نحوه خرید گزینه های Put Put

ساخت وبلاگ

این مقاله توسط جینا دی آمور و نویسنده کارکنان Wikihow ، جنیفر مولر ، JD همکاری شده است. جینا دی آمور یک حسابدار مالی و بنیانگذار حسابداری عشق است. با 12 سال تجربه ، جینا در همکاری با شرکت های کوچکتر در هر زمینه حسابداری ، از جمله اقتصاد و منابع انسانی تخصص دارد. وی دارای مدرک لیسانس اقتصاد از کالج منهتانویل و گواهی حسابداری از کالج میراکوستا است.

این مقاله 27300 بار مشاهده شده است.

اگر مدتی سرمایه گذاری کرده اید ، ممکن است بخواهید جهش را به گزینه های معاملاتی برسانید. هنگامی که گزینه های خود را خریداری می کنید ، در آینده حق فروش سهام با قیمت مشخص را در آینده خریداری می کنید. شما در واقع نیازی به داشتن سهام زیربنایی برای گزینه های تجارت ندارید. اگر فکر می کنید قیمت سهام در حال شیرجه زدن است ، می توانید از گزینه های Put برای محافظت از سرمایه گذاری خود استفاده کنید. گزینه ها پیچیده تر از تجارت سهام هستند و می توانند خطرناک باشند ، بنابراین مطمئن باشید که با یک کارگزار قوی و باتجربه کار می کنید.[1] منبع تحقیق x

افتتاح یک حساب

Image titled Buy Put Options Step 1

 • دریابید که چه ابزارهای تجزیه و تحلیل و داده های زمان واقعی به صورت رایگان روی سیستم عامل در دسترس هستند و شما را ملزم به پرداخت هزینه اضافی می کند.
 • تعیین کنید که خدمات مشتری در دسترس است و چه نوع خدمات ارائه شده است. اگر در گزینه های معاملاتی تازه وارد هستید ، به دنبال یک کارگزار باشید که دارای یک میز تجاری اختصاصی باشد.
 • هزینه ها و کمیسیون هایی را که به کارگزار خود پرداخت خواهید کرد ، ارزیابی کنید. برخی از آنها برای هر خرید هزینه مسطح می پردازند. اگر پیش بینی معاملات با حجم بالا را پیش بینی کنید ، این ممکن است برای شما بهتر باشد. برخی دیگر هزینه هر قرارداد به علاوه کمیسیون را پرداخت می کنند.

Image titled Buy Put Options Step 2

 • ممکن است بخواهید از قبل به توافق نامه گزینه های کارگزار نگاه کنید تا از نوع اطلاعاتی که باید ارائه دهید ایده بهتری داشته باشید.

Image titled Buy Put Options Step 3

 • بسته به کارگزار ، ممکن است از شما خواسته شود اسناد را برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات موجود در توافق نامه ، مانند بیانیه های حساب ، ارسال کنید. اگر قبلاً با کارگزار حساب سرمایه گذاری داشته اید ، ممکن است برای پردازش توافق شما به مستندات اضافی احتیاج نداشته باشد.

Image titled Buy Put Options Step 4

 • به طور معمول ، سطح 1 کمترین سطح خطر را نشان می دهد ، در حالی که سطح 5 بالاترین سطح را نشان می دهد. به خاطر داشته باشید که هر سطح از تجارت گزینه ها دارای ریسک ذاتی است.
 • کارگزاران به طور کلی سطح معاملاتی را بر اساس منابعی که در دسترس دارید و تجربه شما به عنوان یک معامله گر اختصاص می دهند. کارگزار شما توضیح خواهد داد که به چه سطحی اختصاص داده اید و انواع معاملات شما می توانید در آن سطح انجام دهید.

Image titled Buy Put Options Step 5

 • قبل از شروع تجارت ، حتماً روند و خطرات ناشی از آن را درک کنید. SEC دارای بولتن مقدماتی در http://www.sec. gov/oiea/investor-alerts-bulletins/ib_introductionoptions.html است. همچنین می توانید از منابع آموزشی و آموزشی ارائه شده توسط کارگزار خود استفاده کنید.

معاملات قرار داده است

Image titled Buy Put Options Step 6

 • علاوه بر نگاه کردن به خود بورس ، شما همچنین باید بتوانید روند صنایع مختلف را تجزیه و تحلیل کنید. درک کنید که کدام بخش ها تمایل به بالا رفتن دارند و در پاسخ به عوامل مختلف اقتصادی ، کدام یک از آنها تمایل به پایین آمدن دارند.
 • اگر تجربه تجارت زیادی ندارید ، ممکن است قبل از شروع گزینه های خرید ، بخواهید بازار را برای مدتی تماشا کنید. از هرگونه منابع آموزشی و آموزش ارائه شده توسط کارگزار خود استفاده کنید تا در مورد نحوه عملکرد گزینه ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Image titled Buy Put Options Step 7

 • برای کسب درآمد در گزینه های Put ، می خواهید قیمت اعتصاب را پایین تر از قیمتی که سهام در حال حاضر به فروش می رساند ، تعیین کنید. به عنوان مثال ، اگر سهام در حال حاضر با 100 دلار به فروش می رسد ، اما شما معتقدید که به زیر 80 دلار کاهش می یابد ، ممکن است گزینه ای برای فروش سهام با 85 دلار خریداری کنید. اگر قیمت سهام زیر 85 دلار کاهش یابد ، می توانید آن سهام را با سود بفروشید.
 • قیمت اعتصاب بر اساس قیمت سهام استاندارد شده و در زنجیرهای گزینه ای که دارای طیف وسیعی از قیمت اعتصاب در تاریخ های مختلف انقضا هستند ، فروخته می شوند.

