزب داخلی صحبت می کرد ، گفت که رهبران ایالتی جمهوریخواه به قانونگذاران "چراغ سبز را می دادند تا هرگونه لایحه مورد نظر خود را رها کنند" تا وفاداران ترامپ را برطرف کنند و از یک چالش اصلی جلوگیری کنند.

این استراتژیست گفت که این برنامه برای جلوگیری از رسیدن بیشتر اقدامات به خانه و مجلس سنا است. اما اکنون هر دو مجلس جورجیا و سنا صورتحساب های اساسی را تصویب کرده اند.

این امر باعث می شود قانونگذاران جمهوریخواه از ولسوالی های رقابتی تر استفاده کنند تا سم خود را انتخاب کنند: با رأی دادن به اقدامات ، یک چالش اصلی را در معرض خطر قرار می دهد ، یا در صورت حمایت از آنها ، یک چالش انتخاب عمومی را به خطر می اندازد.

Voters line up outside the John F. Kennedy Library in Hialeah, Fla., on Nov. 3.

رأی دهندگان در 3 نوامبر در خارج از کتابخانه جان اف کندی در هیلاه ، فلوریدا قرار می گیرند (مایکل رابینسون چاوز/واشنگتن پست)

اگر بسیاری از اقدامات ارائه شده در سراسر کشور تصویب شود ، دانشمندان حقوقی و طرفداران رای گیری می گویند برخی از دفاع در دادگاه دشوار خواهد بود. فولی ، استاد حقوق در ایالت اوهایو ، گفت که از بین بردن حق رای گیری که قبلاً اعطا شده بود ، سریعاً از نظر منطقی قانون را بررسی می کند - با این بار که دولت برای توجیه موانع جدیدی برای رأی دهندگان است.

دموکرات ها همچنین با این واقعیت مسلح خواهند شد که تا زمانی که ترامپ مبارزات انتخاباتی خود را بر خلاف رأی گیری از طریق پست آغاز کرد ، جمهوریخواهان قهرمان این عمل بودند ، تصویب قوانینی در فلوریدا ، پنسیلوانیا و جاهای دیگر و توسعه عملیات رأی گیری پیچیده "تعقیب" برای تشویق رای دهندگان خود برای درخواست ، پر کردنبیرون و بازگرداندن آراء نامه.

با بیان اینکه برخی از پیشنهادات می تواند به طور نامتناسب بر افراد رنگ تأثیر بگذارد ، یک چشم انداز حقوقی پیچیده تر به دلیل تاریخچه نیمکت فدرال برای تعریف دقیق قصد نژادپرستانه طبق قانون حق رای است.

قوانینی که ایالت ها را به استانداردهای قبل از کروناویروس باز می گردانند نیز با توجه به شرایط خارق العاده ای که باعث تغییر رأی گیری در سال 2020 شد ، به چالش کشیدن سخت تر خواهد بود.

اما سؤال کمی وجود دارد که در صورت تصویب هر یک از این اقدامات ، موج جدیدی از دادخواست های مربوط به انتخابات به سرعت دنبال می شود.

الیاس ، وکیل دموکرات گفت: "ما به طور جدی در حال نظارت بر قوه مقننه هر ایالت هستیم تا ببینیم که آیا آنها می خواهند قانون رای گیری سرکوبگرانه را تصویب کنند.""من می توانم به آن قانونگذاری های جمهوریخواه قول بدهم که اگر حقوق رأی دهندگان خود را در تلاش برای انجام نفع با یک رئیس جمهور یک دوره شکست خورده نقض کنند ، ما آنها را در دادگاه خواهیم دید."

Absentee and overseas ballots are processed in Atlanta on Nov. 3.

آراء غایب و خارج از کشور در 3 نوامبر در آتلانتا پردازش می شود (ملینا مارا/واشنگتن پست)

در مورد این داستان

داده های مربوط به لوایح پیشنهادی برای محدود کردن رأی گیری از مرکز برنان برای ردیاب رأی گیری ایالتی عدالت و Legiscan است. نتایج انتخابات و تعداد آرا برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 از اطلس دیو لیپ در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است. از بررسی عملکرد انتخابات آمریکا از آزمایشگاه انتخابات MIT برای سهم روش رای گیری توسط ایالت استفاده شده است.

ایمی گاردنر در سال 2005 به واشنگتن پست پیوست. او به مدت پنج سال سردبیر سیاست بود و در سال 2018 به گزارشگری بازگشت.

کیت رابینوویتز گزارشگر گرافیکی در واشنگتن پست است. او قبلاً در Propublica کار می کرد. او در سال 2018 به این پست پیوست.

هری استیونز گزارشگر گرافیکی در واشنگتن پست است. او بخشی از تیمی در پست بود که برنده جایزه پولیتزر 2020 برای گزارش های توضیحی برای سری "2C: Beyond the Limit" شد.

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 13 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:28