Image titled Buy Put Options Step 8

 • دوره های طولانی تر گزینه های بیشتری را به شما می دهد اگر سهام به روشی که پیش بینی کرده اید حرکت نمی کند. اگر تازه کار را شروع کرده اید ، احتمالاً می خواهید با تاریخ انقضا ماهانه یا سالانه بروید.
 • بسته به سطح معاملات خود ممکن است به گزینه های بلند مدت محدود شوید ، به خصوص اگر یک معامله گر جدید هستید.

Image titled Buy Put Options Step 9

 • تعداد قراردادهایی که خریداری می کنید بستگی به میزان پول در دسترس شما دارد و چقدر مایل به ریسک پیش بینی شده در مورد حرکت آن سهام هستید.

Image titled Buy Put Options Step 10

 • اگر کارگزار شما یک آموزش در دسترس دارد ، ممکن است بخواهید ابتدا از آن عبور کنید تا مطمئن شوید که همه کارها را به درستی انجام می دهید.

ورزش قرار دادن گزینه ها

Image titled Buy Put Options Step 11

 • بیشتر کارگزاران به شما امکان می دهند هشدارهایی را تنظیم کنید که هنگام سقوط سهام در زیر سطح معینی ، یک اعلان را برای شما ارسال می کند. می توانید از این هشدارها استفاده کنید تا گزینه های خود را راحت تر مدیریت کنید.

Image titled Buy Put Options Step 12

 • اگر سهام پایین تر از قیمت اعتصاب شما کاهش یابد ، اگر گزینه PUT دارید "در پول" هستید. شما می توانید گزینه های خود را برای فروشنده قرار دهید و فروشنده مجبور است سهام را با قیمت اعتصاب خود خریداری کند ، حتی اگر در حال حاضر با کمتری معامله شود.
 • به عنوان مثال ، فرض کنید شما 5 قرارداد (نماینده 500 سهام سهام) با قیمت اعتصاب 100 دلار دارید. سهام اصلی این قراردادها به 80 دلار کاهش می یابد. وقتی این گزینه ها را برای فروشنده قرار می دهید ، فروشنده موظف است 50،000 دلار به شما بپردازد. از آنجا که سهام زیرین فقط 40،000 دلار ارزش دارد ، شما سود 10،000 دلار را متوجه شده اید.

Image titled Buy Put Options Step 13

 • به عنوان مثال ، فرض کنید شما 5 قرارداد (نماینده 500 سهام سهام) با قیمت اعتصاب 100 دلار دارید. سهام به 80 دلار کاهش یافت ، سپس به 85 دلار بازگشت و روند رو به بالا است. اگر قراردادها را با قیمت اعتصاب بفروشید ، 7،500 دلار درآمد خواهید داشت.
 • وقتی گزینه ای را می فروشید ، پس از آن موظف به خرید سهام با قیمت اعتصاب می شوید. برای ادامه مثال ، فرض کنید سهام همچنان به 125 دلار افزایش می یابد. اگر موظف به خرید سهام باشید ، سود دیگری کسب می کنید زیرا پس از خرید سهام با 100 دلار ، می توانید به دور خود بپیچید و آن را با قیمت 125 دلار بفروشید.

Image titled Buy Put Options Step 14

 • وقتی اجازه دهید گزینه ای منقضی شود ، حق بیمه و هزینه هایی را که برای این گزینه پرداخت کرده اید ، خارج خواهید شد ، اما این تنها چیزی است که شما از دست خواهید داد.

پرسش و پاسخ جامعه

این به هدف اولیه شما بستگی دارد. اگر این یک پرچین در برابر امنیتی بود که شما واقعاً خریداری کرده اید تا بتوانید در آن قرار بگیرید ، 45 مورد خنثی است که شما تا سپتامبر دارید. اگر این خرید مستقل از گزینه بود ، این تماس شما برای نگه داشتن یا فروش است - یک حس اقتصادی کوچک از هر دو. شما آن را می فروشید که قیمت دارایی زیرین به طور قابل توجهی زیر 45 باشد ، گزینه شما "در پول" است.

با تشکر! خوشحالیم که این مفید بود. از بازخورد شما متشکرمبه عنوان یک تشکر کوچک ، ما می خواهیم کارت هدیه 30 دلاری (معتبر در gonift.com) به شما پیشنهاد دهیم. از آن برای امتحان کردن محصولات و خدمات جدید جدید در سراسر کشور بدون پرداخت قیمت کامل استفاده کنید - Wine ، Delivery Food ، لباس و موارد دیگر. لذت ببرید! هدیه خود را ادعا کنید اگر Wikihow به شما کمک کرده است ، لطفاً سهم کوچکی را برای حمایت از ما در کمک به خوانندگان بیشتر مانند شما در نظر بگیرید. ما متعهد هستیم که منابع چگونه به جهان را ارائه دهیم و حتی 1 دلار به ما در مأموریت خود کمک می کند. از Wikihow پشتیبانی کنید

اگر قیمت قرارداد تغییر کند ، یعنی حق بیمه پرداخت شده ، به یک سطح مطلوب که می توانید هزینه های خود را بپردازید و هنوز هم سود کسب کنید ، آیا می توانید خود قرارداد را بفروشید؟

فارکس پرشین...
ما را در سایت فارکس پرشین دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : احمدي مينا بازدید : 75 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:00